Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Podbicie jednej postaci do maxa nie powinno zajac dlugo (przynajmniej jak na destinowe standardy). Najgorsze bedzie to klepanie Europy, zeby podbic Stasis bo jest tam tyle scierwa do zrobienia, ze ja na razie podziekowalem innym klasom i robie tylko Warlock’a. Aktywnosci jest az za duzo, jak na moj gust, a cwane Bungo kryje podbicie tego nowego artefaktu za challenge’ami wiec chcac nie chcac trzeba je robic. 
ALE, jesli ktos lubi gunplay, to jak Destiny sie rusza, przeskakiwanie z aktywnosci do aktywnosci i ogolny feeling gry to nie sadze, ze mozna znalezc wiele argumentow przeciw sciagnieciu gry. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, orion50 napisał:

Ja bym pograł, ale zaczynam praktycznie od zera, nie mam broni, mało lighta, kappa. Przydałaby sie ekipa, która by trochę pomogła zboostować postać ;) w D1 Flawlessy siadały aż miło w Trialsach 

Dobicie do soft capa czyli na 1270 to nawet startując od zera czyli od 1100 to jest szybka pszczoła. Nie wiem ile masz czasu na granie ale ja po dwóch dniach mam już 1200 z małym hakiem. Także w miarę szybko to leci. Do tych 1270 spokojnie dobijesz sam robiąc nawet najprostsze aktywności a ekipa przyda się później. Ja mogę chętnie pomóc tylko ja też wróciłem po przerwie i jeszcze sporo przede mną ;)

I mam pytanko. Jest tu może jakaś osoba z Xboxem która ma Beyond Lighta z passa i może sprawdzić czy taką wersję BL (za free z passa) można ulepszyć do edycji Deluxe. Zwykłą kupioną oczywiście można ale nie wiem czy też dotyczy to wersji z GP

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Szymek 

Jeśli chodzi o zmiany w PvP to dotyczą głównie Trialsów. Tu masz cały artykuł na ten temat prosto od Bungo

https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/50561

Do tego W KOŃCU mają ukrócić oszukiwanie za pomocą tych zyebanych routerów typu NETduma które mogły wpuszczać na mecz tylko konkretnych graczy przez co wielu yebanych oszustów robiło ustawki i wbijało w rankingach czy Trialsach w zasadzie co chciało (flawlessy, Unbroken'y, kosmiczne K/D). Teraz za to będą leciały perm bany.

 

Do tego jeszcze klasa voidowa ma zostać całkowicie przebudowana

https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/50655

 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Przesiadłem się na Xboxa. Niestety musiałem to zrobić budżetowo więc póki series S ale najważniejsze to że nawet w tak śmiesznym budżecie mam 60 klateczek i 105 fov no bajeczka po prostu jak to teraz wygląda. To jest tak naprawdę inna gra. Aż dziwnie mi się w nią gra. Te kocie ruchy Huntera :wub: 

Ajjezusmaria:banana:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
22 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Żeby oni jeszcze dawali poprzednie dodatki za darmo, żeby można było wskoczyć, a jak patrzę, że dzisiaj musiałbym wydać jakieś 300zl żeby tylko móc być na bieżąco. :/

Dobrze ze jest GP i nie trzeba płacić za dodatki. 

A z tymi nowymi lochami to ładnie ich pogięło. Dobrze że całkowicie mi ochota na tą grę przeszła :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Voytec napisał:

A do tego dodatki na które wywaliłeś kupę kasy zostają wycięte na czas nieokreślony i już nie wrócą w swojej pierwotnej formie. I co nam Pan zrobi?

No to jest dla mnie coś nie do pomyślenia. Rozumiem darmową zawartość, ale nie płatne DLC.

Odnośnik do komentarza

Sry za post pod postem ale nie moja wina ze nic nie piszecie. 

Dowiedzialem sie dzisiaj o fajnej stronie ktora pomaga znalesc najlepszy build dzieki ktorej zamienilem moj pve build na 100 mobility 100 intelektu i 100 recovery bo znalazl mi kombinacje itemow ktore zbieraly kurz w vaultcie ktorej sam nie znalazlem (mialem tylko 100/80/100).

Stronka latwa w obsludze, wybiera sie klase, exotic jaki chcemy i docelowe staty z mozliwych. sobie potem mozna ten build skopiowac do DIM i nim zaequpiwac wiec nawet nie trzeba grzebac w 500 itemach.

Tylko ostrzezenie ze jesli macie w armorze powerful friends to stronka moze troche glupiec i zle widziec staty na tym itemie (wyjac i naprawione)

Polecam tym co jeszcze nie znaja : https://d2armorpicker.com/

 

ps. armor z iron banera dostal tez update ze teraz sie pali klata i rekawy

Spoiler

20211103133105_1.thumb.jpg.d4e17d37bf197314afa5dfd56176c138.jpg

 

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
15 hours ago, C1REX said:

Wbijam się z buta jako noob, bo głośno o tej grze ostatnio, a jednocześnie gra ma dostępną wersję za free.

 

Co to jest w ogóle? 

To jest jakiś esport? MMO? Looter shooter? Coop? 

 

Da się to do czegoś porównać? 

Lepiej grać na ps4, czy PC? 

Destiny to swietna gierka, ktora mozna polecic tylko tym ktorzy juz graja. Ot ironia.

 

Nowy gracz bedzie mial ciezko. Raz ze kampanii juz nie ma. Spora czesc gry wywalili a to co jest dostepne, troche kosztuje. Do tego bardzo niewiele jest wytlumaczone, dostajesz krotka misje na start, troszke questow a pozniej sobie radz. Bez kogos obcykanego, nielatwo sie w tym polapac. Ba, nawet dla weteranow new light expierience, jak to Bungie ladnie nazwalo, jest zwyczajnie niedopracowane.

 

Mozna znalezc sporo tutoriali np:

 

Ale sam fakt ze kilka godzin zajmuje wytlumaczenie zawilosci, mowi sam za siebie.

 

Anyway, D2 jest zdecydowanie jedna z lepszych gier, ale wejscie jest dosc ciezkie. Jak by to przebolec, to pozniej gra nagradza czas. Fajne dungeony, jedne z lepszych raidow i imo niebanalny loot, robia robote.

 

BTW to jest MMO ktore mozna spora czesc ograc solo, ale nabiera skrzydel ze znajomymi.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, C1REX napisał:

MMO? Looter shooter? Coop? 

 

Da się to do czegoś porównać? 

Lepiej grać na ps4, czy PC? 

W sumie to Destiny jest tym wszystkim. 

Jakbym miał do czegoś porównać tak na szybko to Dywizja i Warframe mi tylko przychodzą do głowy tylko że w fpp ale jest bez porównania lepsze od tych dwóch gier.  Wersja F2P to tak naprawdę demo. 99% contentu to DLCki. Oczywiście że lepiej na PC bo masz zmienny fov i 60+fps a to jest wtedy inna gra niż w bieda 30.

Samemu się od tego raczej odbijesz bo po prostu nie ogarniesz tego co się tam teraz dzieje. Tutaj musisz pograć trochę z jakimś weteranem żeby Ci wytłumaczył mniej więcej o co tu lotto a to i tak będzie wykład na kilka godzin xD

A tak w ogóle to radzę trzymać się od tej gry z daleka bo jak się wciągniesz to będzie po Tobie. 

Destiny to nie gra, Destiny to styl życia :shotgun:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...