Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

@Kinoji - to nigdy nie będzie idealnie sztywno i mocno, musi być luz żeby się dało to wsuwać i wysuwać, no i generalnie dużo w tym plastiku. Polecam nie zwracać na to uwagi.

 

 

à propos joycon-gate to KiG mi odpisali, że muszę do nich wysłać, a oni wysyłają do Conquesta, który wymienia na nowego po stwierdzeniu wady.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

Dobra, trzymają Wam się dobrze joycony przy ekranie? W sensie po podłączeniu do tableta da się nimi delikatnie ruszyć, czy są sztywno umocowane? Mój lewy bardzo delikatnie się porusza, ale jest to tak wkur.wiające, że nie wiem, czy nie zgłoszę tego jako usterkę.

U mnie są sztywno, nic się nie rusza.

Odnośnik do komentarza

 

Wychodzi na to, że naprawa joycona jest tania i prosta jak nie powiem co ;) https://www.cnet.com/au/news/nintendo-switch-joycon-desync-connectivity-issue-fix/

 

ciekawe, w sumie to gdzie taka pianke mozna dostac? 

 

 

Jak składałeś kompa to w każdym pudełku po podzespołach, a jak nie to za jakieś grosze w sklepach z elektroniką powinni mieć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba Ninny nie zabrało odpowiednio o izolację anten, dotyczy to i konsol i joy-conów. Ja w sumie mojego nie katowałem jeszcze na tyle, żeby wiedzieć, gram głównie jako handheld a przy TV siedzę na tyle blisko i bez przeszkód, że nawet jakby był problem, to nie będę wiedzieć. Zobaczymy, czy uda się to we własnym zakresie poprawić jakoś je izolując.

Odnośnik do komentarza

Mi się ze dwa razy zdarzyło, że konsola sama się nie połączyła nawet jak odczekałem minutę czy dwie i musiałem ręcznie w opcjach kliknąć łączenie.

 

Proponuję na allegro kupić LAN adapter do Wii, który działa też z WiiU i Switch, i podpiąć się kablem. Nie markowe adaptery do Wii są po 10 zł na allegro.

Odnośnik do komentarza

Co za bezsens na zielonej wyspie. Poszedłem do Gamestopu zapytać o wymianę/naprawę wadliwego lewego joycona i powiedzieli mi, że nie prowadzą serwisu, ale mogą mi wymienić całą konsolę bez problemu. A ja na to, że nie da się skopiować savea, i że mam ponad 80 godzin w Zeldzie, a poza tym skąd mam mieć pewność, że ta też nie będzie wadliwa? Skoro Nintendo przygrało z kopiowaniem savewów to zaczekam, aż się taka opcja pojawi i wymienię sobie Switcha na nowego przy którymś kolejnym rzucie, po wakacjach :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No bo rzeczywiście obecnie Switch ma tyle gier do ogrania, że naprawdę nic tylko kupić nową konsolę, zgłosić problem z jednym Joy-Conem i czekać dobry tydzień aby wymienili.naprawili. Gorzej, jeżeli tego nie zrobią a zawsze istnieje taka szansa. Raczej chłopak dobrze myśli i nie napala się niepotrzebnie na sprzęt, który mu wcale nie ucieknie a obstawiam, że w du.pę by się ugryzł gdyby miał Switcha i nie mógł na nim grać nawet przez ten tydzień. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...