Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

To o czym piszesz jest jak najbardziej realne na padzie - wystarczy odpalić sobie filmik GaGoda na YT - typ gra na XBOXie, prawie nigdy nie używa DMR/SR, a zamiast tego ma jakąś ARkę z trójką/czwórką i tak kosi ludzi na dystans.

Zresztą nie muszę szukać po youtuberach, bo mój ziomek przy mnie trenował opanowanie recoila na AKM z trójką, a później kosił, aż miło.

Ja bym w życiu tak nie potrafił, ale wiem, że jest to możliwe i w życiu nie zwaliłbym tego na myszkę.

Gram w to ponad 2000h i nie przypominam sobie sytuacji, w której obwiniałbym o śmierć coś innego niż własną głupotę/nieostrożność/brak skilla (ewentualnie to samo u mojego partnera, jeśli gram duo).

Włącz ten crossplay i przestań szukać wymówek, bo grając z botami psujesz sobie rozgrywkę po stokroć bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Głównie gram squady, ale kusi żeby wreszcie coś urozmaicić. Mam takie serie - jak zacznę solo, to cisnę ciągle solo (ale akurat tego już dawno nie robiłem), jak zacznę squady, to cisnę squady (i tak już chyba z pół roku). W duo zdecydowanie najmniej grałem.

 

No i na weekendzie parę godzin pograłem na cross playu i zupełnie inne granie w squadach - więcej dynamiki i akcji, nie tylko w end gamie. :) Tym razem nie trafiłem chyba na nikogo, kto by myszkował czy czitował, tak więc spoko. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Żeby było śmieszniej, to wczoraj, grając na XSX trafiłem na myszkowca z PlayStation :kaz:

Ubił mnie, ale tylko przez to, że spanikowałem przez jego granat i wyskoczyłem mu pod lufę.

Normalnie bym go ubił i o wszystkim zapomniał, ale pooglądałem go chwilkę po moim zgonie i wyraźnie widziałem te "myszkowe ruchy" :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Ja gram głównie z randomami i nigdy chyba nie trafiłem na nikogo z Indii. Na pewno jesteś na europejskim serwerze? Chyba nikt z Indii nie powinien się na nim znaleźć. :D

 

Dawno, dawno temu dało się regiony przełączać (jeszcze jak PUBG byl exem na Xbox) i zdarzało mi się czasem przełączać na serwer amerykański, bo tam mega ogarnięci ludzie sie trafiali do squadu i była super komunikacja, ale teraz chyba już w ogóle nie ma możliwości zmiany regionu. Tak więc dziwne. :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam tylko do duetów szukam, bo składy to dla mnie za duży chaos i hałas - no i ograniczenie tylko do rankedów, których nie lubię ze wzglądu na ograniczenie liczby graczy i map w rotacji - inaczej na serwerze jest 70% botów i cała gra traci sens.
A'propos AI - trochę przegięli z "zabójczością" tych stworzeń, bo wczoraj z około 130m sprzątnął mnie bot, walący serią z kałacha - nie miałem szans przymierzyć, mimo że wychylałem się zza osłony. Ten ich aimbot jest OP i jak kiedyś było pośmiewisko, bo boty zaczynały strzelaninę z trzema pociskami w magazynku, tak teraz potrafią zayebać cię tak szybko, że nawet nie zdążysz zareagować.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
3 minuty temu, Pupcio napisał:

POBIERAM 

Ceny pakietów PUBG x NieR:

  • Nier Mega Pakiet - 5450 G-COIN
  • NieR:Automata, Zestaw Kostium 2B - 2080 G-COIN
  • NieR:Automata – Zestaw Kostium 9S - 1500 G-COIN
  • NieR Replicant ver.1.22474487139 – Zestaw Kostium NieR - 1500 G-COIN
  • NieR Replicant ver.1.22474487139 – Zestaw Kostium Kaine - 2080 G-COIN
Odnośnik do komentarza

A to nie możesz jak człowiek duoska sobie yebnąć z forumowiczem? :philosoraptor:
Squadów nienawidzę nawet z kumplami, a randomowe to mi nigdy przez myśl nie przeszły.

