Skocz do zawartości

Matrix Quadrilogy


Rekomendowane odpowiedzi

O ile Reaktywacja i Rewolucje tracą w chooj (co naturalne) na porównaniach do pierwszej części, tak jako kino rozrywkowe reprezentują poziom nieosiągalny dla blockbusterów z ostatnich lat, o czym my w ogóle mówimy. Całość (plus Animatrix) to fenomen, cieszę się, że w nim uczestniczyłem i nie pogardzę jakąś nową odsłoną. Rebootu bym nie chciał, ale już sequel albo prequel (są głosy, że B. Jordan miałby być młodym Morfeuszem, abstrah.ując już od tego, że w ogóle nie pasuje) bym sprawdził. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No dwójkę się fajnie oglądało, sceny akcji były mocno kopiące w ryj na premierę. Ale jedynka była na tyle odkrywcza i świeża, że następne części nie miały nawet cienia szansy stanąć obok niej, nie ma co się oszukiwać

 

Walka z bandą Szmytów w dwójce czy z tymi ziomkami od francuskiego lowelasa - łojezu, mało mi tam mózg nie eksplodował przy pierwszym seansie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jak robią Prequela to chyba spoko?

 

Zostawiają w spokoju trylogie, wiec kto ja kocha ten bedzie kochał, kto ma wyyebane bedzie mial dalej,  a rpequel zobaczą jedni,  a nie sciagna nawet drudzy. Animatrix pokazał że inne historie z uniwersum moga byc nawet lepsze niz trylogia (The Second Renaissance np.)

Odnośnik do komentarza

Przypomniało mi się, jak bodajże Mashter tłumaczył tu sens życia poprzez kabalistyczną wręcz analizę każdego detalu w trylogii Matrixa. Wtedy posty na wiele przewinięć były normalne na forum dyskusyjnym. Ech, niestety chyba to wszystko poleciało z serwera...

Edytowane przez ogqozo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i mi takie coś by pasowało. Bez niepotrzebnej podjarki, bo jak wszystko dziś - może wyjść z tego kupsztal. Ale też jak ktoś już napisał, poboczne historie w Matrixie również miały potencjał. 

Moim zdaniem z perspektywy samej fabuły sequel chyba nie miałby prawa bytu. Jak już, to pokazywać tylko wydarzenia poprzedzające trylogię. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...