Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no i tak jak sie spodziewalem sunsetting nie wypalil (mialby sens jakby byly nowe bronie, ale dawanie nam tych samych broni z poprzednich sezonoe na nowych rolach to byl nie smieszny zart)

dzieki bungo ja robie sobie przerwe bo ewidentnie widac ze tworcy nie maja zadnego pomyslu na gre.. podjarka vogiem tez opadla bo zmiany w samym rajdzie dopiero w wersji master ktora wyjdzie pod koniec roku takze jak ktos jechal ten rajd w jedynce x razy to raczej tutaj zrobi bronie zbroje i dowidzenia..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z racji tego, ze D2 i 3 dodatki sa w GPU to wrocilem do gry, ale po ponad 2 latach wszystko sie pozmienialo... mam umbral enagramy (czy jakos tak). Nie wiem jak go otworzyc. Czytam w necie, ze dostaje sie quest od npc - wloczegi i trzeba leciec na planete IOs (czy jakos tak) ale problem jest w tym, ze ja nie dostaje tego questu ani w nawigatorze nie mam tej planety. W sumie nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza

@michu86- to co czytasz w necie jest juz nieaktualne. Ten quest od Driftera to były jeszcze czasy sprzed Beyond Light. IO (to księżyc nie pleneta) już nie ma bo trafił do przechowalni i może wróci za rok. Żeby otworzyć teraz engram umbralny musisz iść do okopu w wieży (lewy górny róg). Tylko chyba najpierw trzeba zrobić misje na Europie. Już dokładnie nie pamiętam

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jakby to kogoś interesowało to dzisiaj wystartował (oprócz nowego sezonu) crossplay i działa bardzo dobrze. Testowaliśmy ze znajomymi na wszystkich platformach (PS4/5, Series S/X, Steam)

Kto na czym gra możemy sprawdzić w składzie za pomocą ikonek które są po lewej stronie nicka

73de7286ad069.jpg

Na PvE oczywiście łączy wszystkich jak leci, natomiast na PvP łączy tylko konsole z konsolami a PC z PC, chyba że w naszej drużynie mamy osobę który gra na PC to wtedy też może nas połączyć z graczami PC. 

 

Natomiast w grudniu: :music:

48b63d34feb9a.jpg02.22.2022 premiera The Witch Queen  (podobno ma to być największy DLC ze wszystkich) 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ogladalem stream jakiegos zaryczanego ze szczescia jutiubera. Wyglada to lepiej i bardziej kolorowo niz ujowe, skute lodem i pokryte sniegiem lokacje z Europy. Skille i supery przejda zmiany co, mam nadzieje, sprawi odejscie od ujowego stasis. Jaki to stasis? Cryo i tyle. W PvP nie powinno miec miejsca. 
Ta cala Savathun wyglada na godna nastepczynie Oryxa. Mam nadzieje, ze raid wyjebia pod niebiosa. Poza tym cala masa smaczkow, rework ToO, niezle ciuchy z tego sezonu i samego rozszerzenia. Bedzie w co szarpac. 
Ryo, jak sie komunikujecie w crossplayowym fireteam’ie?

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Yap napisał:

Ryo, jak sie komunikujecie w crossplayowym fireteam’ie?

No tutaj niestety jeszcze trzeba korzystać z półśrodków czyli po prostu albo voice chat na Discordzie albo party (najlepiej przez apke w tel) na X czy PS. My z racji że większość osób grała na PS to komunikowaliśmy się w właśnie przez PS party. Oczywiście nie jest to idealne rozwiązanie bo dźwięk z party idzie wtedy przez słuchawki a dźwięk z gry z TV no ale niedługo będzie już działał w crossplayu chat głosowy w grze także jeszcze chwilę trzeba się przemęczyć.

Btw ależ fajnie było wrócić do tej giereczki po roku. Znowu będzie orane na grubo :starwars:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, WisnieR napisał:

A voice chat w grze działa miedzyplatformowo?

Jeszcze nie. Ma działać "soon after launch" Nie chcieli przez to opóźniać startu crossplay'a stąd ten lekki poślizg

@Square

No ale jeżeli ktoś gra na Xboxie bądź PC a reszta ekipy na PS i są na party na PSNie to przecież nie ma możliwości żeby takie osoby mogły "mieszać" dźwięk z party z grą. Zawsze dla nich dźwięk z party będzie osobno a z gry osobno. No chyba że ja o czymś nie wiem 

Odnośnik do komentarza

Ok, zrozumiałem, że wy na pleju tak mieliście. Ogólnie czat w grze powinien być pomiędzy wszystkimi platformami jako standard w momencie dodania crossplayu, ale niestety tak nie jest. W takim Rocket League czat tekstowy nawet nie działa pomiędzy platformami (poza domyślnymi wpisami typu Nice Shot)

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem rok przerwy i trochę ciężko mi się odnaleźć. Dobrze że są ziomeczki z klanu to zawsze wszystko w biegu wyjaśnią i przeciągnął przez jakieś trudniejsze momenty. Właśnie wywaliłem z Vaulta z wielkim bólem prawie 300 itemów. Wszystko z sunsetem. Pancerze i bronie z Black Armory, kozackie hivevowe bronie z Crown of Sorrow i milion innych ulubionych rzeczy z którymi miałem mega wspomnienia. Ech to sunsetowanie rzeczy to jeden z najdurniejszch pomysłów Bungo, dobrze że już się z tego wycofali.

