Skocz do zawartości

Matrix Quadrilogy


Rekomendowane odpowiedzi

Od lat chciałem by Matrix powrócił, zawsze uważałem że w tym uniwersum jest miejsce na nowe fajne historie. 

Ale teraz jak wiadomo że powstanie to mam obawy. 

Pewnie będzie nowa ekipa, jakieś młode janki, a stara gwardia będzie robiła za mentorów. No i odpowiednik agenta Smitha obowiązkowo się pojawi. Najgorzej że braci Wachowskich już nie ma :(

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, 20inchDT napisał:

I bardzo dobrze skoro to prawda. Martwiłem się o los tego filmu, a teraz mi trochę ulżyło jak siostry z penisami nie będą mąciły w fabule.

No siostry Wachowskie z penisami nie będą maczały w tym udziału, ale siostry Wachowskie bez penisów już jak najbardziej. Ma być też Neo. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Matrix to dla mnie najlepszy film EVER i niedościgniony wzór kina akcji, do którego nawet dzisiaj nic się nie zbliżyło. Pozostałe dwie części choć gorsze też bardzo lubię (Reaktywacja miała za(pipi)iste walki, a Rewolucje legendarną scenę batalii w Syjonie), naprawdę bym się nie obraził gdyby kolejna odsłona była chociaż na poziomie tych dwóch. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ja się boję, że mogą to popisowo spyerdolić. Trylogia razem z animatrix to kompletne arcydzieło tamtych czasów kina sci fi. Świat jest wyjaśniony w bardzo subtelny sposób, że jest jednak wiele niedomówień przez co gada się o tym do dzisiaj. 

 

Mogła być również powstać jakaś solidna gra (a nie jakieś popłuczyny na 7/10 jak enter the matrix czy path of neo). 

Pamiętam jak zakupiłem nawet abonament do Matrix online (mmo matrixowe) i szkoda, że na potencjale się skończyło bo serwery umarły. A SOE zostało później sprzadne :/ 

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze to co odroznia jedynke od dwoch nastepnych to cala ta atmosfera nieznanego i tajemnicy. To moze byc wszystko! Sytuacja podobna do sytuacji z Lostem - pierwszy i drugi sezon petarda, a potem rozczarowanie wszechczasow. Na zasadzie - nawet sami twórcy jeszcze nie wiedza co sie tam tak naprawde dzieje, ale ze pomysl chwycil to trzeba krecic nastepne. A kolejne takiego ciezaru oczekiwan  nie sa w stanie udzwignac. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, oFi napisał:

ja się boję, że mogą to popisowo spyerdolić. Trylogia razem z animatrix to kompletne arcydzieło tamtych czasów kina sci fi. Świat jest wyjaśniony w bardzo subtelny sposób, że jest jednak wiele niedomówień przez co gada się o tym do dzisiaj. 

 

Mogła być również powstać jakaś solidna gra (a nie jakieś popłuczyny na 7/10 jak enter the matrix czy path of neo). 

Pamiętam jak zakupiłem nawet abonament do Matrix online (mmo matrixowe) i szkoda, że na potencjale się skończyło bo serwery umarły. A SOE zostało później sprzadne :/ 

To na co czekasz?

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Jezu jakbym chciał, żeby oni zrobili (zrobiły?) dobry film. 

Wogóle to jestem zdziwiony, że tak fantastyczne uniwersum nie zostało wydojone na wszystkie sposoby. 

 

A pierwszy Matrix, dziś jest chyba bardziej aktualny niż kiedy wychodził 

 

Trylogia matrixa to moja seria żyćka wiec oczekiwania na ten film mam bardzo wysokie. Ale fakt - mogli jednak zrobić nowa historie a nie dalej ciągnąć neo, który nota bene ładnie wszystko zakonczyl w trojce pozostajac duzo niedopowiedzen w zakończeniu. 

 

Pamietam jak po 'revolutions' wyszedlem z kina i rozkminki o życiu mialem jeszcze przez prawie miesiac. 

Duzo odegrala w matrixie idealnie wkomponowana muzyka.

Star warsy pokazaly ze nie da się powtórzyć fenomenu - mozna tylko odcinać kupony. I tutaj może sie wydarzyć to samo. 

 

Ale to, ze niewydoili tej marki znaczy tyle, ze ktos tam chciał swego czasu zostawić te filmy bardziej jako przekaz niż marka wlasnie do odcinania kuponów. 

Wyszedl przeciez po tym tylko animatrix. Z gierek ukazal sie enter the matrix, path of neo i matrix online (ktory po paru latach umarl). 

 

A mozna bylo ciągnąć ta marke od 2003 do teraz. 

Najwidoczniej WB mialo inne plany co do przyszłości tego projektu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...