Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Grunt, że naprawiają. Widać osadę co jest 2km dalej, a jadąc koniem krzaczki ci przed mordą wyrastają.

Przy moim graniu, czyszczenie mapy zejdzie mi jeszcze długo. Ale w małych dawkach świetnie mi się w to gra, zamiast "jeszcze tylko temten (?)" jest "to do tamtych (?) pójdę jutro".

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem na chatę ale odpaliłem jeszcze serial ;p zaraz sprawdzę

 

Nie widzę różnicy. Tekstury dalej potrafią doczytać się na naszych oczach a mapa dalej łapie ostrość jak za szybka po niej jeździmy

 

Dobra wątek główny ukończony. Na koncie 61h z hakiem. 80% w pucharkach. Grałem spokojnie i nie spieszyłem się. Myśle ze jeszcze z 10-15h będę mógł doliczyć bo celuje w platynę ;) nie chce mi się już pisać za bardzo o wrażeniach bo na początku pisałem trochę wypocin i wiele się nie zmieniło. Jedyny zarzut to ze tak po ok 40 godzinach zacząłem odczuwać lekkie znurzenie co skutkowało graniem po 2-3h czasem więcej, zamiast 5-6:p to jedna z tych gier ze jak miałem wolny czas to odrazu odpalałem konsole żeby pograć chociaż chwile, odkryć kilka znaków zapytania i pooglądać widoczki. Mechanika najbardziej przypomina mi horizona i jak dla nowy assassin jeśli ustępuje grze GG to naprawdę niewiele. Klimacik jest naprawdę fajny, a grafa mimo gunwoburzy w ostatnim czasie bardzo mi się podoba. Pozostaje mi poodkrywac resztę znajdziek, porobić nieskończone misje poboczne i zdobyć bardzo przyjemna platynę;)

Edytowane przez kacprzak1991
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Biedactwa nie wyrobiły na premiere to teraz nadrabiają,gra od ubi bez dałna to nie gra od ubi...yebac gry AAA

 

https://www.pic-upload.de/view-34307468/AssassinsCreedOrigins_20171116192956.png.html

https://www.pic-upload.de/view-34307480/AssassinsCreedOrigins_20171116210059.png.html

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Kudlaty88. Ten pierwszy screen to wydaje mi się ze jest jakiś podrasowany. Grałem przed paczem i chyba jednak tak to nie wyglądało. Zreszta słabe porównanie bo na drugim zdjęciu jest inna pora dnia i całkiem inne oświetlenie. A te zdjęcia z celowania z łukiem to ja takich baboli nie miałem. Pewnie ktoś szybko wycelował w horyzont i nie doczytalo tekstur i wyszedlo co wyszło. No jak dla mnie to głównie problem właśnie z tymi teksturami które ładują się na naszych oczach

Odnośnik do komentarza

dziekuje ubi, nie musze juz kupowac waszej gierki

XDXD Ja jak debil po przeczytaniu recek kupiłem złotą edycje,do łba by mi nie przyszło że zrobią downgrade po premierze,przestaje wierzyć że to bug zauważyłem że chmury już nie są volumetryczne tylko zwykłe animowane 2d paćki pikseli a to raczej ze streamingiem tekstur i LODem nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza

To pokasujcie patche skoro lepiej się grało bez nich.

 

No nie wierzę kórva ze typy zrobiły wreszcie fajna i śliczna gra i tak to pier.dola systematycznie. Jaki to ma cel, co we lbach patalachow z ubi siedzi?

Nie da sie z jakiegoś nieznanego mi powodu jak grafika sie posypie to nawet na świeżej instalce bez patcha bugi zostaja co ciekawe save z 1.04 działa na starszych wersjach. Moze na czystym hdd po formacie by zadziałało ale nie mam jak sprawdzić.

 

edytka: wie ktoś jak wyczyścić cache na xboxie bo sobie przypomniałem że tego przy reinstalce nie zrobiłem tylko press A to uninstall ;P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

To pokasujcie patche skoro lepiej się grało bez nich.

 

No nie wierzę kórva ze typy zrobiły wreszcie fajna i śliczna gra i tak to pier.dola systematycznie. Jaki to ma cel, co we lbach patalachow z ubi siedzi?

we lbach maja przeliczone pieniadze idiotow rzucajacych sie na dayone, preordery.

 

nie chwal dnia przed zachodem slonca. oczywiscie taki nrgeek to sie zdazyl spuscic na te gre ze jest super itd. no ale ok, jest fanem serii, tutaj nawet sms'y nie pomoga.

Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj znowu 5 h i nic takiego nie widzę gra jest śliczna, nic się nie doczytuje, zero zawieszek. Po raz pierwszy mam sandboksa bez pop up nawet w wieśku czasem coś na kompie mi się doczytywało jak jechałem na koniu. W Ac Origins nawet zapierdalając łódką czy na koniu nic się nie doczytuje. Jedyny minus to dosyć długie jak na koksa loadingi przy teleportowaniu się. Poza tym gra technicznie bez zastrzeżeń. Mam albo szczęście albo na koksie tego downgradu nie ma. Grałem tydzień temu już przed sławnym patchem i cały czas mam grafikę na tym samym poziomie. Czy ktoś mający koksa ma ten problem tu z forum?

 

20 h w grze bez problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...