Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nie chce mnie się wierzyc, ze to przypadek, była premiera koksa i trzeba pokazac jaka to jest kolosalna roznica.  Taki TLG na PS4 dzialal jak dzialal, ale to było raczej partactwo, tutaj sytuacja  jest co najmniej podejrzana.

 

P.S. Dajcie znac jak ten downogorad zniknie i gra będzie wygladac jak wcześniej.

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie już nie ogarniam co oni tu spieprzyli. Zrobiłem sobie spływ Nilem- wszystko było okej, nic się nie doczytywało. Ale już potem pędząc na koniu pustynną drogą- krzaczki się dorysowują. Gdzie paradoksalnie jest o wiele mniej obiektów niż wzdłuż Nilu. 

 

@kudlaty88 niby jak wgrać sam patch 1.05, skoro gra automatycznie pobiera prawie 2 GB  i jeszcze osobno 100 MB po reinstalu? 

Odnośnik do komentarza

Piotrek - chodziło mi o downgrade ogólny jak to Figuś pokazywał u siebie (PRO), u Ciebie jest normalnie na Pro u mnie też

U mnie gra wygląda też tak jak u Kolosa, widać dużą kompresje na tych screenah, one nawet nie są w full hd wrzucone (na twittera wczoraj tak zgywałem), trzeba by było bezpośrednio kopiuj na pendrive ale się nie chciało :)

 

A te doczytywanie czasami też mam, ale już tam je.bać to, nie będę się przyglądał, ważne że gra nie wygląda jak z 2010 roku

Odnośnik do komentarza
  1. 110 godzin i platyna wbita. :obama: 
  2. To zdecydowanie najlepszy Assassyn w serii, lepszy nawet niż Black Flag.
  3. Uwielbiam każdą spędzoną minutę a było ich co najmniej 6637 :) 
  4. Udało mi się odkryć że mając level 40 aby zapełnić pasek i zdobyć tym samym punkt Zdolności potrzeba 20.000 pd. Kupiłem 20 tabliczek wiedzy i zapełnił się cały pasek od zera aż dostałem punkt tak więc albo podróżujemy po świecie i zdobywamy punkty w różnoraki sposób, albo walczymy na arenie i zdobywamy Drachmy i już za 1000 dostajemy 1000. 

Assassin_s_Creed_Origins_20171119132512.

 

Assassin_s_Creed_Origins_20171119132643.

 

Drzewko umiejętności nie wypełnione do końca, nadal mam jakieś punkty do użycia. Ale poczekam na kolejnych Bossów Bogów i zobaczę co się jeszcze przyda. 

Assassin_s_Creed_Origins_20171119143607.

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ciężko stwierdzić. Też jest cała masa znajdziek, lokacji, misji pobocznych, głównych, zwiedzania otwartego świata. Wszędzie w każdej chwili można pojechać ale się nie zawsze powinno gdy mamy za niski level a przeciwnicy świecą się na czerwono = uciekaj .... spi3przaj .... szybciej .... desynchronizacja :D

 

Ale myślę że wynagradza to wszystko swoim niepowtarzalnym klimatem i zastosowanym systemem rozbudowy postaci oraz tym miejscem. Egipt. Aleksandria, pustynie, góry, jaskinie itp. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiotrekP napisał:

Ja w sumie już nie ogarniam co oni tu spieprzyli. Zrobiłem sobie spływ Nilem- wszystko było okej, nic się nie doczytywało. Ale już potem pędząc na koniu pustynną drogą- krzaczki się dorysowują. Gdzie paradoksalnie jest o wiele mniej obiektów niż wzdłuż Nilu. 

 

@kudlaty88 niby jak wgrać sam patch 1.05, skoro gra automatycznie pobiera prawie 2 GB  i jeszcze osobno 100 MB po reinstalu? 

Odłącz konsole od netu usuń gre i zainstaluj z płyty. Jak zainstalujesz to dopiero wtedy pobierz patcha.No chyba że masz cyfrówke to pobierz od nowa,powinno zassać wersje 1.05

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lennox napisał:

Koledzy, ta akcja ze sterowanym lotem strzały to jest zdolność, którą się kupuje za punkty (w opcjach) czy jakoś inaczej ? 

 

Jest taka umiejętność za punkty PD nazywa się Wzmocniony Łuk Drapieżcy / Enhanced Predator Bow , do tego trzeba też użyć Predator Bow, łuk który pozwala strzelać jak ze snajperki. Po odblokowaniu tej umiejętności wystarczy wycelować, strzelić i przytrzymać R2

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Apropo Horizona to kompletnie mi się nie podobał, po 2 dniach sprzedałęm przeszedłem 1/3 gry.

Piona ja po 7-8 h też sprzedałem a ac origins mi podszedł. Horizon to nie jest zła gra po prostu setting mi nie dopasował plus nuda i powtarzalność już na starcie zabiły grę dla mnie. Dla niektórych horizon to klejnot generacji a ac origins nawet nie ruszą. W twoim przypadku może być tak jak u mnie. Wszystko zależy czy gra zatrybi w pierwszych 2-3 h. Jeżeli lubisz sandboksy to to jest przykład bardzo dobrze zrobionego sandboksa. Jeżeli nie leżą ci open worldy to nie masz czego szukać. Gra jest naprawdę wielka. Samam aleksandria z wioskami przylegającymi jest chyba wielkości mapy w niektórych wcześniejszych ac.

 

 

Pytania mam do kolegów co są dalej ode mnie.

 

Czy istnieje jakiś sposób aby sobie pomóc w wyścigach rydwanów ? Jakiś rydwan lepszy dokupić czy coś w ten deseń. Bo cholera wygrać nie mogę nawet jednego wyścigu brak skilla :D .

 

Gdzie mogę znaleźć lwy i inne kotowate w dużej ilości bo brakuje mi tych skór do tworzenia a zawse znajduje pojedyncze sztuki a przydałoby się stado :)

Odnośnik do komentarza

Skor szukaj Senu. Kotowatych jest sporo i nie ma jakiegoś ogólnego miejsca, żeby ich dużo było. Najwięcej na piaskach, w terenach zielonych już mniej. Wyjątkiem są hieny, które latają po 4-6 osobników. 

 

Z rydwanami mam to samo, ale trzeciego wyścigu nie moge wygrać- po prostu mnie rozwalają.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...