Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać że niezwykle udany tydzień w Destiny 2. Do tytułu Dredgen dokładam ukończenie samemu Shattered Throne. Nie ma co ukrywać że jest to fajne wyzwanie. Nie licząc walki z bossami nie jest jednak zbyt trudne. Pozostało teraz ukończenie samemu bez śmierci co będzie lekkim hardkorem. Ale to za 3 tygodnie. Jakby ktoś chciał się podjąć to na pewno polecę zbroję zmodowaną transcendent blessing - robi robotę.

W linkach końcówki walki z bossami.

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2018 o 10:49, Hela napisał:

Jest forumkowa grupa na PS4, z którą mógłbym zrobić raid po skończeniu Forsaken? 

Jakby co to ja mam ekipę na rajdy i zawsze jest tak że kogoś brakuje. Teraz kończymy Lasy Wish'a więc jakbyby co ślij zapke, na tygodniu będziemy lecieć prestiżowego Lewiatana bo przerwa od RDR2 dobrze każdemu zrobi :dance2:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Gra zostaje w bibliotece na zawsze - pograłem troche dzisiaj, glownie multi z padem i to kolejna gra na PC, gdzie można spokojnie grac bez myszki i klawiatury, nie mówiąc juz o tym, ze z bialym ekwipunkiem praktycznie kończyłem na 1 miejscu w swoich drużynach, niezależnie od wygranej/przegranej z ratio 3.0, a co dopiero gdybym mial swoje bronie z perkami :obama:  Szkoda, ze nie można przenosić postaci, moze wtedy bym sie skusil na Forseken, a tak to nie wyobrażam sobie przechodzić tego wszystkiego jeszcze raz...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No widzisz takie jest Acti i Bungie. Jakos w innych grach nie ma problemu z cross save/platform. Przykladem jest GTA, Fortnite i wiekszosc gier od Microsoftu. Gra sie mega przyjemnie na PC, ale nie zamierzam grindowac wszystko na nowo i po raz kolejny placic za dodatki. 

 

Z GTA bylo ciekawie, bo przenosilem moja postac z X360->XONE->PS4 i jeszcze byla mozliwosc przeniesienia na PC. Wystarczylo tylko napisac do supportu rockstar i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Udało się zaliczyć Petra's Run wczoraj pomimo że na początku tygodnia powoli zacząłem rozmyślać odpuszczenie tego wyzwania. Tym sposobem mam praktycznie 3 kolejne seale zrobione (Rivensbane, Cursebreaker i Wayfarer) gdy tylko szczęście się trochę do mnie uśmiechnie przy RNG. Na spokojnie się dokończy :) Czas podenerwować się z PvP. 

 

https://m.imgur.com/gallery/t50DDOV

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To najtrudniejsze wyzwanie w grze nie licząc wysolowania bez śmierci Shattered Throne. Jest kilka ułatwień względem flawlessa z D1 i dodatkowo kilka dobrych sposobów na uniknięcie gitary przy queenswalk ale nadal jest trudno. I nie żebym umniejszał poziomowi trudności ale jakbym grał że stałą ekipą zamiast LFG to bym już pewnie dawno miał to zaliczone. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze gram z randomami. Moj klan to klan PvP który mam nadzieję pomoże mi z trialsami jak wyjdą ale poza mną i jednym ziomeczkiem z którym gram od czasów EoW to nie mam ekipy do rajdów. Jest jeszcze fajna ekipa z Iranu z którą gram. LFG jest super bo się fajnych ludzi poznaje. 

Odnośnik do komentarza

Lista zmian po dzisiejszym patchu

https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/a0wlb5/destiny_2_update_210/

 

Filmik o nowym nowym sezonie i DLCkach.

https://m.youtube.com/watch?v=4uK8ywYCdhI

LL w 5 sezonie wzrosnie do max 650

Nowy RAID startuje 7 grudnia - ktoś się pisze na world first? : D

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Yap napisał:

Tak, Redeem sa chetni i pewnikiem dla nich jest zarezerwowany ten “zaszczyt”.

Jak rozumiem to jakiś klan przekotów?

BTW właśnie odpaliłem D2 i sezon 5 częściowo wystartował już dzisiaj. 4 grudnia odpala się Black Armory i kilka innych aktywności. LL jeszcze nie można podnosić.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

szacun @wrog za flawless'a. Ja ciułam triumfy na swojego pierwszego seala czyli Destinations. Zostały mi tylko bronie z kuźni na Wenus a to strasznie farmerska sprawa:/

A poniżej graficzka gdzie można sobie sprawdzić jakie aktywności będą darmowe(dla posiadaczy Forsaken'a) a jakie wchodzą w skład annual'a. Dawać mi Black ARMORY!!!

p.s ta gra to rak!! Przestałem grać nawet w RDR2 bo dosłownie nie mogę się od D2 oderwać aaaaaaaaa

D2_annual_pass_roadmap_final_final_PL.jp

 

Jest MOC koorwa!

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...