Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do Destiny 2. Wyskakuje mi komunikat "Destiny 2 servers are not available." Tymczasowo mam inny internet na mieszkaniu, ale jest NAT 2 więc nie wiem za bardzo co może być tego przyczyną. Na liście znajomi łoją Iron Bannera a ja od wczoraj nie mogę się zalogować. Odkąd mam tymczasowy internet.

Odnośnik do komentarza

@Voytec  Tez pare razy mi sie to zdarzylo. Wylacz gre, wejdz do ustawienia - siec - przetestuj polaczenie internetowe i sprobuj ponownie odpalic gre. Wina po stronie Bungie, ale tez ostatnio bylo sporo problemow z PSN. 

 

Ja juz praktycznie wszystkie nowe zbroje odblokowalem w Iron Banner. Zawsze dolaczam do jakies grupki i gram z nimi, bo samemu nie ma sensu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba śmiało można powiedzieć, że Destiny 2 zdycha. Liczba graczy jest najgorsza w historii, mierzone na podstawie Trials of the Nine. Na koniec stycznia było ich mniej jak 100 000, kiedy w przypadku D1 w najgorszym momencie, czyli tuż przed premierą 2 było ich prawie 150 000. Liczba streamów na Twitchu nie przekracza już 2000 (a bywało ich prawie 10x tyle), youtuberzy robiący jakieśtam regularne filmy szukają innych, popularniejszych gierek porzucając D2. Ja wiem, że to są liczby dookoła gry, ale to wszystko ma spore znaczenie w przypadku takich gier jak Destiny właśnie. No w trudnym miejscu jest Activision i Bungie, ciekawe czy z tego wybrną. IMO zasłużyli sobie, bo gra nie potrafiła dostarczyć wszystkich usprawnień z D1, dołożyła ch,ujstwa w postaci shaderów i jest oszukiwała na expie. Chcieli być cwani i się przeliczyli.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tam nic wartego nawet odpalania tej gry... Po raz enty reskiny ghostów i sparrów + sztampowe shadery. To nadchodzące dlc będzie kupą, nawet nie ma się co nastawiać inaczej. Oni te 2 pakiety mieli już dawno temu zrobione, zmiany będą minimalne, a zawartość wręcz zerowa... Jedyna i ostatnia nadzieja dla tej gry to duże dlc we wrześniu, tak jak było z TTK. Jeśli do tej pory nie ogarną tej gry, to Bungie może pakować manele, bo wtedy już nic jej nie uratuje. Już teraz mają chyba jeden z najgorszych PR w swojej historii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Goście się po roku ogarnęli, że zrobili (pipi) i drugie tyle im zajmuje wprowadzenie kilku zmian... Niestety, o ile jedynka pomimo wielu failów była jeszcze znośna, tak dwójka jest do zaorania... Bungie się skończyło, nie wiem jak wielki i jak bardzo rozbudowany musiałby być jesienny dodatek, żeby ludzie zapomnieli o tej porażce, a dobrze wiemy że taki nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Mam z 300+ ludzi na liście znajomych poznanych w Destiny, ostatnio więcej ludzi grało w D1 niż w D2 więc to o czymś świadczy.

Jest garstka ludzi których zmiany ucieszą, ale większość już olała temat i pewnie nawet na majowe DLC nie wrócą.

Generalnie musi być w Bungie niezły burdel skoro wypuszczenie tych "pseudozmian" zajęło i pół roku od premiery.

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

Na świeżo jakbym miał opisać ten update to Bungie robi dwa kroki do przodu ale jednocześnie trzy do tyłu. Są rzeczy na plus ale i na spory minus więc IMO trzeba czekać dalej na konkretną aktualizację która wpompuje krew do tego trupa. Ten dodatek w maju chyba raczej tego nie zrobi , nastawiam się na jesień póki 

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...