Skocz do zawartości

Dead Cells


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Be_ napisał:

GOTY 2018 :)

 

Całkiem możliwe. Na razie mam 150h w Celeste i przechodzę ósmy raz, ale kto wie. W Dead Cells też wszystko zagrało, gameplay jest strasznie satysfakcjonujący, a OST miażdży. Już pierwszy kawałek w menu mnie zatrzymał. Ciężko cokolwiek napisać, każdy powinien tę grę sprawdzić. Dla mnie to miłość od pierwszego wejrzenia, tak jak to było z Celeste.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeglądałem trofiki i widzę nowe trofeum za odwiedzenie lokację, nie wiedziałem że z aktualizacją dodali nowe miejsce i bossa, trzeba odwiedzić :obama:

Sporo zmian z tą aktualizacją, mutacje mają inne właściwości, np. ta która dodawała 30% hp, teraz jest 50% ale jedzenie nie ulecza cię

 

Jeszcze o trofeach, bo wczoraj wpadło trophy za zgon wraz z >100 cells. Level hard i 142 cells poszło się paść :sapek:

 

Ma pojawić się DLC wkrótce... darmowe

https://polygamia.pl/jak-przystalo-na-pierwszoligowego-rogalika-dead-cells-dostanie-olbrzymie-dlc/

Odnośnik do komentarza

uwielbiam te gierke ale pierdolenie o darmowym dlc to sobie moga w dupe wsadzic, ta gra byla i dalej jest w early access i nie jest do konca skonczona wiec niech nie śmierdolą farmazonow. Nowe levele to nic innego niz to co planowali ale na co nie starczylo srodkow zanim nie zostali zmuszeni do wypuszczenia gry w early access.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bansai napisał:

uwielbiam te gierke ale (pipi)enie o darmowym dlc to sobie moga w dupe wsadzic, ta gra byla i dalej jest w early access i nie jest do konca skonczona wiec niech nie śmierdolą farmazonow. Nowe levele to nic innego niz to co planowali ale na co nie starczylo srodkow zanim nie zostali zmuszeni do wypuszczenia gry w early access.

Oby więcej takich gier w early access, zapłacę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oFi napisał:

Platynka dawno wbita, ale chętnie był poszwendał się po jakieś nowej lokacji, może nowy ostateczny boss jakiś dadzą? Gra zasługuje na DLCki (kupowałbym :banderas: )

yyyyy no to przeczytaj to co wrzucił yab

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurde, ale teraz ten Dead Cells po tym dlc patchu działa wyśmienicie na Switch. Bo wcześniej zdarzały się dropy, a jestem w stanie to zobaczyć, a teraz? No nie bardzo panie, chodzi i działa jak ta błyskawica, no postarali się z optymalizacją. A zawartość gry? No (pipi)a, panie, teraz więcej do zwiedzenia masz, zdobyłem te nowe 3 skille. No chce się grać i ciągle progressować wyższe celle. Niby Hollow Knight waliłem w peany, ale tutaj Dead Cells robi lepszą robotę z bardzo wysokim replayability. No najlepszy indyk jaki szanujący się gracz powinien zaopatrzyć.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

ale przyjemne te dead cells, podoba mi się to, że gierka jest mega przejrzysta, wszystko wiesz jak działa, nie trzeba siedzieć w wikipedii gry co dany przedmiot robi ( hi! binding of isaac!) możliwości kombinacji jest dużo, ale nie przytłaczają ilością. Mega relaksująca gierka, co do trudności, doczytałem w temacie, że poszedł nerfik z skalowaniem poziomu trudności, no i rzeczywiście, jakoś wybitnie trudno nie jest, jak nie spanikujemy gdy nagle wyskoczy 5ciu przeciwników, to można tak czizować wieżyczkami/łukami, że trudno o zgon, jeszcze pasywki dające hp po zabiciu mobka i praktycznie tylko bossowie mogą robić nam kuku. Raz mocno przyfarciłem z itemkami (złota wieżyczka) to był drugi run XD to boost odrazu do sali tronowej i każdy boos pękał po drodze w kilka sekund, dopiero kings hand wyjaśnił mnie w 3 sekundy.

 

za(pipi)ista gra. :obama:/10

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Z cyklu „jestem debilem” wpadło przeklęte ostrze. Patrze 2,5k dmg :mog: poce sie cały, opis one shot one kill, wmiare szybkie, ide do mobka, pada na strzała, potem wypuścił gaz i okazało sie, że też jestem na strzała mimo 12k hp xd

 

run psu w dupe.

 

prawie wyjaśniłem king handa, 95% hp mu zabrałem, teraz wiem jak build jest na niego op, tylko RNGsus musi sypnac itemkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...