Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety gra ostro gubi klateczki w najnowszym Warmindzie, zauważalne przy ruchu postacią jak i strzelaniu. Tym bardziej bolą oczy przy bardziej intensywnych starciach na ps4pro. Trudno było zrobić gorszy dodatek od Ozyrysa i jak narazie jest całkiem ok tylko niech to technicznie połatają bo epickość gunplaya ulatuje razem z tymi ścinkami :(

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sydney napisał:

No i niestety gra ostro gubi klateczki w najnowszym Warmindzie, zauważalne przy ruchu postacią jak i strzelaniu. Tym bardziej bolą oczy przy bardziej intensywnych starciach na ps4pro. Trudno było zrobić gorszy dodatek od Ozyrysa i jak narazie jest całkiem ok tylko niech to technicznie połatają bo epickość gunplaya ulatuje razem z tymi ścinkami :(

 

Tez zauwazylem, ze gra klatkuje po aktualizacji. Wczesniej jedynie odczuwalem spadki fpsow na rajdzie EoW.

 

 

Odnośnik do komentarza

Fabularnie dno i do tego kupy się nie trzyma, ale mimo wszystko mam ochotę wrócić do domu i odpalić D2.

Rankingi w PvP duży plus, ludzie w końcu bardziej skupiają się na celu bo z jedną flagą  przez cały mecz nie da się wygrać.

Też miałem wrażenie że gra potrafi chrupnąć co wcześniej się nie zdarzało i do tego jakby AA dużo gorszy.

Odnośnik do komentarza

Juz prawie skonczylem questa na sleeper simulant exotic a 5 tygodni zajmie odblokowanie Polaris Lance. :obama:  W tym tygodniu nie ruszylem jeszcze D2 i nadal jestem na 352lvl hunter.Do piatku na luzie sobie pogram w „nowego” raida jak wykonam weekly challenges. 

 

Jedyne co mam odblokowane z nowych broni to the worldline zero exotic sword. 

 

DhruKTA_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

 

XmMwy2J_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

 

ChJq0HR_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

hELOJcK_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kermit napisał:

czy bez psplus gierka jest jakkolwiek grywalna? jakis singiel czy coś?

Musisz mieć plusa bo gra wymaga byś zawsze był połączony z netem. Story jest ale tylko dla niego nie warto ruszać gierki (krótki no i nie oszukujmy się nie o to chodzi w tej grze).

Tylko coop no i późniejsza farma raidów lub Trailsów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wrog napisał:

U mnie wczoraj wpadło 380 mocy, więc można spokojnie bawić się z bossem na nowym Raid Lair bez jakiejkolwiek kary do obrażeń. Jak mi gra łaskawie da coś nowego na klatę, to nawet więcej będzie.

 

Mgt4GNI.jpg

 

 

Po nowej aktualizacji Crimson jest mega dobry i sprobuj DARCI snajperke na EOW bossa. Mieli go. 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Loko_PL napisał:

Musisz mieć plusa bo gra wymaga byś zawsze był połączony z netem. Story jest ale tylko dla niego nie warto ruszać gierki (krótki no i nie oszukujmy się nie o to chodzi w tej grze).

Tylko coop no i późniejsza farma raidów lub Trailsów.

Raidy, straiki i Crucible odpadają. Reszta bez plusa jest dostępna.

Odnośnik do komentarza

5h wczoraj na bossie z naprawdę dobrą ekipą. 3 razy zabrało nam milimetra żeby wprowadzić bossa do last stand i 4 razy doszliśmy do last stand i na last stand kaplica... generalnie więc powinien paść 7 razy :)Rajd to typowy Oryx. Trzeba mieć mechaniki obcykane i się świetnie komunikować. Z jednej strony gra daje duży margines błędu bo z niektórych sytuacji udawało nam się wyjść obronną reką, ale zaś jak w kluczowym momencie nie trafisz piłką albo ktoś zginie to jest kaplica. Najtrudniejsze momenty to na pewno last stand bo trzeba szybko zlokalizować i rzucić piłkę, moment przed dps tzw. hot potato i otwieranie drzwi. Ale ogólnie rajd do zrobienia w ok.30min tylko trzeba naprawdę mieć dobrą ekipę.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Ciekawe doświadczenie ten nowy rajd. Oczywiście całość jest do zrobienia w ok. 30min ale trzeba mieć odpowiedni light i wiedzieć jak się zachowywać w każdej sytuacji, a do tego potrzebne jest doświadczenie. Generalnie więc pierwsze zaliczenie rajdu to droga przez ból, nerwy i łzy. Absolutnym szczytem pecha było jak na bodajże 7 Last Stand wszyscy pobiegliśmy po piłkę, ja złapałem swoją i w tym momencie padł mi kontroler.

 

To nie był jeszcze koniec bo na kolejnych last stand jeden ziomeczek zginął i zabrakło dps. Na innym ktoś wziął złą piłkę... generalnie last stand trzeba wyegzekwować idealnie, chociaż też nie do końca bo jak w końcu nam boss padł to ja biegnąc po swoją piłkę też przez przypadek złapałem kogoś innego ale tym razem 4 pozostałych graczy trafiło i dobiło bossa z heavy. Tak więc gra oddała te wszystkie pechowe próby.

 

Jakby ktoś mnie spytał tydzień temu to nie uwierzyłbym, że tyle czasu zajmie mi zanim rajd zaliczę ale też grałem na spokojnie i bez ciśnienia. Dobrze się bawiłem,a jeżeli chodzi i mechaniki to na pewno jest to IMO najciekawsza walka z bossem w D2. Ogólnie sama jumping puzzle jest kapitalna. Teraz tylko powtórzyc wyczyn tytanem i warlockiem i zabawa w escalation protocol który też jest kapitalnym end game.

 

 

Edytowane przez Zeratul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Stoi, bo pewnie ktoś boonów użył, i wtedy glit(pipi)e licznik.

 

Anyway, long time no see -- ja od CoO przerzuciłem się na PC dla jakości, fps-a i FOVa. Gra nas sześciu gości ze studia, ale większość to nie hardkorowcy więc Leviathana tylko raz robią ;) Jak ktoś na PC chętny i ogarnięty na Trialsy albo raid, dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...