Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio miałem problem z Wifi (nie wiem czy to opisałem już tutaj). Mianowicie wyskakiwał jakiś błąd przy każdej próbie dostania się do Wifi i zrobienia czegoś - potwierdzenie znajomości w Menu, eShop i takie tam. Dopiero restart to naprawił, usypianie i wybudzanie nic nie dawały. Dodam, że od odpalenia zeldy 1 dzień po premierze to był to PIERWSZY restart u mnie. Tak to cały czas konsola była tylko usypiana.

 

W każdym razie po tym restarcie problem nie wrócił. Każdy inny sprzęt w tym czasie działał bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

joycongate odchodzi w niepamięć, więc pora na.

 

WARPGATE

 

https://www.reddit.com/r/gaming/comments/6311k9/the_nintendo_switch_is_starting_to_warp_while/?st=j11biu7i&sh=e785cf57

 

podobno niektorym switch zaczal sie wycignac pod wplywem zbyt wysokich temperatur w docku 

 

Cytując z przed tygodnia klasyka ;) :

"a, no jak na redditcie pisza to spoko  :kaz:  "

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

równie dobrze tego switcha mógł samemu odkształcić, nie wiem jak to komentować ;V to internet i ludzie pyerdolą głupoty? szkoda życia na interesowanie takim (pipi)owym kontentem. reddit wykopy i inne 9gagi bym utylizował.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Stawiać reddita w tym samym szeregu co 9gag czy wykopki xd

 

Nie rozumiem po co bóldupić, że ktoś opisuje swoje problemy ze sprzętem w internetach?

 

Na neogafie też trochę piszą. Jak dla mnie to tak zeszło z produkcji, tylko dopiero teraz ktoś przyuważył no i ludzie zaczęli sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem po co bóldupić, że ktoś opisuje swoje problemy ze sprzętem w internetach?

 

Na neogafie też trochę piszą. Jak dla mnie to tak zeszło z produkcji, tylko dopiero teraz ktoś przyuważył no i ludzie zaczęli sprawdzać.

 

Dziwię się trochę ludziom, którzy na siłę szukają w sprzętach wygięć, rys, mikrorys, mierzą suwmiarką obwód klawiszy (serio, w padzie od xboxa 360 coś komuś kiedyś nie pasowało xD ), porównują ich klikanie, owijają joycony w koce, czy też chowają za plecami i  z drugiego pokoju lub kuchni patrzą co się dzieje wtedy na telewizorze. Ja wiem, co kto lubi, może to ja jestem staroświecki, ale jak sobię kupuję sprzęt, to wolę po prostu na nim grać.

Odnośnik do komentarza

No w sumie chuy, masz rację, schowam lepiej i nie będę grał, bo jeszcze się rozyebie. 

 

Wiesz, jakbym brał na poważnie to co piszą teoretycy z internetu, to nic bym nie kupił. Padające x360, później one, wadliwe ps4, gnące się iphony, teraz switche... Strach, panie, jeszcze mnie ten problem przecież może dotknąć. Każdy sprzęt może mieć wady, takie gówniane czasy. Co nie znaczy, że jak mi się podoba to go sobie przez to nie kupie, konsumenci są chronieni na wiele sposobów, może będziesz zdziwiony, ale istnieje też coś takiego jak okres gwarancyjny. Nie zrozum mnie źle, oczywiście jestem świadom, że wymienione sprzęty MAJĄ lub MIAŁY w swoim czasie różne wady i problemy, skoro ludzie o tym pisali. Lecz ja mam jakieś niewyobrażalne szczęście, bo z żadnym z wyżej wymienionych sprzętów nic mi się nie działo, ps4 jedynie srać płytami sama z siebie zaczęła po 2 latach użytkowania.

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

To normalne, że jak długotrwale będziesz nagrzewał sprzęt, którego dwie płaszczyzny są z materiału niskiej jakości o różnej gęstości i reakcji na wysokie temperatury to ulegnie on wygięciu. Jedna konsola będzie strzelała przy studzeniu (jak ps3), druga się wygnie. Dopóki ekran nie strzeli to chyba nie jest jakiś wielki problem, w końcu jest teraz moda na wygięte ekrany. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli nie zrobią z tym czegoś, tym bardziej z joyconami, to nie ważne jak bardzo ktoś będzie dbał, bo na joyconach szybko widać ślady zużycia. Tyle nieprzemyślanych decyzji, nie dość że ten plastik to jeszcze home powinien być po lewej stronie, bo to pierwszy joycon.

 

Szczerze to mam nadzieję, że mi padnie konsola tuż przed gwarancją i wezmę nową wersję Switcha, miałem teraz kupić dodatkowe joycony, ale się wstrzymam, skoro z nich kolor schodzi.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nikt ci nie broni synchronizować prawego joycona jako pierwszego.

Ok, nie wiedziałem, że jest taka opcja, ale i tak inżynierzy mogli to przewidzieć, grałem multi i akurat potrzebowałem wejść do menu, a tu zonk.

 

Nie będę bronił na siłę, ani żadnej korporacji, ani żadnego developera, ani żadnej serii, ani żadnej gry. Podoba mi się pomysł ze Switchem i wróżę tej konsoli duży sukces, no ale schodzące kolory?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...