Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

EA jest jakieś poje.bane... Teraz usunęli przycisk "refund" z Origina i trzeba dzwonić na infolinię i czekać średnio 1 godzinę  :cebula:

 

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7ctj17/ea_has_removed_the_refund_button_from_their/

 

Najlepsza jest odpowiedź EA: For clarity....The self service refund option is only available if EA has not charged you for the product yet. If we have taken your money then you need to call support to get a refund. This is working as intended and nothing has changed. Currently people will be billed if they have pre-ordered the standard edition and therefore would need call support to get a refund.

Odnośnik do komentarza

a tak pracowali żeby odratować swoją reputacje i teraz wszystko idzie się yebać, bo się im zachciało lootboxów w gierkach xddd

 

trzeba ostro walczyć z tym rakiem bo to już mocno niszczy gierki, parodią jest żeby takie rzeczy były w tytułach za które trzeba bulić po 60$

Odnośnik do komentarza

Trzeba im jeszcze mocniej dowalić aby się nie pozbierali , dla przykładu. Przecież EA czy Acti wydają mniej gier niż wcześniej  do tego ponoszą mniejsze koszta ( zwiększa się ilość sprzedawanej cyfry). Trzeba im ukrócić tą politykę . EA mając licencje Starwars potrafiła wypuścić dwie sieciowe strzelaninki . To jakiś żart

Odnośnik do komentarza

Ale całego story nie przejdziesz w accesie, jedynie 2 misje. Niby Ea posluchalo ludzi i zmniejszyło koszt zakupu postaci o 75%, ale żeby było sprawiedliwie, to zmniejszyli otrzymywane nagrody między innymi za kampanię- ponoc nawet z 20k do 5k. A ludzie i tak się cieszą i kupują.

 

Co za (pipi)a dauny xD

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Asax mam wrażenie że ta gra to już punkt zwrotny . Rozumiem skrzyneczki w grach i kompletnie mi one nie przeszkadzają ale tutaj według recenzji mechanika skrzynek psuje kompletnie rozgrywkę. Najśmieszniejszy jest fakt nałożenia limitu zdobywanych kredytów dziennie , ponoć po kilku meczach już nie dostajemy za nie nagrody w walucie . Aby im to się nie sprzedało , sam mimo że lubię SW i pewnie w okolicach premiery filmu najdzie ochota to na 100% nie wezme ze względu na te poronione pomysły rodem z gier komórkowych.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Asax mam wrażenie że ta gra to już punkt zwrotny . Rozumiem skrzyneczki w grach i kompletnie mi one nie przeszkadzają ale tutaj według recenzji mechanika skrzynek psuje kompletnie rozgrywkę. Najśmieszniejszy jest fakt nałożenia limitu zdobywanych kredytów dziennie , ponoć po kilku meczach już nie dostajemy za nie nagrody w walucie . Aby im to się nie sprzedało , sam mimo że lubię SW i pewnie w okolicach premiery filmu najdzie ochota to na 100% nie wezme ze względu na te poronione pomysły rodem z gier komórkowych.

 

Ch,uja zwrotny xD gra i tak się sprzeda

Odnośnik do komentarza

Nie ma limitu zdobywanej kasy, pograłem wczoraj sporo i za każdą rundę wpada $. Gra na zwykłej bieda4 potrafi się krztusić szczególnie na endorze czy innej leśnej mapie. Nie wiem jak z herosami i starfighterami bo za mało grałem w tych trybach żeby się wypowiedzieć ale przy podstawowych 4 klasach i ich kartach nie widzę tu sytuacji p2w, niebieskie czy fioletowe karty nawet jak wypadną wymagają wpierw odpowiedniego levelu klasy jak i ogólnego i nie jest to hopsiup do wbicia. Większość kart boostuje cooldown umiejętności czy tam dodaje jakieś modyfikacje, jest tego sporo. Najbardziej OP kartę z bety czyli infiltration scrambler rozdzielili teraz na 3 osobne, ale dalej idzie nieźle z tym podziałać. IMO jedyne osoby kupujące skrzynki za gotówkę co faktycznie mogą uzyskać jakąś przewagę to gracze co ogarniają mp pifpafy mimo że buterfront jest raczej każulfriendly, szczególnie przy bohaterach bo widziałem karty co dodają tym postaciom np 5%, 10% hp. Przy systemie z battlepoints noob kupujący w (pipi) skrzynek i tak się nie dopcha w rundzie do żadnego herosa, gracz ogarnięty nie kupujący niczego jak najbardziej. A co do kredytów w grze to challengy jest pełno, większość polega na fragowaniu czy po prostu graniu daną klasą i szczerze nie za bardzo miałem na co narzekać bo skrzynek otwarłem wczoraj dużo. Jak wprowadzą jeszcze zmiany z zarobkami aby np. dodatkowo nagradzały granie obj i kdr to będzie git. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...