Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, PiotrekP napisał:

Z tydzień temu usuwałem grę i instalowałem na nowo bez netu. Na wersji 1.0 było jeszcze gorzej, niż 1.05. Niby była to goła wersja, a najbardziej zepsuta. 

 

Uwziąłem się tutaj na robienie pierwszej na PS4 platyny, ale nie wiem czy mi starczy sił :D 

 

Daj mi dostęp do konta, bardzo chętnie zrobię drugi raz :D

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi dzbana za wyczyszczenie lokacji, a mam wszyściutko wyczyszczone razem z tym "?" który się nie pojawia po synchronizacji mapy, oraz nie robiłem żadnej lokacji Ayą, a dzban nie wpadł :/ Jakieś pomysły?

 

Nieaktualne :P  obleciałem całą mapę orłekiem  i jeden pytajnik schował mi się pod znacznikiem questu :oh_you:

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dziś będąc w pracy przypomniałem sobie o tym i tez stwierdziłem ze fajnie będzie to pozbierać samemu;p jedno wpadło mi przypadkiem a reszta nietknięta. Jeszcze na początku chciałem znaleźć coś w jeziorze w siwie ale się nie udało a pierwszy papirus wskazywał na to miejsce. Chociaż wtedy nie wiedziałem ze dzięki ptaszkowi można w miarę łatwo namierzyć przedmiot. Jak nie będzie w co grać to zabieram się za poszukiwania ;)

Odnośnik do komentarza

No i ch...j strzelił calaka! Brakuje mi jednego osiągnięcia z wyczyszczeniem wszystkich lokacji. A dokładnie uruchomienie jednego mechanizmu w tym grobowcu, w którym potrzeba mieć zrobione ukończone kamienne kręgi i 50 sztuk szkła pustynnego. Zaszedłem tam ze 3 dni temu, aktywowało mi się tajemne przejście, ale brakowało mi 17 sztuk tego surowca. Wczoraj dozbierałem, idę tam, a wejścia przy tej minimapie nie można aktywować. 

Błąd jak ch...j. Odinstalowałem grę, zainstalowałem wraz ze wszystkimi dodatkami i to samo. 

Miał ktoś podobnie? 

Odnośnik do komentarza

@PlastikowySmalec kumpel ma XOne zwykłego i też ma problemy graficzne. 

 

Kolejne pytanie do platynowców- trofik Boom wlicza też typków co zginęli od ognia z dzbana z oliwą, który wybuchł przez inny dzban podpalony strzałą? ( w sensie podeszły tam płomienie i go rozbiły)  Bo latam po jednej miejscówce co można szybko wbić ten aczik (koszary w Aleksandrii po lewej stronie)- podpalać, pod koniec ginąć, powtórzyć. I wyczyściłem tak ten obóz trzy razy, wcześniej też miałem tego trochę i aczik nie wpada. Najgorsze, ze nie ma jak sprawdzić ilu już tak padło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PiotrekP napisał:

Jeszcze takie pytanko- wszystkie (?) nam sie naniosą na mapę przy synchronizacjach/odkryciu regionu mapy, czy trzeba być gdzies niedaleko żeby nam sie pokazaly na kompasie?

Jeden punkt potrafi się nie zsynchronizować, w regionie Depresji Qattara a nazwa jego Jaskinia Hotep która znajduje się mniej więcej w lewym dolnym rogu jak patrzysz na mapkę w tym województwie :cool:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PlastikowySmalec napisał:

Pytanie do tych co grają na zwykłym Xbox One, też tam są takie problemy jak na PS4 ? z grafiką i patchami ? bo chcę kupić ale nie wiem która wersję wybrać

Ten bład z grafika to totalny random i jest na każdej platformie,nawet nie wiadomo co ten buk aktywuje.Wszystko zależy od farta czy ci sie spierdzieli grafika czy nie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2017 o 12:48, kacprzak1991 napisał:

A wiadomo kiedy jakaś nowa walka z bożkiem? I coś mówili ze wszystko co było będzie pojawiać się ponownie w przyszłości wiec wie ktoś kiedy wróci walka z anubisem?;p muszę się zemścić bo nie zdążyłem go ubić

Walki sa co tydzien. W tym tygodniu ostatni Boss Bóg Sehmet. Myslalem ze bedzie ich czworo no ale moze gdzies zle doczytałem. Po walcenz trzecim bostwem można będzie zmierzyc sie ponownie z Anubisem i Sobkiem. 

 

assassins_creed_origins_nowosci.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero po niedzieli. Chyba we wtorek ale 100% pewności nie mam. W grudniu dojdzie też dodatek Horda, i na arenie będzie można mierzyć się z coraz silniejszymi przeciwnikami. 

 

Mega za(pipi)iście że wspierają te grę. Też zadowolony jestem z tego że gra opiera się piractwu bo może i przez to osiąga jakąś tam przyzwoitą sprzedaż co pozwoli przemyśleć twórcom podejście do skostniałej serii Assassyn i może zaczną wprowadzać pozytywne zmiany jak rozwój postaci w tym właśnie charakterze jak w Origins. Wracam na pustynie dalej rozwiązywać zagadki papirusów. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...