Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, Destiny 3 to byłoby Destiny 3 na nowym silniku z nową grafiką i nowymi rozwiązaniami. BL to ta sama formuła którą klepiemy od momentu wprowadzenia sezonów.
Tylko czy naprawdę wierzysz w to, że te lenie śmierdzące, które wrzucają non stop rzeczy z jedynki zrobiłyby nowy silnik i nowe rozwiązania? Destiny 2 na starcie to było kilka kroków wstecz względem końcowej fazy Destiny 1. Ja w nich już dawno przestałem wierzyć, czekam tylko jak wrzucą kiedyś Gjalahorna i będą się nad nim spuszczać jak nad świętym gralem.
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, że rozwijają dalej D2 zamiast zaczynać od zera z D3. Mamy 2020 r., grę można całkowicie przebudować aktualizacjami i rozszerzeniami, nie trzeba dodawać kolejnej cyferki. Beyond Light to przecież i tak spory restart dla gry.

 

  

1 godzinę temu, Patricko napisał:
1 godzinę temu, WisnieR napisał:
Nie, Destiny 3 to byłoby Destiny 3 na nowym silniku z nową grafiką i nowymi rozwiązaniami. BL to ta sama formuła którą klepiemy od momentu wprowadzenia sezonów.

Tylko czy naprawdę wierzysz w to, że te lenie śmierdzące, które wrzucają non stop rzeczy z jedynki zrobiłyby nowy silnik i nowe rozwiązania? Destiny 2 na starcie to było kilka kroków wstecz względem końcowej fazy Destiny 1. Ja w nich już dawno przestałem wierzyć, czekam tylko jak wrzucą kiedyś Gjalahorna i będą się nad nim spuszczać jak nad świętym gralem.

Ty tak serio?

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SetoPL napisał:

a co w takim razie polecasz? Z chęcią przyjmę każdą poradę

Przede wszystkim słoneczna Studnia (wtedy z egzotyków Phoenix Protocol lub Lunafaction). Jedna z najlepszych podklas do endgame'u PVE. Inna możliwość (zwłaszcza kiedy już jest jakaś studnia) to górna Nova Bomba, która przydaje się do czyszczenia albo wsadzenia szybko dużych obrażeń.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Jest jakiś problem i ktoś coś słyszał? Mianowicie gra nie czyta mi Shadowkeepa. Wcześniej było okey (przed aktualizacja). Instalowałem, usuwałem dodatki. 
Szymek nie wiem jak na xo ale u mnie po pobraniu wersji ps5, pojawiła mi się opcja aby dodać ponownie wszystkie dlc do biblioteki. Może dlcki też traktuje jako osobną wersję.
Odnośnik do komentarza

Ukłony, wiem, że pewnie gdzieś można to znaleźć, ale ślicznie będę wdzięczny za podpowiedź ;)

 

Do rzeczy - grałem w D2 na premiere, potem porzuciłem - co teraz potrzebuję zakupić, aby cieszyć się grą w pełni? są jakies pakiety czy trzeba kupić wszystkie dodatki po kolei? 

 

Aktualnie mam zamiar grać na ps5 

 

Dzięki z góry 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 12/30/2020 at 6:37 PM, orion50 said:

Pomoże ktoś skończyć kampanie z ostatniego dodatku ? Samemu jest dość trudno grając od zera. Jestem chyba gdzieś w połowie bo juz 4h za mną.. zaczynam się znowu wkręcać a w 60 fps strzela się mega przyjemnie. Gram na xboxie

 

On 12/30/2020 at 8:48 PM, Hanza71 said:

Też się dołączam, kampanie skończyłem ale grać samemu to trochę nudno, niby jestem w jakimś klanie ale coś ciężko się zgadać, lv 1216. Z racji przesiadki na xsx brak znajomych. Pisać dodawać do frendsow to można coś pograć. 

Z chęcią dzisiaj pomogę :)

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie,

 

Gra wydaje mi się po pierwszych 8h absurdalnie nieczytelna, zagmatwana, nieintuicyjna, nieprzejrzysta i tak dalej. Pomoże ktoś? Nie wiemy z ekipą od jakich misji zacząć i w jakiej kolejności robić, żeby to miało sens, a nie bezcelowe strzelanie? Gdzie znaleźć oryginalną kampanię? Jak się jej "trzymać"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...