Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za lamusiarskie pytania, ale czytam wikie i dalej się gubie :v Pobrałem darmową wersję i z tego co zrozumiałem gra zaczyna się kampanią dla nowych graczy. Na mapie świata widzę dwie kampanie singlowe, nie pamiętam jak się nazywają, ale chodzi o te oznaczone niebieską i czerwoną ikoną. Czy to są fabularne kampanie z podstawki? Mogę w nie zagrać w tej darmowej wersji? I na koniec, czy dużo tracę bez płatnych dlc? Widziałem, że fizyczne wydania z pakietem dlc (pewnie nie wszystkich) nie są drogie, wiec może lepiej od razu zacząć od pełnej wersji? 

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Namieszali tam nieźle, ale muszę chyba po prostu usiąść na spokojnie jak ojciec i to sprawdzić.

W ogóle ta gra idealnie pokazuje, że 60fps w strzelankach, to must have ;/ grając przez pierwsze kilkanaście minut miałem wrażenie, jakbym poruszał się w zwolnionym tempie... Btw, czy w menu głównym pomiędzy slotami na ekwipunek powinna być widoczna postać? Bo wczoraj czekałem jakieś 5 minut i się nie wczytała lol

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Patricko said:

Do 1200 na luzie niebieskie, a potem już tylko potężne engramy i raid. Iron Banner będzie niedługo to też będzie można podnieść level.

Czyli jak wydropi mi żółty na 1200 np. to taki już warto ulepszać? I o co chodzi z żywiołami koło np. pancerza +5 ogień? Zwiększa obrażenia, które zadaję tym żywiołem?

Odnośnik do komentarza

1200 - do tego momentu podnosisz moc robiąc cokolwiek

1200-1250 - potrzebujesz powerfuli/potężnych nagród żeby podbijać moc

1250-1260 - tylko wybrane aktywności "szczytowe" dadzą +1 lub +2 do mocy, 1260 to maks.

 

Moc artefaktu sezonowego jest liczona osobno za XP.

 

Jak dostaniesz coś legendarnego lub egzotycznego po drodze z dobrymi statami (zbroja to 60+ punktów), to trzymasz i możesz potem sobie podbić. Kolor na zbroi wpływa na mody, jakie możesz założyć. Kiedyś miało większe znaczenie, teraz mniejsze.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No śmiga w porządku, ale gra ma bugi, których wcześniej nie miałem. 

 

https://kotaku.com/a-lot-happened-in-destiny-today-1845838251

 

O transmog czyli możliwość łączenia statów i wyglądu róznych części armoru pojawi się przy okazji 14 sezonu 

 

Cytat

In addition to all of that, assistant game director Joe Blackburn took to the Bungie blog today to preview a bit of what’s coming to Destiny 2 in 2021. A lot of it arrives in Season 13, which is set to begin in February. That includes:

Fallen S.A.B.E.R. and Devil’s Lair strikes in the Cosmodrome.
Lost Sectors on the Moon getting Legendary and Master variants with three new pieces of exotic armor.
Six new legendary weapons as part of strike, Gambit, and Crucible ritual activities.
Nightfalls getting the unique weapons Palindrome, Swarm, and Shadow Price, with adept variants dropping from the Grandmaster difficulty.
Blackburn also confirmed that Transmog (the option to combine one piece of armor’s stats with another’s aesthetic) will arrive in season 14. Here’s two work-in-progress images of how it will work:

ba1ser9akljyllpbddlk.png

 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie wczoraj next-gen wersję i faktycznie 60fps i FOV robi robotę ale potem chciałem pograć i jak pomysłałem, że znów mam robić bountisy to wyłączyłem. Formuła sie przejadała ile lat można grać w kółko to samo? Zmuszam się wręcz żeby grać. Wchodzę tylko jak pojawia się quest na exo, bo zazwyczaj są to jakieś dodatkowe misje z tłem fabularnym, jak Lament, ale cała reszta tej gry jest cholernie monotonna. Pomijając fakt, że aktualnie Bungie zmodyfikowało swoją grę tak, aby maksymalnie wycisnąć czas z graczy. Mozolne wbijanie lighta i bountisów wymaga grania non-stop. Gdy miałem czas na granie (a nabiłem 2500 godzin od premiery więc trochę jej poświeciłem) to miałem wymaxowane 3 postacie i porobonie prawie wszystkie god rolle. Teraz mam może  2 godziny dziennie na konsole, które też chciałbym poświecic na inne tytuły i nie włączam Destiny bo wiem, że to za mało. Nie mam nawet wystarczającego lighta na nowy rajd, a co dopiero czasu żeby go zrobić od początku do końca. Zbyt dużym pożeraczem czasu się ta gra zrobiła, a na dodatek ten czas po 3 miesiącac ze względu na vaulting jest zmarnowany bo po co farmić god rolle broni, które nie bedą się do niczego nadawać? Model strzelania dla mnie to nadal numer 1 ale wolałbym Destiny 3 niż forumułę sezonów i podtrzymywanie przy życiu tego trupa do 2022.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, WisnieR napisał:

Zbyt dużym pożeraczem czasu się ta gra zrobiła, a na dodatek ten czas po 3 miesiącac ze względu na vaulting jest zmarnowany bo po co farmić god rolle broni, które nie bedą się do niczego nadawać?

Przez rok będą się nadawać do wszystkiego, potem odpadną "tylko" z endgame. Ile można grać tym samym? Ile z tych starych god rolli faktycznie używałeś? Ja przed Beyond Light, gdy czyściłem Vault, to właśnie usuwałem god rolle pamiętające początek Forsakena, z których nawet nie skorzystałem. I tak prawie zawsze gra się aktualną metą z ewentualnymi drobnymi modyfikacjami pod siebie. Obecna forma sunsettingu nie jest oczywiście idealna, ale widać, że już reagują (wczorajszy post na Bungie od Joe).

 

Godzinę temu, SetoPL napisał:

Jest jakiś dobry zestaw na jaki warto polować dla Warlocka ARC pod PvE?

Stormcaller pod PVE to nie jest dobra opcja, a przynajmniej nie do trudniejszych aktywności. Jak bardzo chcesz z nim coś kombinować, to z egzotycznych elementów zbroi wybierasz pomiędzy Crown of Tempest albo Eye of Another World.

 

 

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wrog napisał:

Przez rok będą się nadawać do wszystkiego, potem odpadną "tylko" z endgame. Ile można grać tym samym? Ile z tych starych god rolli faktycznie używałeś? Ja przed Beyond Light, gdy czyściłem Vault, to właśnie usuwałem god rolle pamiętające początek Forsakena, z których nawet nie skorzystałem. I tak prawie zawsze gra się aktualną metą z ewentualnymi drobnymi modyfikacjami pod siebie. Obecna forma sunsettingu nie jest oczywiście idealna, ale widać, że już reagują (wczorajszy post na Bungie od Joe).

 

Przez rok - miałem na myśli 3 sezony, a napisałem 3 miesiące ;)

 

Miałem swoje ulubione zabawki, i musiałem się z nimi rozstać. Bardziej boli jednak brak alternatwy bo aktualnie lootu w grze jest dośc mało. Nie udalo im sie zrekompensować ilości którą zabrali. Wyjdacze destiny szybko wyframią god rolle z tej okrojonej puli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...