Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisałem wcześniej bazowa cena Dredge została źle ustalona i gierka znowu dostępna w Gamefinity. Ciekawe czy to było przyczyną wstrzymania sprzedaży przez sklepy. Podskoczyła ze 108zł na 169zł. 

 

To samo się stało z inną gierką Team 17 - The Knight Witch Deluxe Edition (NSW). Obecna cena 148zł. Opłacało się robić pre-order.

 

image.jpeg.93cf969496ff233d97873f0a945c6850.jpeg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2023 o 08:09, GearsUp napisał:

Tak jak pisałem wcześniej bazowa cena Dredge została źle ustalona i gierka znowu dostępna w Gamefinity. Ciekawe czy to było przyczyną wstrzymania sprzedaży przez sklepy. Podskoczyła ze 108zł na 169zł. 

 

To samo się stało z inną gierką Team 17 - The Knight Witch Deluxe Edition (NSW). Obecna cena 148zł. Opłacało się robić pre-order.

 

image.jpeg.93cf969496ff233d97873f0a945c6850.jpeg

 

W euro agd niby za 119 z darmowa dostawa. Czas realizacji 3 dni. Nie wiem, czy gra dla mnie, ale zamowilem. 

https://www.euro.com.pl/gry-nintendo-switch/team17-dredge-edycja-deluxe-gra-na-nintendo-switch.bhtml?utm_source=2208151|lowcygier.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Nie czy Xbox nie objął patronatu nad promocją tej gry - od czasu pierwszego pokazu oni dostarczyli kolejny materiał, gra będzie w XGP i w sumie omija konsole Sony (na co pewnie też miał wpływ Xbox).

 

W shadowdrop dzisiaj nie wierzę, prędzej na pokazie MSu, ale nie ukrywam, że kupuję od razu jesli to jednak dziś. :obama: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Oj, Paolo, Paolo, jak już wstajesz tą nogą to chociaż kapcie załóżimage.thumb.png.0e5003d9bd0dd36bce785c1d2d48323e.png.

https://hollowknightsilksong.com

 

ICYMI:

 


https://www.pocket-lint.com/games/news/161513-hollow-knight-silksong-trailer-release-date-gameplay/

 

a to zostałem wprowadzony w błąd, artykuł z końca 2022 i nie sprawdzałem dalej :lapka:


ale nie ukrywam, że zabawnie wyglada, że inne konsole mają loga, a Xbox XGP

 

nawet się już nie kryją z celem :kekw:

Odnośnik do komentarza

Sporo promocji się wysypało. Mnie oczywiście zainteresowały głównie "rytmówki"

 

Cytus - 100zł

Deemo - 60zł

Deemo Reborn - 56zł

Lanota - 38zł (a w pizdu, tylko sterowanie dotykowe :/)

VOEZ - 42zł

Gal Metal - 20zł

Groove Coaster Wai Wai Party - 156zł - ciągle drogo, ale gra zacna

 

Z innych w oko mi wpadło

The Stanley Parable: Ultra Deluxe - 44zł

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Homelander napisał:

Jest demo, podobnie jak szóstki

 

O tego też jestem ciekawy. Ogólnie gram teraz w Residenty i zastnawiałem się czy nie kupić 5 właśnie na Switcha. Bo 7 i 8 to zdecydowanie wolę na dużą konsolę tzn. na Xboxa One, bo nie chcę sobie zepsuć wrażenia z grania. Głównie chodzi mi o sterowanie, ponieważ to jednak strzelanka a ta gałka jest mała (aczkolwiek np. w Metroid Prime mi to nie przeszkadza). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...