Skocz do zawartości

Czezare

The Surge

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, a zdobyłeś podstawową broń bossa czy wersję 2.0 :D

Jak rozwalisz paxa bez włażenia mu pod nogi jak puszcza rakiety to dostajesz wersję 2.0. Wszyscy bossowie to mają. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koparka to nawet nie boss, to po prostu banalny przeciwnik od znajdziek... Poczekaj na skaczące skorpiony, największe s(pipi)iele w tej grze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przetapiarki (nie "koparki") to tacy mini-bossowie do ubicia dla monet, za które dostajemy set IronMaus (raczej bekowa ciekawostka, niż coś super przydatnego, choć ma konkretny bonus do Stability). Niedawno wbiłem platynkę i gierka na pewno jest najłatwiejszym z "soulsów", aczkolwiek do przegapienia jest masa rzeczy, więc bez poradnika nie ma co się zabierać za pucharki.

Jeśli chodzi o trudność w NG+ to jest grubo - większość zwykłych mobków jest zdrowo podkręcona i nie ma lekko, bo biją bardzo mocno - całe szczęście dotarłem tylko do PAXa (po trofeum za ubicie bossa jego własną bronią) i za dalszą zabawę dziękuję :)
Kupiłem ten dodatek (pre-order, za 56cośtam), ale nie mogłem go ściągnąć - pewnie się zainstalował w patchu. Na razie gierki nie odpalałem, ale jestem ciekaw, jak do tego dotrzeć, w którym momencie się go zaczyna itp.
Dla mnie jedna z fajniejszych gier tego roku - jakiś czas temu przedawkowałem "soulsy", miałem dość tej formuły, ale The Surge okazało się świetnym tytułem na to, by się znów stopniowo wdrożyć - polecam :)

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wreszcie zamówiłem fulla, a póki co trzaskam w... demko z PSStore, starając się wszystko w nim pozbierać, obadać itp. I tak uciekło mi już 5h. Tak, bite 5 godzin spędzonych w wersji demonstracyjnej gry, którą zwykło się oceniać na 7 max (uogólniając). The Surge to dla mnie techniczny majstersztyk (oświetlenie, betonowe 60fps) i aż boję się pomyśleć co przyniesie full. O właśnie, troszkę głupio, że pytam o to dopiero teraz, ale... save z demka przechodzi do pełnej wersji, tak? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta