Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem, to nie. Ale widziałem posta, że w pirackim firmware da się to zrobić. Innymi słowy, gra być może jest zgrana ze wszystkimi językami... Ale nie ma wyboru w grze, tylko bierze samo systemowy, a w menu Switcha nie można ustawić polskiego mdr. Tak czy siak ktoś pisał, że to zrobił, ale że nie są się oficjalnie. Tak o to nie było polskiego. Tyle że to było lata temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kilka gierek mocno komplementuje kolejny przemocny rok grania na Switchu.

 

Dave the Diver - gra określana jako "GOTY indie" już na Switchu. Co tu dużo mówić. Dave the Diver to życie.

 

 

 

World of Horror - może nie tak straszny jak Alan Wake, ale podobnie kreatywny na swój sposób. Gra ewidentnie inspirowana Junjim Ito, mocno, ale jest to na tyle rzadko ogrywany twórca, że to może dobrze. Po kilku latach hype'u, produkcja Pawła Koźmińskiego staje się rzeczywistością na konsolach. Gra to rogalik i cóż - nadal widać, że to gra robiona w paincie przez jednego dentystę, nie będzie tu najbardziej miodnej walki ani największej różnorodności na dłuższą metę. Ale klimat nie do podrobienia.

 

Frog Detective: Entire Mystery - wydana na Gamepassie, ale jest też na konsoli przenośnej. Najlepsza okazja, by w jednym pliku nadrobić jedną z klasycznych opowieści współczesnego mumblecore gierkowania. 

 

Company of Heroes - Switch nigdy nie przestanie zaskakiwać portami różnych klasyków. Ten jest chyba jednym z cichszych i najbardziej zaskakujących ostatnimi czasy. Ale tak, można teraz zagrać w Company of Heroes.

 

Wargroove 2 - nie ma co, ta gra nie miała wiele wnosić do gatunku i dwójka też po prostu rozwija oryginał. Każdy pewnie już wie, czy tego chce.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Sven Froost napisał:

Wie ktos czemu tak tanio?

No nie wiem... może to ze względu na czasową obniżkę ceny zwaną czasem promocją?
promocja.jpg.dd30df2e2d027d1297d97f3b396710e6.jpg

Ta gierka była już trzykrotnie oferowana za cenę 67.92 PLN. Tak czasem bywa, że przeceniają gierki w danym okresie i możną ją kupić za mniejsze pieniądze i nie ma to żadnego związku z tym, że piramidy zbudowali kosmici. Polecam stronę Deku Deals.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie co polecacie dla świeżego posiadacza switcha (już jutro) z tych promek, na razie z gier ktore kojarze i na pewno wezme wpadło mi w oko:

- puyo puyo tetris 2

- broken sword 5 za jakies grosze ostatnia czesc jaka gralem to chyba 3

- enter the gungeon

- lumines

Switcha bede mial z zelda wiec mile widziane jakies fajne mniejsze gierki

Odnośnik do komentarza

Na Switcha są tysiące dobrych gier, więc "co polecacie na Switcha" na tym etapie to naprawdę pytanie typu "podaj jakieś miejsce na Ziemi". Trudno cokolwiek polecić bez wskazówek co lubisz. IMO główny zasób Switchowca to nie cena gierek, tylko ilość wolnego czasu, więc nie rzucałbym się na coś tylko dlatego że tanie, szybko sobie zapchasz konsolę mdr. Jak konsola wyszła, to ludzie kupowali Puyo Puyo Tetris, Golf Story albo grę pod tytułem bodajże Moon Knights bo była za 4 zł z Danii. Dziś te gry nie łapią się pewnie do top 5000 gier na Switcha.

 

Na tych promocjach jest trochę klasycznych hiciorów, jak Wiedźmin, Disco Elysium, Persona (swoją drogą, tak jak mówiłem, było o co płakać? Rok po premierze i już za mniej niż pół ceny i ma sens), Celeste, Doom, GTA, Neon White, Skullgirls, Steins Gate, Ace Attorney, Messenger, jRPG-i, Xenoblade i Zelda i wiele gier Nintendo też jest obniżone, Portal, Kentucky itd. Dla mnie osobiście jakoś nie ma wiele promocji, bo te gry już ograłem, a na nowości z ostatniego okresu z mojej wishlisty nie ma specjalnie obniżek. Ale no masa klasyków jest obniżona teraz.

 

Kilka promocji zwraca uwagę naprawdę półdarmową ceną za solidniaki. Taki Moonlighter mnie wciągnął, a jest za bodaj dyszkę. Going Under też sympatyczna giereczka, i Spiritfarer (gra lekka rozgrywkowo, ale nie taka krótka), Children of Morta, czy Grindstone. Gris wiadomo. Yoku to super giereczka, uwielbiam ją i jest tania teraz. Short Hike z tanio na jeszcze taniej. Gorogoa miszczostwo, Tangle Tower mniejsze miszczostwo. Thumper to klasyk Swticha. Nie no, trudno wymienić tylko kilka nawet wśrod tych gierek za dychacza. 

 

Ogólnie to warto pamiętać, że ceny online tak naprawdę są o 5% niższe, bo dostajesz zawsze właśnie tyle obniżki na następną grę. To jest prawdziwy Switch tax. Jest napisane że gra jest za 200 zł, w praktyce wydasz 190 zł, itd. Są też czasami większe promocje na gry Nintendo, np. podwójne punkty czy tańsze vouchery na dwie gry, ale nie ma co liczyć że się trafi.

 

Warto też wspomnieć, że promocje dotyczą też DLC. Ma to zauważalne znaczenie gdy gra ma trochę tych dodatków, jak Dead Cells czy Wiedźmin czy Graveyard Keeper (albo Pinball FX od Zen Studios, gra już typowo oparta na kupowaniu DLC, ale naprawdę dobrze zrobiona), lepiej je kupić jak są przecenione. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Lepiej poczekaj na promocję w naszym regionie (jeśli zmienisz region na Stany Zjednoczone i zostaną Ci jakieś drobne na koncie, nie zmienisz tego regionu z powrotem. Będziesz musiał prosić support nintendo aby usunęli te drobniaki. No chyba, że się coś zmieniło). Lada moment pewnie będzie w lepszej promce niż w USA: https://psprices.com/region-pl/game/4336905/persona-5-strikers A jak chcesz koniecznie robić zakupy w USA to polecam założyć osobne konto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...