Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ależ ta gra mi się podoba o panie. Jak tak chodzę sobie z karabinkiem jednostrzałowym (tak się to nazywa fachowo?) z lunetą, strzelam sobie do małych i dużych krasnali, w tle leci podniosła muzyka, mam do dyspozycji POTĘŻNY atak melee, chodzę po pseudo sandboksowych lokacjach, a po drodze znajduję pojazdy którymi gazuję za pomocą prawej gałki, to szczerze mówiąc czuję sie jakbym grał w Halo bardziej, niż przy Halo 4 i 5 xD.

 

Halo z cyferkami z diablo/dywyżyn/monster huntera. No jest zaje,biście. Impulsywny zakup do którego nie byłem przekonany, a wciągnąłem się mocno. Jakbym był w gimnazjum czy liceum to napier,dalałbym do rana, a tak to niestety małe sesyjki.

 

@Paolo de Vesir miał rację, reszta blefuje

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

"to jedno wiem, że byłem ślepy, a teraz widzę" Jan 9:25

 

Miło czytać jak przekonujecie się do tego s z t o s a. Szkoda tylko że community rozsypane po dwóch platformach.

 

@ragus masz z kim tam grać na Xie?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

A tak wogóle to studnia w Dreaming City jest zbugowana. Jak wrzucamy kule na poziomie 3 to odpala się studnia na poziomie 2, a jak wrzucimy kule na poziomie 2 to odpala się studnia na poziomie 3 :wacko: I jeszcze info dla ludzi którzy jeszcze nie mają platynki a chcieliby ją mieć. To niestety póki co muszę Was rozczarować bo 2 trofki od premiery Forsakena są zbuuugowane - wyzwanie Sharxxa i punkty zapalne na planetach.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Aaaa czyli to nie jest bug? Czyli żeby odpalić studnie 3 poziomu muszę mieć kule 3 poziomu plus jeszcze studnia musi mieć trzy kropki jak rozumiem?

 

p.s wpadła w końcu whisper of the worm za tą pooyebaną misję :D teraz koorwa skrzynki trzeba zebrać i przejść ją jeszcze raz na prestiżu  :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mugen napisał:

Pewnie ci którzy nadal czekają aż im Gjallarhorn dropnie.

Pamietam moje pierwsze podejscie do VoG przy okazji robienia questa na No Time to Explain. Jakies hamburgerstwo na lfg zalozylo watek, dolaczylem, idziemy, pierwsza skrzynia, dropi Gjallahorn, idziemy na bossa, bijemy dziada i to tyle jesli chodzi o RNG. 

@raguswbijaj do naszego klanu POLAND STRONG, a nie zabraknie Ci ludzi do grania. Jesli chcesz pomoge z absolutnie wszystkim, a jesli bedziesz chcial zrobic raid to mam ekipe gdzie nowi sa mile widziani. Wszystko wyjasnia, cierpliwie pozwola sie uczyc i sa tam nawet jakies laski. Sam nigdy jeszcze Leviathan’a nie robilem, ale za tydzien ten stan rzeczy sie zmieni dzieki rzeczonej grupie. 

GT masz po lewej.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ryo-San napisał:

Aaaa czyli to nie jest bug? Czyli żeby odpalić studnie 3 poziomu muszę mieć kule 3 poziomu plus jeszcze studnia musi mieć trzy kropki jak rozumiem?

 

Błąd jest tylko w opisie w polskiej wersji. Komuś się linijki pomyliły od tier 2 i tier 3 studni. Po angielsku jest ok.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kolos28 napisał:

 


Effective October 16, the purchase of Destiny 2: Forsaken will include the two expansions included in the Destiny 2 Expansion Pass. Every player of Destiny 2 who has yet to touch down on the Tangled Shore will need only the Forsaken upgrade. 

Na innym forum ktoś zamieścił to co wyżej.
A miałem dziś kupić dodatki...

 

Nie mogli tak od razu? Ogarnęli chyba, że przegięli trochę z tymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza

na fanach juz zarobili teraz kolej na innych ;) smieszne ze ludzie (fani o ktorych developer powinnien szczegolnie dbac) wydali na dwa pierwsze dodatki 160 a w zamian tego dostana jakis osbrany emblemat, EXOTIC emotikonki i cos tam jeszcze...nie mozna im chociaz dac jednego przyszlego dlc za darmo?? Szczerze gdybym w to gral to srogo bym sie wku.rwil na Bungie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Ryo-San napisał:

Nie przesadzajmy. To samo można powiedzieć o każdej grze która ląduje w plusie za free.

W plusie nie ma nic za free :) Nie wiem czy tak samo bo raczej w plusie laduja średnio 3 letnie produkcję chyba że jakieś roczne indyki. Nie widzę związku. Fajnie że zmienili podejście i może przesadziłem z tym darmowym dlc ale nie lubię jak developer pogrywa tak z fanami

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze rozumiem zasady Tygla? Nie ma żadnego matchmakingu wg poziomu mocy i jeśli mam te 220 poziomu mocy to jestem skazany na grę przeciwko typom na 50 lvl i poziomie mocy 500?

I czy dobrze rozumiem, że grając tylko w podstawkę powyżej poziomu mocy 300 nie da sie przejść?

Trochę beka, bo w sumie bez DLC chyba nie ma co się brac za Tygiel?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...