Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram od kilku dni i jakie wrażenia?

 

Ludzie, to chodzi, jak dobrze naoliwiona maszyna. Jak szwajcarski zegarek. Jak ... nie wiem, brakuje mi słów.

Tyle o singlu, natomiast co co do grafiki nie będę się wypowiadał. Została w tym temacie wielokrotnie opisana i jest zniewalająco śliczna, niczym ekskluzywna dziwka.

Multi leci bez zacięć, matchmaking robi dobrą robotę, mecz za meczem, cyk, kolejne 10 minut - nie zdążysz wprowadzić zmian w uzbrojeniu, nie zdążysz siknąć. Nie rozwala składów - to ważne. Ogień wali z luf pepeszy i nosi pestki  7,62x25mm TT na duże odległości z zadziwiającą precyzją o_0 , jak to w codach.

 

Teraz po ograniu kilkunastu godzin trochę zatęskniłem za tym futurystycznym klimatem (ale bez latania po ścianach i sufitach!). Człowiek takie ma czasem     o d j e b k i,    że  sam nie wie, czego chce.

 

Wieczorem podbijać, jak ktoś chce DM drużynowy HC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miło, że wrócili do II wojny, ale nie pasuje mi jedno w tej grze. Akcje rodem z Uncharted- wszystko takie o mały włos. Prawie dostał, prawie spadło mu na łeb.... nie pasuje mi to. 

Gram sama w sobie spoko i nie ma co się rozpisywać. Pozycja do zaliczenia wszystkich fanów WWII. Ale 2 raz 259 bym nie dał. Trochę na ciśnieniu z powodu nowej konsoli. 189 uczciwe w dniu premiery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Recka Wipeout OC od SkillUp rozbiła mnie doszczętnie i z miejsca przekonała do zakupu (polecam). Teraz podobnie może być z tym CoDem. Do multi mnie nie ciągnie, ale ta epickość singla kusi bardzo...

 

 

I od razu ogłoszenie parafialne, jak już komuś się znudzi i będzie skłonny odsprzedać za rozsądne pieniądze to śmiało pisać do mnie na PW :)

Odnośnik do komentarza

Ależ tego powrotu do IIWŚ brakowało, dobry ten singiel w cholerę. Bez żadnych udziwnień, perków, co-opów, mieszania misji - ot po prostu misja po misji na prostych zasadach.

 

Akurat tak się złożyło, że byłem chory to cały dzień leżałem i grałem (grałem na veteranie). Jak za starych szkolnych, czasów P, jeszcze na drugi dzień z samego rana wstałem i kończyłem ostatnie misje. Chyba najlepsze, że stonowany ten singiel to znaczy są epic momenty i skrypty ale w rozsądnej dawce. Nawet historyjka chociaż ckliwa, prosta to śledzi ją się spoko (nie jest tak najeżona "codowym" patosem).

 

Cut scenki, mimika i tych dwóch aktorów (Tucker i Duhamel) wyglądają obłędnie. W ogóle cała gra wygląda elegancko do tego to moja pierwsza gra w 4k i hdr na nowym tv (no nie liczę Deadpoola xd). I często chodziłem z otwartym pyskiem, podziwiając grafikę.

 

Myślałem, że po nowym Doomie nie spojrzę już nigdy na Cod-a a jednak. Jednak co IIWŚ TO IIWŚ, walić te futurystyczne sraki w Codach.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pograłem 3 misje singla, no rzeczywiście graficznie to jak nie call of duty, na fajnym tv 4k hdr musi robić mega wrażenie, w szczególności rozbłyski wybuchów. Co do sterowania LUDZIKIEM to jest zdecydowanie wolniej, przeładowanie, do sprintu trzeba się rozbiec, położenie się na placka też zajmuje trochę czasu ciekawe jak to działa w multi (a ściąga sie pacz 11gb XD kocham te generacje konsol) wstępnei zaskoczony jestem, apteczki do odnawia życia, co prawda ziomeczek generuje ich miliony, więc nie ma tu mowy o różnicy w kucaniu za murkiem i regeneracji wolverine'a vs apteczka, bo zawsze latamy z zapasem. Plaża trochę meh, za szybko jakoś zleciała, ale ta odsiecz jeepami fajniutka.

Polska wersja tragiczna i to narazie jedyny minus, nie chodzi o sam dubbing co o technikalia, raz jedna postać mówi podczas cutscenki na granicy słyszalności, by sekundę później roz(pipi)ało nam bębenki w uszach, mega irytujące. NASZ SIERŻANT TO NIEZŁY SZPICEL XD

coooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

11 giga czego? Bufy i nerfy tyle ważą? Mam nadzieje na łatkę do połączeń. Kilka ostatnich dni multi to była rosyjska ruletka. Odblokowałem długo wyczekiwanego Bar'a i nikogo tym zabić nie szło, A tommy gun to największe rozczarowanie ww2. Shotguny są celniejsze. Po prawie miesiącu ilość map zaczyna doskwierać, ma się wrażenie grania na 3 na krzyż.

