Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko, że wymieniają, pytanie tylko czy np. taki Conquest się do tego dostosuje i co na to inne oddziały Nintendo poza NoA o którym podejrzewam jest mowa. Ja żadnego sprzętu (poza joyconem, który juz powinien do mnie jechac) nie zamierzam wymieniac póki nie będzie możliwości backupowania savea, a i wtedy raczej nic nie bede wymienial bo poza joyconem wszystko tip top :) obudowa nie rysuje, switch chodzi cudownie, wszystko cud malina. 

 

No dobra, co do tego rysowania to mała przesada, bo raz po ciemku w nocy wkładałem switcha do docka pod jakims dziwnym katem i rano zauwazylem na folii trochę rys :dunno: no ale mialem folie takze yebac

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba wyłączyć wifi. Wystarczy ponoć wyłączyć opcję automatycznego łączenia się. W sieci można być. Dzisiaj to sprawdzę. Na wyłączonej opcji jak i na całkowitym offline.

 

 

Sprawdzałem wczoraj, u mnie wyłączenie automatycznego łączenia nic nie dało.

Czyli póki co na to wychodzi że ta opcja nie przekłada się na lepsze działanie gry.

Odnośnik do komentarza

Tylko joycona. Z tego co mówili nikomu nie wymienili całej konsoli tylko odsyłali konsole z nowym joyconem (tak twierdził szef, pracownicy co innego). Reszta była OK więć git. 

Z tego co mówił szef KiG to biorą to na klate sami. Odsyłka do Czech potem jest miesiąc na reklamację itd. Nie wiem ile w tym prawdy bo nie miałem doczynienia z serwisem Nintendo.

Odnośnik do komentarza

To jest postęp jakby co, w końcu na Wii U i 3DS-ie było, teraz nie ma. Stawiałbym, że nie wymyślili, jak to zrobić w sposób, który nie otworzy konsoli hakierom.

 

Jakiś mądry informatyk mógłby pewnie zrobić listę, ile rzeczy w Switchu jest specjalnie po to, żeby nie piracili, ciekaw jestem ile dziesiątek pozycji by na niej było.

Odnośnik do komentarza

Podłączyłem i... Niebo a ziemia. Nie gubi się, nie zacina, nic, perfetto praktycznie. Musiałem już specjalnie jakoś dziwaczne kombinować żeby się gubil, podczas gdy mój oryginalny Joy gubil się nawet jak celowalem prosto konsole. Komfort plus 9000 :banderas: byłem nawet w kuchni za dwiema ścianami i się nie rozlaczal (lagi były ale to oczywiste), mój oryg gubil zasięg w tym samym pokoju co konsola jak grałem czasem a wystarczyło go dać za plecy albo przesłonic noga i please reconnect :kaz:

 

TAKŻE, jak ktoś ma problem z joyem polecam wymienić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...