Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mausenberg napisał:

Z pepeszki zrobili taką broń dobrą na każdą okazje, dobrze zacząć posiedzenie przy grze z nią. Garand? Ja gram tym i to z przyjemnością! Jak jest dobry meczyk i wchodzą te dwa strzały na typa to satysfakcja jest ogromna, no i dźwięk przeładowania z którego zrobili w tej grze ciastko z kremem dla uszu  Zawód z thompsona jest stąd u mnie, że w okresie bety oglądałem jakiś stream typa, który ciął tym wszystkich jak leci. No widocznie osłabili.

 

Garand jest spoko, ale o wiele mocniejszy jest również samopowtarzalny SVT-40, którego się dostaje za prestiż dywizji piechoty. Dwa celne strzały i gościu gleba. Jednak co dla mnie bardzo dziwne oprócz siebie nie spotkałem dosłownie ani jednego typa, który by tej strzykawki używał...

Sobies@

To nie jest istotne, że gra się instaluje i działa. Może właśnie przez błąd na nośniku coś tam się źle przekopiowało na dysk. Sprawdź u kogoś. Jeśli nie to tylko reklamacja u dystrybutora lub wydawcy. Pamiętam ile się nawcurwiałem zanim załatali Diabolo 3 PL na XOne swego czasu...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

no tak ale jak kupowales gre to chcesz otrzymac dzialajacy w pelni produkt a nie tylko 33%?? Swojego czasu na tej podstawie domagalem sie od Sony zwrotu kasy za Drivcluba (kazdy kto gral wie ze tam multi na poczatku nie dzialalo), fakt ze byla to  wersja cyfrowa i zwrot otrzymalem do portfela ale zawsze. 

No chyba ze Twoj dostawca neta zaklada jakies blokady na gre. Ktos cos mial podobnego bodajze w dziale BF1 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dla zobrazowania mojego problemu wrzucam filmik nakręcony sprzed kilku chwil. Możecie zobaczyć, że zarówno online/zombie nie działa, a kampania odpala się natychmiastowo :D I tak jest non stop (jedynie czasem zmienia się kod błędu z 5 na 1, czasem 3) :D 

 

Moim zdaniem coś jest po stronie mojego ISP (niestety Neostrady z racji mieszkania poza miastem...). Trudno, pogodziłem się już z tym, że gra zaraz zostanie sprzedana na pewnym serwisie aukcyjnym.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie uwierzycie... rozwiązałem problem. 

 

A rozwiązanie jest banalne - oto i ono (via Reddit):

 

Cytat

if you have a personal hotspot on your phone connect your console to it then restart the game

 

Tak, dobrze czytacie. Pomogło to, że zrobiłem z mojego telefonu router na sieci komórkowej, dzięki czemu pobrało aktualizację. Teraz wróciłem do ustawień wifi z mojego domowego neta i już wszystko śmiga. OMG!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Zaczynam singla. PL dubbing ssie okrutnie czy da się tego słuchać? 
Sam w sobie jest bardzo dobry, ale niestety występuje problem z głośnością wypowiadanych kwestii. Raz są za ciche,a raz uszy pękają.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Czezare napisał:

Sam w sobie jest bardzo dobry, ale niestety występuje problem z głośnością wypowiadanych kwestii. Raz są za ciche,a raz uszy pękają.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

 

WRÓG LEŻY!!!!!!

O 3 nad ranem co kilka minut - najgłośniej wypowiadana kwestia w historii multi EVER.

 

WRÓG LEŻY!!!!!!

 

 

WRÓG LEŻY!!!!!!

 

 

WRÓG LEŻY!!!!!!

 

 

Zaspana żona wpada do pokoju i pyta komu k*rwa leży i czemu tak mocno się tym chwali.

 

 

 

WRÓG LEŻY!!!!!!

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Więc zostaję przy angliku niestety. Wściekam się na samą myśl, że nawet coś takiego potrafi zostać zmaszczone. Nagrać dobre kwestie dialogowe - OK, rozumiem, to może być wyzwanie. No ale żeby skiepścić stronę techniczną i kompletnie tego nie dopilnować... Szkoda.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

IMO w multi problemu ze złą głośnością nie ma. Nic rażącego w każdym razie, za to w singlu niestety problem istnieje...

