Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie to żebym bronił EA, ale ja tutaj widzę niezłą manipulację, czy autor artykułu brał pod uwagę że challengy w tej grze jest od groma? ja wczoraj pograłem możę godzinę i miałem już do wydania 10 tys kredytów, a po każdym meczu przynajmniej parę challengy do oddania za które są kredyty.

Odnośnik do komentarza

qr.wa a jak się cieszyliśmy na początku, że nie będzie season passa i płatnych DLC, a tu jeszcze bardziej nas wyje.bali   :yao:

Ja głosuję portfelem i nie kupuję tej gry - mimo tego, że bardzo bym chciał w nią pograć jako, że sama rozgrywka wydaje się być ciekawa.

 

Można się śmiać, że to nie zaboli  wydawcy, ale przynajmniej będę miał świadomość, że nie wsparłem tych zmian w naszym ukochanym hobby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja też nie mam zamiaru płacić i brać, no po wuju fest, co odyebało ea. Pograć to pograłbym ale yebać te praktyki. A fakt Star Wars to moje ulubione uniwersum, o tyle dobrze, że 14 grudnia zbliża się i jeszcze taki plus, że są inne gry, które masz do ogrania.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie ma limitu zdobywanej kasy, pograłem wczoraj sporo i za każdą rundę wpada $. Gra na zwykłej bieda4 potrafi się krztusić szczególnie na endorze czy innej leśnej mapie. Nie wiem jak z herosami i starfighterami bo za mało grałem w tych trybach żeby się wypowiedzieć ale przy podstawowych 4 klasach i ich kartach nie widzę tu sytuacji p2w, niebieskie czy fioletowe karty nawet jak wypadną wymagają wpierw odpowiedniego levelu klasy jak i ogólnego i nie jest to hopsiup do wbicia. Większość kart boostuje cooldown umiejętności czy tam dodaje jakieś modyfikacje, jest tego sporo. Najbardziej OP kartę z bety czyli infiltration scrambler rozdzielili teraz na 3 osobne, ale dalej idzie nieźle z tym podziałać. IMO jedyne osoby kupujące skrzynki za gotówkę co faktycznie mogą uzyskać jakąś przewagę to gracze co ogarniają mp pifpafy mimo że buterfront jest raczej każulfriendly, szczególnie przy bohaterach bo widziałem karty co dodają tym postaciom np 5%, 10% hp. Przy systemie z battlepoints noob kupujący w (pipi) skrzynek i tak się nie dopcha w rundzie do żadnego herosa, gracz ogarnięty nie kupujący niczego jak najbardziej. A co do kredytów w grze to challengy jest pełno, większość polega na fragowaniu czy po prostu graniu daną klasą i szczerze nie za bardzo miałem na co narzekać bo skrzynek otwarłem wczoraj dużo. Jak wprowadzą jeszcze zmiany z zarobkami aby np. dodatkowo nagradzały granie obj i kdr to będzie git.

+1000 za ten post. Kto gra ten wie, że skrzynki nic nie wypaczają, kto nie gra powtarza jeden frazes i myśli, że jest fajny.

 

Mam na liczniku już grubo ponad 10h i jakoś nie czuje potrzeby wydawania pieniędzy na skrzynki. Grając normalnie dla funu postacie rozwijają się, wpada kasa, skrzynki - po prostu cieszę się grą a nie zastanawiam się czy ktoś chce mi sięgnąć do portfela. Przestańcie powtarzać frazesy tylko zagrajcie i doceńcie ogrom pracy jaki został włożony w tą grę - ilość map i ich jakość wykonania (zmienne pory dnia i warunków pogodowych (per mecz - nie dynamiczne żeby była jasność), grafika, udźwiękowienie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ja bym chciał żeby wszyscy którzy tak cisną po battlefroncie za mikrotransakcje byli konsekwentni w tym i przyszłe tytuły które mają też z nimi wyjść były objechane czy to w newsach czy na metacritic, bo żeby nie było tak że tylko battlefrontowi się za to tak bardzo oberwało a o innych grach będą jedynie małe wzmianki xd

Odnośnik do komentarza

są mikrotransakcje i MIKROTRANSAKCJE. W jednej gdzie dajmy na to ac origin mikrotransakcje ułatwiają grę ale nie są nachalne i nie potrzeba ich aby w pełni cieszyć się tytułem (raz mi gra powiedziała że jest sklep w grze a potem ani razu się z tym nie narzucała a ja nie czuje potrzeby aby korzystać kasy dużo i wszystko ładnie sam zdobywam). W drugiej grze masz tak jak w battlefroncie wycięte kawałki gry za płatnym murem. Czaisz różnice? Gdyby w battlefroncie za kase kupowało się skórki do blasterków, nowe stroje czy nie wiem jakieś dodatki wizualne to byłoby ok.

 

 

Podsumowując kupujesz grę za 250 zł która ma połowe zawartości w multi zablokowaną za płatną ścianą. Kto to kupi ten frajer

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

W jednej gdzie dajmy na to ac origin mikrotransakcje ułatwiają grę ale nie są nachalne i nie potrzeba ich aby w pełni cieszyć się tytułem (raz mi gra powiedziała że jest sklep w grze a potem ani razu się z tym nie narzucała a ja nie czuje potrzeby aby korzystać kasy dużo i wszystko ładnie sam zdobywam). 

 

Nie wiem ale się wypowiem

 

Nie zamierzam bronić ea i ich polityki z tymi skrzynkami, ale tutaj jest tak samo - ani się gra nie narzuca żeby kupować boxy za real hajsy, ani nie ma takiej potrzeby (jak ktoś chce to niech kupuje nic mi do tego, "przewaga" którą uzyska nad innymi to jakiś promil) kredytów sporo zdobywam normalnie grając i wydaję na co tam mnie najdzie ochota. Z płatnym murem masz trochę racji ale nie wygląda też to tak do końca, Vadera czy tam innych herosów idzie odblokować tylko za walutę wirtualną, a nie ma skrzynek które zawierają tylko kredyty a reszta i owszem może jakieś mieć w środku ale są to śmiesznie małe kwoty pokroju 50-250 więcej nie trafiłem. Buterfront jest bardziej grindem jak np wot z tym że tam i chyba w innych grach f2p można sobie kupić wszystko i praktycznie od kopa z tego korzystać, tutaj sama grubość portfela nie starczy bo trzeba też jeszcze grać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

messer 88 . Raz w czymś ustąpisz korporacjom to będą ci się wpierdzielać drzwiami i oknami. Nie można pozwalać na takie praktyki w grze za 230 zł  jak chcą się tak bawić to niech spadają na drzewo. Tak samo było z DLC  czy z ceną  gier (podniesionej z 50 na 60 dolców na początek poprzedniej generacji bo "HD")  trzeba im narobić syf. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...