Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Figuś to ze zwykłeś PS4 czy Pro? nie kumam tego, tu mój screen z dziś, gra wygląda dla mnie nawet troche lepiej niż przed patchem 1.0.5

a dochodzi jeszcze kompresja twittera (nie chciało mi się już na pena zgrywać), w rzeczywistości wygląda to lepiej

 

https://pbs.twimg.com/media/DO2uXhMXcAA9PHn.jpg:large

 

 

btw. walka z hipopotamem epicka XD

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj znowu 5 h i nic takiego nie widzę gra jest śliczna, nic się nie doczytuje, zero zawieszek. Po raz pierwszy mam sandboksa bez pop up nawet w wieśku czasem coś na kompie mi się doczytywało jak jechałem na koniu. W Ac Origins nawet zapierdalając łódką czy na koniu nic się nie doczytuje. Jedyny minus to dosyć długie jak na koksa loadingi przy teleportowaniu się. Poza tym gra technicznie bez zastrzeżeń. Mam albo szczęście albo na koksie tego downgradu nie ma. Grałem tydzień temu już przed sławnym patchem i cały czas mam grafikę na tym samym poziomie. Czy ktoś mający koksa ma ten problem tu z forum?

 

20 h w grze bez problemów.

Koksa problemy te raczej nie dotyczą.

Wszystkie dałngrejdy zbiegły się z premierą konsoli M$. Przypadek? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Fanek napisał:

Figuś to ze zwykłeś PS4 czy Pro? nie kumam tego, tu mój screen z dziś, gra wygląda dla mnie nawet troche lepiej niż przed patchem 1.0.5

a dochodzi jeszcze kompresja twittera (nie chciało mi się już na pena zgrywać), w rzeczywistości wygląda to lepiej

 

https://pbs.twimg.com/media/DO2uXhMXcAA9PHn.jpg:large

 

 

btw. walka z hipopotamem epicka XD

Na pssite wczoraj o tym pisali, a grane na Pro podobno. W komentarzach widzę że podobno przeinstalowanie gry może pomóc. Tutaj źródło: 

http://www.pssite.com/news/59640/assassin-s-creed-origins-graficznie-zniszczone-przez-aktualizacje.html

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Figuś napisał:

Włączyłem przed chwilą grę po kilku dniach przerwy i zainstalowaniu łatki i oto co zobaczyłem

:[

 

o9jCfQh.jpg

To za brak szanowania marki.

 

Jestem już chyba pod koniec fabuły a tu pòł mapy nieodkryte. Gra jest naprawdę WIELKA

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Cottage napisał:

Mam pytanko do tych co skończyli czy da się odblokować pod koniec gry całe drzewko umiejętność bez wspomagania się zakupem w shopie?

ps.Gdzie trafiają zdjęcia zrobione w trybie Photo-mode na Xboxie??

 

Zanim osiągniesz level 40 to masz na pasku tych punktów pokazane ile masz punktów i ile wynosi kolejny level. A gdy już wbijesz lv40  to znika ilość punktów i gdy wypełnisz pasek w calości tak jakby miał wpaść lv 41 to dostajesz do wykorzystania tylko 1 punkt aktywności który możesz wykorzystać gdzie tam chcesz.

Czyli po ukończeniu fabuły można nadal odblokować nie tylko całe drzewko ale i mieć np. 100 punktów w takich umiejętnościach jak zadawanie obrażeń mieczem zwiększone o 1 punkt %

Nie liczyłem ile jest tych punktów żeby wypełnić pasek na levelu 40. Może 40.000 albo i 50.000

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Figuś napisał:

Włączyłem przed chwilą grę po kilku dniach przerwy i zainstalowaniu łatki i oto co zobaczyłem

:[

 

o9jCfQh.jpg

 

Tak szczerze mówiąc, to przy tym, co wrzucał wcześniej kudlaty, nie bardzo widzę na powyższym screenie powody do marudzenia - jedynie ta anorektyczna, rozpikselowana palemka na lewo od środka screena, reszta bardzo ładna.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Ku.rwa wybrałem ten łuk bo ma lepsze przybliżenie :P

 

Wredny mi przeszkadza bo do tego pojawił sie straszny popup, NPC pojawiające sie z du.py przed tobą itp. itd. długo by wymieniać, grając wcześniej można było dać grze znaczek jakości, teraz gra wygląda momentami jak z PS3 :lapka:

Odnośnik do komentarza

No popatrz kurde, wszyscy to wiedzą, że patch to zyebał, widać Ubi to same cioty i partacze pracują. Parę postów wstecz jest cały czas o tym wałkowane. Nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby wydać dobrze działającą grę, gdzie nie było takich artefaktów na początku po czym wypuścić patcha, która rozpiedala grę od środka jeśli chodzi o grafikę, no nie szanuje tej zagrywki. Trzeba czekać kiedy połatają dokładnie tę grę, bo jest ochota pograć w sandboxa, a ten AC oferuje aż w sam raz. Ciekawe czy w FC też będą takie kwiatki? Dowiemy się w lutym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...