 

W wersji PL wszystkie głosy w multi są tej samej głośności. Jakby wszystko działo się wokoło Ciebie. W wersji ANG głosy dalsze są ciche, te bliższe są głośniejsze. Używam głośników TV, bez słuchawek czy systemu surround i różnica jest słyszalna. Miałem oba wydania na płytach i dubbing z płaskim dźwiękiem w wydaniu PL to jest jakiś dramat.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Szymek_PL_ napisał:

ogladajac jakis film na yt z kampani nie wyobrazam sobie grac po polsku..STRASZNIE TO BRZMI!!!

Nie chciałbym po raz 1299239922002 wywoływać dyskusji o spolszczeniach tj czy są fajne czy nie, ale mimo wszystko napiszę, że w przypadku WW II całkowicie mylisz się z prawdą. Gdyby nie problemy techniczne o których mowa wyżej można by je nazwać wręcz spolszczeniem znakomitym. Z aktorów na szczególne słowa uznania moim zdaniem zasłużyli aktorzy podkładający głos pod bezpośrednich dowódców głównego bohatera.

Widać, że jesteś jednym z tych, którzy Wiedźmina 3 lub Metro Redux grali po angielsku...

Odnośnik do komentarza

Akurat nie trafilesz Czarku. Nie wyobrazam sobie grac we Wieska w innym jezyku niz polski. Lokalizacje jak najbardziej na tak. Poprostu siedzac z kumplem przy piwku i ogladajac fragmenty bodajze pierwszej misji dubbing podczas gameplayu ranil nasze uszy. Tyle. Ja w to po polsku na pewno nie bede gral i dobrze ze jest oryginalna wersja audio na plycie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2017 o 23:02, Sobies napisał:

Nie uwierzycie... rozwiązałem problem. 

 

A rozwiązanie jest banalne - oto i ono (via Reddit):

 

 

Tak, dobrze czytacie. Pomogło to, że zrobiłem z mojego telefonu router na sieci komórkowej, dzięki czemu pobrało aktualizację. Teraz wróciłem do ustawień wifi z mojego domowego neta i już wszystko śmiga. OMG!!

 

Mam podobny problem z COD Remastered, próbuję tego sposobu ale nie działa możesz napisać bardziej szczegółowo jak tego dokonałeś? :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znowu jakiś pacz. Plusy - mecze bez lagów, trafiam zabijam, gra zdaje się działać jak powinna ale nie chce przechwalić. Sztab dali do jakieś osobnej zakładki w menu i w końcu są z w nich ludzie, którzy jednak stoją jak kołki. Oprócz walorów estetycznych ten sztab jest bez sensu. Fajnie wygląda prestiżowanie i w zasadzie tyle.

W dniu 29.11.2017 o 13:14, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Btw wczoraj w multi doświadczyłem dziwne opóźnienie dźwięku do akcji no przy strzelaniu. Wtf?

 Często mam efekt, że zmieniając już magazynek słyszę jeszcze końcówkę dźwięku wystrzału.

Odnośnik do komentarza

Trochę słabo wypuszczać grę z takim babolami. To przecież nie jest coś co można przeoczyć, bo wali po uszach zdrowo :)

 

I od razu pytanko, żeby odblokować MP40 należy...? No właśnie, co? Nie wgryzałem się w multi jakoś szczególnie, ale mignęło mi przed oczami, że broń jest zablokowana i nie jest to kwestia levelu.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Amer napisał:

Trochę słabo wypuszczać grę z takim babolami. To przecież nie jest coś co można przeoczyć, bo wali po uszach zdrowo :)

 

I od razu pytanko, żeby odblokować MP40 należy...? No właśnie, co? Nie wgryzałem się w multi jakoś szczególnie, ale mignęło mi przed oczami, że broń jest zablokowana i nie jest to kwestia levelu.

 

Musisz wbić 1 prestiż dywizji Airborne i wtedy się odblokuje. BTW, bardzo fajna pukawka.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, SiemankoOo napisał:

 

Mam podobny problem z COD Remastered, próbuję tego sposobu ale nie działa możesz napisać bardziej szczegółowo jak tego dokonałeś? :)

Jakkolwiek da się to wytłumaczyć... potrzebujesz innego źródła internetowego (ja tak to interpretuję). Napisałem Ci w privie co zrobiłem w moim przypadku, jak coś to pisz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...