@Yap gdybyś chciał kiedyś polatać to wiesz gdzie mnie szukać :ogor:

Jakiś rajdzik, cokolwiek to pisz. Do klanu też zapraszam. Kameralnie tu u nas. Kilkanascie osób z czego większość gra ze sobą od bety jedynki. Ogólnie to chore poyeby.

Ja teraz sobie postanowiłem że MUSZĘ wbić RivensBane i chociażby skały srały to muszę to zrobić przed premierą WQ! 

Btw jakby co możesz mnie dodać do znajomych Bungo z pozycji tej opcji co doszła wczoraj (Ryo_PL#2807)

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poszlo. Na pewno sie odezwe. 
Na razie leveluje jedna postac do mniej wiecej 1325, a reszta to bedzie dzienna igraszka. Niestety w zadne seale sie nie bawie bo jestem do tych wszystkich tytulow kompletbie obojetnie nastawiony. Co innego kolekcjonowanie roznego rodzaju scierwa. Serce mi krwawilo kiedy wywalalem moje Spare Rations czy inne Blast Furnace’y. Z raidow nie znam tylko tego ostatniego. Mozna poprobowac jakies GMy, ale tam ponoc trzeba miec okresline mody wiec trzeba je pofarmic. Poza tym robie wszystkie aktywnosci. Crucible lubie, ale specjalnie dobry to ja nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Yap napisał:

Niestety w zadne seale sie nie bawie bo jestem do tych wszystkich tytulow kompletbie obojetnie nastawiony. 

Wiesz nie chodzi tu tyle o seal sam w sobie co fun z wbijania triumfów do niego. Challenge w Last Wishu należą chyba do najtrudniejszych a i sam fakt zrobienia tam flawlessa'a (Petra's run) to też zayebiste wyzwanie dla całego teamu rajdowego. 

A tak BTW to Bungo widzę nie ogarnęło jeszcze jednej rzeczy którą mam nadzieję szybko naprawią a w sumie nie tyle co naprawią tylko wrzucą do sklepu możliwość zakupu poprzednich sezonów. Dla osób wracających po długim czasie jest sporo aktywności które wymagają poprzednich sezonów (12-14) a na chwilę obecną nie da się ich kupić osobno. Tzn można je kupić z wersją deluxe Beyond Lighta w paku ale jeżeli ktoś korzysta np z game passa i ma BL w pakiecie to może kupić jedynie aktualny sezon, tak samo zresztą jak ktoś kto kupił powiedzmy BL z aktualnym sezonem to też nie ma możliwości zakupu poprzednich sezonów osobno. No nie wiem jak oni mogli jeszcze tego nie ogarnąć :dunno:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mam GPU, ale BL Deluxe kupilem bo nie wiem czy bede za rok chcial przedluzyc GP. Kupilem tez cale to Witch Queen Deluxe i ten pakiet rocznicowy. Zyje sie tylko dwa razy, a grania bedzie na 1,5 roku mysle. 
Co do pieczeci sam mam dwie, ale wbilem je zupelnie przez przypadek nawet nie wiedzac, ze wykonuje zadania z nimi zwiazane. Myslalem zeby wbic sobie Blacksmith’a swego czasu (z racji nazwiska tylko), ale jak zobaczylem wlasnie ten triumf za przejscie raidu bez straty zycia to mi sie odechcialo. Trzeba miec tez do tego ogarnieta ekipe i ogarnietego siebie, a ja czasem jednak gine w raidach. Wrath of the Machine zdaje sie raz przeszedlem bez straty zycia, ale to byl przypadek bo trafilem na swojej drodze na jebanych masterow Destiny, ktorzy nie popelbiali bledow i sami robili wszystkie najtrudniejsze rzeczy. 
W D2 skonczylem wszystkie raidy procz ostatniego i GoS. Ekipa z czasow 1ki sie rozlazla i brakowalo tej cotygodniowej systematycznosci, a ludzie, ktorych spotkalem na swojej drodze byli fajnymi kompanami, ale cokolwiek ustawic z nimi to byla katorga. Bardzo chce to teraz zmienic, dlatego wrocilem zupelnie niedawno do swojego starego (pierwszego) klanu i chcialbym by juz tak zostalo. O cross-playu dowiedzialem sie w dzien ogloszenia WQ, kierwa. To otwiera zupelnie nowe mozliwosci. Mysle, ze bedziemy czestymi kompanami w D2. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Teraz jest chyba najlepszy czas do powrotu. Seasonal story od jakiegos juz czasu robi robote. Savathun rosnie na godnego adwersarza. Harbringer, Presage czy Prophecy, z nowym lootem nie zostawiaja watpliwosci, ze Bungie i sezony to byl dobry krok.

Masa zmian w sandboxie, zmiany w light classes, calkowita przebudowa Trailsow, anticheat itd. do tego juz w grudniu kolejne zmiany do voida. No sporo sie dzieje. Jedyne miejsce gdzie Bungie kuleje, to PvP, ale i tutaj juz jest sporo zmian zapowiedzianych.

Ten sezon bedzie dlugi, wiec sporo czasu by nadgonic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...