Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem grę bez dlc na 40lvl. Włączyłem M1. Czasem z problemami, ale kończę misje poboczne. Na M2 już w ogóle jestem mielony przez przeciwników. Jak powinienem teraz levelować "poprawnie"? Dobić max lvl czy wina leży w sprzęcie? Najpierw uzbierać cały sprzęt z M1 i dopiero wskoczyć na M2?

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu farmić Arms Race aby mieć loot który pomoże z ubijaniem przeciwników, od tego jest Crit za napiwki u Moxxi, ale osobiście dalej bym używał tego co wypadnie. M1 ogólnie nie powinien ci sprawiać problemów jeżeli masz sprzęt na swój level, czy to w misjach pobocznych czy DLC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Square napisał:

Nie ma sensu farmić Arms Race aby mieć loot który pomoże z ubijaniem przeciwników, od tego jest Crit za napiwki u Moxxi, ale osobiście dalej bym używał tego co wypadnie. M1 ogólnie nie powinien ci sprawiać problemów jeżeli masz sprzęt na swój level, czy to w misjach pobocznych czy DLC.

 

22 godziny temu, messer88 napisał:

W sprzęcie, możesz też odpalić Arms Race na wyższym mayhem i tam zdobyć coś mocnego i z pomocą tego pofarmić to co Ci jest potrzebne lub bezproblemowo sobie pokończyć misje. 

Dzięki za info. Przy okazji napiszę, jeżeli ktoś sie zastanawia nad zakupem gry na Ps5 to polecam z całego serducha. B3 + DualSense to gwarancja uśmiechu.

Odnośnik do komentarza

Kody na złote klucze mają z reguły tydzień ważności, te na kosmetykę powinny być aktywne cały czas. Dobrze na bieżąco je wklepywać na tej stronie shift, bo automatycznie się przypisują do konta, a grę można nawet za kilka lat odpalić i wszystko będzie dostępne. Jak nie masz danej platformy to też można użyć kod, wystarczy mieć powiązane konto na stronie.

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj pełny crossplay

Cytat

UPDATE NOTES

  • Added support for PlayStation Crossplay with other platforms on PlayStation®4 and PlayStation®5
  • [PlayStation® Only] Added support for Variable Refresh Rate for PlayStation®5
  • [PlayStation® Only] Fixed a reported issue with Director’s Cut Behind-the-Scenes videos not playing correctly
  • Various crossplay fixes
  • Fixed a reported issue with the ECHO menu map not showing correctly on ultrawide screens
  • Various performance and stability improvements
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 W PSS  kupiłem wersję na PS5 za niecałe 60 zł. Bałem się że po ograniu poprzednich części będzie deja vu i nuda.

Jakże się myliłem. Grając w to po długiej przerwie od dwójki, bawię się tak samo a nawet lepiej. Ta gra ma w sobie to coś co wciąga jak bagno. Ciesze się że za dość małe pieniądze czeka mnie aż tak dużo zabawy ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...