Szczerze zazdroszczę Wam entuzjazmu przy kampanii. Ledwo ukończyłem pierwszą misje, i liznąłem drugą. Zero kopa przy mordowaniu wroga i to poczucie spływania rynną. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2017 o 17:12, Sobies napisał:

Spotkał się tu ktoś z czymś takim, że zaraz po odpaleniu gry kiedy chcę wejść w tryb online, wyskakuje komunikat, że pobiera aktualizację a następnie gra chce zrobić reset? Po resecie znów jest to samo.

 

U mnie tak jest non stop. Wytrzymałem z 30 minut, wk@$@iłem się i wyłączyłem... WTF ?!

 

3 dni kolejnych prób:

- odinstalowałem grę/pobrałem aktualizacje - nic nie dało

- sprowadziłem router do ustawień fabrycznych i skonfigurowałem od podstaw internet w chacie - nic nie dało

- oglądałem poradniki na YT polecające resetowanie ustawień w konsoli - nic nie dało.

 

Rozkładam ręce. Pie!@#$le tą głupią grę. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim, że muszę sprzedać grę na konsolę bo mi nie działa. A-B-S-U-R-D do potęgi!

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Sobies napisał:

 

3 dni kolejnych prób:

- odinstalowałem grę/pobrałem aktualizacje - nic nie dało

- sprowadziłem router do ustawień fabrycznych i skonfigurowałem od podstaw internet w chacie - nic nie dało

- oglądałem poradniki na YT polecające resetowanie ustawień w konsoli - nic nie dało.

 

Rozkładam ręce. Pie!@#$le tą głupią grę. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim, że muszę sprzedać grę na konsolę bo mi nie działa. A-B-S-U-R-D do potęgi!

 

moze wina plyty i nie chce doczytac jakis danych przy wczytywaniu do online. Probowales kontaktowac sie z polskim dystrybutorem?? szczerze wspolczuje

"Kupic gre za 269 zl a otrzyac niedzialajacy kawalek plastiku". Ogolnie jak kupowales w sklepie to domagalbym sie zwrotu pieniazkow 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mausenberg napisał:

11 giga czego? Bufy i nerfy tyle ważą? Mam nadzieje na łatkę do połączeń. Kilka ostatnich dni multi to była rosyjska ruletka. Odblokowałem długo wyczekiwanego Bar'a i nikogo tym zabić nie szło, A tommy gun to największe rozczarowanie ww2. Shotguny są celniejsze. Po prawie miesiącu ilość map zaczyna doskwierać, ma się wrażenie grania na 3 na krzyż.

Szczerze zazdroszczę Wam entuzjazmu przy kampanii. Ledwo ukończyłem pierwszą misje, i liznąłem drugą. Zero kopa przy mordowaniu wroga i to poczucie spływania rynną. 

 

Bo thompsony w realu są naprawdę mało celne. Ale to samo się tyczy ppsh... a tu wydają się lepsze od garanta, którym btw nikt nie gra  :) co za codowy paradoxalny żart.

Ppszkami ściągam leszczy z drugiego końca mapy wyposażonych w snajperki.

 

Odnośnie ilości map, całkowita racja. Malutko tego się wydaje i te same lecą co dwa mecze.

 

Singiel. No, nie tylko dla mnie to pierwsza liga w codach  :/

A pływanie rynną? Za to kochamy CALL OF DUTY!!!!!!

 

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Literówka
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Bo thompsony w realu są naprawdę mało celne. Ale to samo się tyczy ppsh... a tu wydają się lepsze od garanta, którym btw nikt nie gra  :) co za codowy paradoxalny żart.

Ppszkami ściągam leszczy z drugiego końca mapy wyposażonych w snajperki.

 

 

Z pepeszki zrobili taką broń dobrą na każdą okazje, dobrze zacząć posiedzenie przy grze z nią. Garand? Ja gram tym i to z przyjemnością! Jak jest dobry meczyk i wchodzą te dwa strzały na typa to satysfakcja jest ogromna, no i dźwięk przeładowania z którego zrobili w tej grze ciastko z kremem dla uszu  Zawód z thompsona jest stąd u mnie, że w okresie bety oglądałem jakiś stream typa, który ciął tym wszystkich jak leci. No widocznie osłabili.

 

 Ktoś orientuje się czy po paczu są już inni ludzie w sztabie?

Odnośnik do komentarza

@Szymek_PL_ @Czezare

 

Tylko jak reklamować produkt...który działa? :) A potwierdzeniem tego, że z nośnikiem "raczej" nic nie jest źle jest wybór  trybu kampanii - tu wszystko śmiga perfekcyjnie. Tu pies jest pogrzebany tylko przy multi (czy to nazi zombies, czy to zwykły online) i notoryczne błędy Error Code 5 lub 1.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...