Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, mario10 said:

Ale powiem Wam, że chyba strzelanko i fabularnie najlepiej mi siadła 2 :)

B2 to niedoscigniony majstersztyk ze wazystkim co soba reprezentuje prócz…ostatniego update’u podbijajacego OP do 10ki. Nie dosc, ze tu nawet najlepszy zestaw giwer jest ledwo uzywalny to jest to meczarnia, a nie granie. OP8 spisywalo sie bardzo dobrze, dobieranie uzbrojenia do poziomu trudnosci starc, umiejetnosci postaci czy zwyklego komfortu gry swietnie sie komponowalo z dynamika gry. Wiadomo, ze na OP8 tyljo najlepsza bron jest warta farmienia, ale niezbyt martwilo mnie, ze taki Deliverance stal sie bezcelowa zabawka. B2 mozna odpalic kiedy tylko chcesz i bawisz sie swietnie, ale omijanie OP10 to klucz do dobrej zabawy. 
Nie zapominajmy rowniez o The Pre-Sequel, ktore dostaje zbyt wiele hejtu za nic. To tez jest swietny loot-shooter z masa fajnych zabawek i (dla niektorych) z lepszym systemem strzelania bez potzreby debuffu, jak to ma miejsce w B2. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak dużo w tym racji choć ja takim wyjadaczem nie jestem to przy przejściu B3 trochę mnie irytował poziom trudności może być nieco wyższy. Rozumiem,że po przejściu odblokowuje się dodatkowe tryby, ale znów muszę grać na wyższym poziomie tą samą postacią. Wiem, że są ludzie, którzy lubią maksować postać i buildy, ale ja w Borderlandsy gram dla zabawy i ton lootu, które wypadają.
Ale B2 i BPS dla mnie świetne gierki i bardzo miło wspominam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest opcja żeby zobaczyć gdzie zostały mi do zrobienia misje dodatkowe? Czy muszę każde tereny dokładnie sprawdzać aż nie wyskoczy żółty znak  "!" ? Jestem po głównej fabule i dwóch dodatkach. Zarówno dotyczy to podstawki jak i DLC.

 

Np. w Krieg DLC zostały mi dwie misje poboczne i nigdzie nie ma żółtego wykrzyknika, a biegałem po tej jego planecie dużo razy w tę i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Otwierasz mapę i wciskasz którąś gałkę aby wyświetlić szczegóły. Niektóre misje zaczynają się na jednej mapie ale kończą w innej i tylko do tej końcowej się będą zaliczać. Jeżeli chodzi o dodatek FF to zapewne brakuje ci na mapie Sapphire's Run, bo jedna się pojawia dopiero jak jest się bardzo blisko, a jest w łatwo pomijalnym miejscu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Czyli jak kupię w Argentynie wersję na One za 40 złotych będę miał to samo co w Xbox Store kosztuje ponad 400...?https://www.eneba.com/pl/xbox-borderlands-3-ultimate-edition-xbox-live-key-argentina?enb_campaign=Main Search&enb_content=search dropdown - products&enb_medium=product card&enb_source=https%3A%2F%2Fwww.eneba.com%2Fstore%2Fall&enb_term=5

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...