Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

24 minuty temu, kamilradom1910 napisał:

Takie rzeczy tylko w single player emoji3.png Musicie zrozumieć że nigdy nie będzie dwóch różnych wersji na tej samej, zamkniętej platformie jeśli chodzi o multiplayer i współzawodnictwo w tak istotnej kwestii jak klatkarz.
Kox to tylko odpowiedź dla ludzi którzy kupili hyper, super TV podłączyli fata i się wściekali że mają kupę na ekranie w postaci skalowanego 720p i 900p do 4k.

Nigdy nie mów nigdy. To się szybko może zmienić. Sam uważam, że to głupi pomysł pozwalać części społeczności na sprzętową przewagę. Mam nadzieję, że cyrki typu - ograniczam detale, żeby trawa nie przysłaniała mi wrogów - pozostaną domeną blacharzy. Ja dawno temu jak zaczynałem przygodę z multi to długo nie zastanawiałem się nad zmianą kompa, myszy i klawiatury na rzecz konsoli, która stawiała wszystkich na równi.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No ja gram sobie na sztimie i też sie zdziwiłem jak sie fajnie w to gra. Zaletą gry jest tempo rozgrywki, tu nie ma miejsca na kampienie, chyba, że mamy gigantycznego farta i strefy zawsze się układają w miejscu gdzie aktualnie przebywamy, gra premiuje kille, a żeby skutecznie zabijać potrzebny jest ekwipunek, a ten najłatwiej zdobyć zabijając innego gracza co pozbierał inne itemki przez rozgrywkę, kazdy mecz jest inny, mapa jest fajnie zaprojektowana i fajnie się strzela. Problem jest na pc z wydajnością gry (tak jak piszecie, gra się bez trawy bo wtedy widać czołgającego przeciwnika xd i jeszcze fps sie zgadza) i balansem broni, dobry gracz w początkowej fazie w pochinkach nastrzela więcej punktów guwno pistoletem niż nie jeden snajper przez pół gry.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

trzeba ogarnąć bo podobno optymalizacja jest o wiele lepsza a to mnie najbardziej odciąga od tej gry.

 

nie wiem czy to kwestia tej nowej mapy, czy rzeczywiście coś popracowali nad tematem ale u mnie różnica jest OGROMNA. Z dosyć częstych spadków i stałego fps nie większego niż 30-40  to na najniższych detalach, teraz mam średnio 60 na wysokich z bardzo rzadkimi spadkami. Oby na live tak było.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem gierkę w prezencie i tak jak nie lubię multiplayerówek (a na PC to już w ogóle) tak przy tej siedziałem jak zahipnotyzowany ;) Świetny, świeży dla mnie koncept + kapitalna realizacja, mapa wryła mnie swoim rozmiarem w glebę. Będzie orka na ugorze, wierzę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...