Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

ale suchy ten filmik - 11min w poszukiwaniu bugow na easy. Kto by sie spodziewal ze developerzy nie pomysleli ze ktos zamiast grac bedzie stal w miescu i patrzyl na npc przez 5min... 

 

A co do samej gry: bardzo przyjemnie sie gra. Tak jak ktos juz na gorze pisal, grafika w singlu jest przehooy. Sama kampania jest tez ok - brakowalo mi takiego pye.rdolniecia jak byl czasami w poprzednich codach. I zakonczenie tez, mimo iz mocne, to mialem nadzieje na cos wiecej. Teraz pograc 2-3 tygodnie w multi i odstawiamy na polke.

Odnośnik do komentarza

W HQ jak podejdziesz do innego gracza to klikasz na niego X i tam jest opcja pochwal gracza a w lobby jak widać wszystkich to klikasz na jednego i tam też jest chyba opcja pochwal gracza z tego co pamiętam

W lobby pochwalenie innego gracza nic nie daje, a w HQ gdzie dokładnie to uczynić?

Odnośnik do komentarza

ale suchy ten filmik - 11min w poszukiwaniu bugow na easy. Kto by sie spodziewal ze developerzy nie pomysleli ze ktos zamiast grac bedzie stal w miescu i patrzyl na npc przez 5min... 

 

A co do samej gry: bardzo przyjemnie sie gra. Tak jak ktos juz na gorze pisal, grafika w singlu jest przehooy. Sama kampania jest tez ok - brakowalo mi takiego pye.rdolniecia jak byl czasami w poprzednich codach. I zakonczenie tez, mimo iz mocne, to mialem nadzieje na cos wiecej. Teraz pograc 2-3 tygodnie w multi i odstawiamy na polke.

kTaQrZ2.jpg

 

 

Kto by sie spodziewal ze developerzy nie pomysleli ze ktos zamiast grac bedzie stal w miescu i patrzyl na npc przez 5min

To pominę milczeniem.

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Kampania jest przeładowana akcją, stara się być odgrywać dojrzałą, ale całość wypada jak film wojenny klasy "B". Morza wrogów, "kartonowe" samoloty, miejscami tandetne dialogi.

 

Multiplayer jest dramatyczny. Wszystko sprowadza się do walenia na oślep bronią automatyczną. Autoaim i hitmarkery są tragikomiczne.

Byłem ciekawy co odpowiesz, ale po tym co wyłuszczyłem, nawet nie chce mi się dyskutować...

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się kupić gierę bo w wyprzedaży nawet po sensownej cenie jest gra + season pass. 

Jak gra się ma do mojego ukochaneg COD: World At War w którym spędzałem sporą częśc życia i bawiłem się wyśmienicie ?

Klimat jest czy bardziej czuć jak te ostatnie cody Advance Warfare czy co tam było (grałem na szczęście w te damrowe weekendy i gra mnie kompletnie odpychała multi gdzie każdy się ślizgał latał i roboty ciągle mnie napier^%lały...).

Odnośnik do komentarza

 

Kampania jest przeładowana akcją, stara się być odgrywać dojrzałą, ale całość wypada jak film wojenny klasy "B". Morza wrogów, "kartonowe" samoloty, miejscami tandetne dialogi.

 

Multiplayer jest dramatyczny. Wszystko sprowadza się do walenia na oślep bronią automatyczną. Autoaim i hitmarkery są tragikomiczne.

Byłem ciekawy co odpowiesz, ale po tym co wyłuszczyłem, nawet nie chce mi się dyskutować...

 

Zapraszam na 1v1. Potem sobie podyskutujemy merytorycznie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz...ja w ogóle bardzo rzadko gram bronią automatyczną. Przez 95% czasu (tak na oko) biegam ze snajperkami lub obrzynami lub karabinami samopowtarzalnymi, także tego...i musisz mi uwierzyć na słowo: z tych broni co ja szyję nie da się strzelać na ślepo, no może za wyjątkiem dwururek...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...