Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Loadingi spatchowano dość mocno i dość szybko, aż się czułem jak frajer że przeszedłem w weekend premiery bo co prawda i tak najlepsza gra ever, ale te loadingi sporo życia zjadły.

Tbh dawały one czas na rozmyślania nad życiem i serio nie była to taka wada jak w większości gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ogqozo napisał:

Loadingi spatchowano dość mocno i dość szybko, aż się czułem jak frajer że przeszedłem w weekend premiery bo co prawda i tak najlepsza gra ever, ale te loadingi sporo życia zjadły.

Ogór a polecasz coś fajnego z tego roku z indorów z tego roku co jest na promo?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Daffy napisał:

Niestety to się tyczy każdego indyka odkąd wyszedł deck, tam taniej i lepiej

Polemizowałbym, od jakiegoś czasu dodaje biblioteke indyków do konta Nintendo w cenach srednio od 9 do 30 zł, wszystko działa bez zajekniecia w 60fpsach, a bateria na switchu to poezja. Jasne - jeżeli chodzi o ergonomie deski to jest gorzej, no ale patrze też głównie z perspektywy osoby, która ma ogromny backlog gier wielkiego N.

 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, qvstra napisał:

ej ale to temat "eshop - male gry", a nie "steam deck - male siurki", wypad do siebie :shotgun:

Jechowcy nie wytrzymają jak nie powiedzą czegoś o sd przez 5 minut nawet jak nikt ich nie pytał:niki: zaraz w echach nintendo będą pisać że im na emulatorze te gry lepiej działają. Szkoda klawiaturki na takich

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, GearsUp napisał:

Jest masa indyków specjalnie dopieszczona przez devów żeby na Switchu była optymalna handheldowa rozgrywka (rozmiary czcionek, wygładzanie jak w Alien Isolation itp) więc to nie prawda, że każdy na PC działa lepiej. Przykład?

 

Ori Blind Forest animacje EXCLUSIVELY 60pfs only on Switch.

Jak jest masa to wymień przynajmniej kilka co są lepsze na switchu niż na pc, bo wg mnie wymieniłeś w poście dyskusyjne ale praktycznie wszystkie przypadki 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Daffy napisał:

Jak jest masa to wymień przynajmniej kilka co są lepsze na switchu niż na pc, bo wg mnie wymieniłeś w poście dyskusyjne ale praktycznie wszystkie przypadki 

 

Prawda jest taka, że większość devów się nie chwali takimi szczególikami ale już nawet screen w temacie Steam Decka z Ace Attorney Chronicles pokazał, że Switch wersja zero ząbków. 

 

Każda gra wydawana na Switcha jest optymalizowana pod ten sprzęt (masa = w większości gier zmieniona jest czcionka) podczas gdy ta sama gra na Steam Decku jest zwylym portem i sam się martw czy zadziała i sam sobie zmieniaj czcionkę.

 

Jedyne gry o jakich wiem zoptymalizowane pod Steam Decka to te Half Life'y bo wiocha była straszna kiedy gry Valve nie miały znaczka Verfified.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, GearsUp napisał:

 

Prawda jest taka, że większość devów się nie chwali takimi szczególikami ale już nawet screen w temacie Steam Decka z Ace Attorney Chronicles pokazał, że Switch wersja zero ząbków. 

Ale ty wiesz że on równie dobrze mógł odpalić z marszu grę z wyłączonym antyalliasingiem i milionem innych bajerów?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, qvstra napisał:

ej ale to temat "eshop - male gry", a nie "steam deck - male siurki", wypad do siebie :shotgun:

Pytał gość, który ma obie platformy i dostał odpowiedź. Schowajcie widły, prawilni konsoletowcy, może jeszcze wjedzie jakaś promka na binboki na cybermonday.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Basior napisał:

Ogór a polecasz coś fajnego z tego roku z indorów z tego roku co jest na promo?

 

Tak jak mówiłem, z tego roku to jakichś wielkich promocji teraz nie ma. 

 

Dredge 25%, fajna gierka naprawdę.

 

Cocoon 20%, nic wielkiego. Na pewno jedna z ciekawszych gier tego roku.

 

Space for the Unbound 30%, jedna z lepiej ocenianych gier tego roku, choć nie do końca mnie przekonała. 

 

Rakuen też gierka nastawiona na opowieść, można się wzruszyć itd., też klasyk ale też tylko leciutko obniżony. 

 

Case of the Golden Idol na Switcha wyszedł w tym roku, gierka super i na pewno geniusz, choć bardziej zrobiona pod peceta i też nie jakaś wielka obniżka obecnie.

 

30XX 20%, bardzo fajna gierka dla fanów tego typu retro.

 

This Way Madness Lies, jak zawsze zabawne i szybciutkie jRPG od Zeboyd, ale to nie ten poziom geniuszu co Cthulhu. No ale bardzo tania.

 

Post Void fajny naćpany FPS odnoszący się do klasyków, na Switchu wyszedł niedawno, za 14 zł nieźle. 

 

Gunbrella gierka z fajnym centralnym pomysłem, 50 zł za fajne granko ale nic wybitnego.

 

Pakiet dwóch Blasphemousów za 140 zł to niby jakaś okazja jeśli ktoś chce oba.

 

DLC do Vampire Survivors ma obniżkę z 7,99 zł na 7,19 zł lol.

 

Nippon Ichi ma obniżki po 40%, fajne dla fanów nawalania statsów i lolitek, GrimGrimoire czy Labirynth of Galleria to super syte gierki dla fanów gatunku.

Legend of Naytua też fajna gratka dla fanów jRPG, spinoff Trailsów (głównie tytułem, nie ma powiązań w scenariuszu) który przez wiele lat był tylko na PSP i tylko po japońsku. Fajna gierka by zobaczyć z czego słynie Falcom.

 

Athanasy fajna mroczna visual novel, coś innego w gatunku. 30 zł. Gra chyba rosyjska, nie wiem co twórcy myślą ogólnie, no ale Rosjanie w robieniu mrocznych depresyjnych powieści to są dobrzy mdr.

 

Samba de Amigo raczej lepsza gierka niż recenzje by sugerowały, dla tych co po prostu chcą mieć marakasy z joyconów to zawsze gratka. W sumie dziwne że tyle lat zajęło zrobienie tego na Switcha z joyconami i wibracjami.

 

Afterimage przeceniony, ale ta gra nadal nie wyrabia na Switchu. Loadingi są nadal potężne (głównie jak włączasz grę raz, tbh), sporo ludzi nadal narzeka na masę zawiech. Warto kupić dla fanów przytłaczający metroidówek, ale raczej nie na Switchu. 

 

 

 

Sporo obniżek i gierek, ale głównie na te starsze są większe obniżki, na te nowe to prawie wszystko 20%, fortuny nie zarobisz.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...