Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.11.2023 o 19:14, number_nine napisał:

Dzisiaj na jakiejś stronie widziałem, że taka Persona 5 Strikers jest za 18$, a dla psów z polski 250zł :v 

No i pyk, promka wjechała w końcu także i u nas :D żeby było zabawniej, to w tym tygodniu zamówiłem tą grę w pudełku, po czym koleś z allegro napisał, że nie mogą jej znaleźć na magazynie i sorry XD 

Odnośnik do komentarza

Jako że w sumie od czasów podstawówki marzyło mi się Diablo 2 w przenośnej wersji(wtedy nawet laptop byłby czymś niesamowitym) to kupiłem sobie wersje do pogrania w łóżku. Jakie było moje rozczarowanie że nie mogę wymaksowanymi postaciami dalej grać na B.net bo zapomniałem że nintendo też wymyśliło sobie opłaty od gry sieciowej. No nic chociaż można na spokojnie przejść grę w trybie offline .

Odnośnik do komentarza

Oddworld Strangers Wrath za 40 zeta przytuliłem z ranca i ku zaskoczeniu jest PL więc po kolacji switch w łapska i do serniczka wjedzie aż miło:czezky:. Jakiś urojony sentyment mam do tej gry,chciałem ją na xboxie klasycznym ograć gdy go miałem 20 lat temu ale nie dane mi było :gayos:
 

Dokupiłem pierwsze Ori też za jakieś grosze (26zl).

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja grałem, wydaje mi się ,że jest w miarę stabilne 30 klatek jak się nic nie dzieje ale efekty i tekstury obcięte względem PCtowej wersji więc dałem sobie spokój. W czasie mocniejszych momentów klatki lecą w dół jakieś 5-10 fps. No i trochę mleka przenośnie i bardzo agresywny popup. . Raczej standardowy port dużej gry jak na Switcha, można grać. W docku pewnie nie ma tych dropów i takiego mleka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pojawilo sie demo Contry. Calosc bedzie po 169zl.

 

E: Pogralem i nie podoba mi sie. Na ten moment kompletnie stracilem zainteresowanie. Postac jest zdecydowanie mniej responsywna niz myslalem. Caly czas mialem wrazenie ze jakis cholerny lag jest we wszystkim co robie. Dodatkowo gra lekko chrupie (no ale to demo wiec wszystko do poprawy jak o to chodzi). Grze w tym pierwszym levelu brakuej dynamiki i wszystko jest jakies takie drewniane. Grafika mocno chujowa i czlowiek ma wrazenie ze to gowno port z androida. Pierwsza lokacja nie jest tak klimatyczna jak ta co byla na NES (moze to nei ma byc remake 1 do 1 ale w dupie to mam bo kilka rozwiazan zdecydowanie zaczerpnieto z dzungli.

 

To co fajne to to ze mozna miec dwie bronie i przelaczac sie miedzy nimi. W przypadku zgonu trafi sie tylko to co sie aktywnie uzywalo. Muzyka jest ok, podwojny skok i dasz pozwala kombinowac. Kurde no nie mam ochoty nawet drugi raz wlaczac dema. Jeszcze raz w ktorys dzien sprobuje ale to jest slabsze w odbiorze niz duzo tansze klony jakie mozna dzis kupic :/ 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...