Odnośnie tych strojów z NieRa to zastanawiałem się nad 2B, choćby dla samej fryzury mojej dziuni, ale wczoraj miałem okazję spotkać taką w lobby i już wiem, że nie chcę.
Tekstury włosów (zapewnę przez tę czarną opaskę) mają prześwity i dziewczyna wygląda, jakby miała łysienie plackowate (Will, nie wstawaj:shieeet:).
Survivor Pass też nędzny, więc już chyba czwarty raz z rzędu oszczędzam kasę i nie kupuję.
Ale wydałem na te skiny z PCS6:
 


Na XBOXie kupiłem ten zestaw K2, Mini14 i spadochron, a na PlayStation K2 i M416 :kaz:

Odnośnik do komentarza

No niby racja, tylko zawsze mam problem z umawianiem się z kimś na konkretną godzinę, bo zazwyczaj dość spontanicznie odpalam na pół godziny w ciągu dnia.

Co do squadów, to ja lubię bardzo, bo jak się trafi na rozgarniętych ludzi (a własnie wbrew pozorom przy randomie całkiem często dołacza do jakiejś kumatej trójki), to gra się miodnie, bo można w 4 zastosować wiele fajnych manewrów, typu flankowanie, okrążanie, odciaganie uwagi pojazdem jak reszta się skrada itp itd. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
13 minut temu, Homelander napisał:

Właśnie, jak wypada PUBG na konsoli? bo do tej pory grałem na iPadzie, ale gra z kapitalnej militarnej strzelanki zmieniła się w typowe mobilne gówno z miliardem pierdół


Pozwoliłem sobie odpowiedzieć we właściwym temacie, bo w tamtym ASX pisze sam ze sobą, a w tym ja :leo:
PUBG na konsoli (konkretnie XSX) wypada naprawdę zajebiście - 4K/60fps - to praktycznie ta sama gra co na PC, tyle że nie w 160fps i z dwutygodniowym opóźnieniem, jeśli chodzi o update'y (crossplay tylko z pomiędzy XBOX a PlayStation, więc zajebiście - żadnych PeCetowych cziterów).

Mobilka to... mobilka, typowe dla takich gierek najebanie różnego rodzaju walut, oczojebnych motywów, lootboxów i skórek widocznych gołym okiem z kosmosu.
Na konsolach to wciąż praktycznie to samo core'owe doświadczenie, co kiedyś, aczkolwiek sporo na tych fundamentach pobudowali i jak ktoś zaczynał w 2017 (kiedy to PUBG zawitał na XBOXa) to dziś może potrzebować wprowadzenia, bo doszło sporo różnego rodzaju gadżetów i mechanik.
Gierka przeszła w model free to play, więc oczywiście i na konsolach z każdej strony atakują Survivor Passy, żetony sześciu rodzajów i skrzynki z pierdołami, ale nie jest to nic upierdliwego - ot, menu gdzieś tam w zakładkach ma te rzeczy, jak chcesz sobie zerknąć - to nie CoD, żeby wyjebać jakieś reklamy na cały ekran.

No i te kolorowe skiny to również w tej wersji się pojawiły, ale jakoś tak to nie przeszkadza, bo ja tego nie kupię, a jak ktoś chce się ubrać na różowo to lepiej go w trawie będę widział, więc win-win :D
Zresztą tutaj te postacie są dużo mniejsze niż w CoDach, więc podczas starć człowiek niezbyt zwraca uwagę na to, co nosi oponent i jedynie ogólny kolor się rzuca w oczy.

Dla mnie to jedyna grywalna strzelanina online, bo jak już zasmakowałem tego genialnego gunplayu, tych soczystych odgłosów broni, tej satysfakcji z sasadzenia headshota ze snajpy, tego recoilu, którego inne gierki nie mają (a także zupełnego braku jakiegokolwiek wspomagania celowania, co również jest nie lada gratką na konsolowym poletku) to nie ma zmiłuj - wszystkie inne shootery wypadają blado (no i chyba tylko formuła Battle Royale mnie jara, zwykłe deathmatche nie dają tej frajdy i nie podnoszą adrenalinki).

Muszę kiedyś jakąś kompilację sklecić, bo takich klipów, jak ten poniżej, mam całą masę - ta gra daje tyle możliwości i czasem takie akcje wychodzą (a czasem oczywiście nie wychodzi nic), że człowiek czuje się jak młody bóg :fsg:
 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na PS5 gra działa w ciut niższej rozdzielczości i ma chyba jakieś problemy z ambient occlusion, no i menusy działają jak na zeszłej generacji (bo w sumie PUBG nie ma wersji natywnej dla obecnej, PS5 operuje na wersji z PS4PRO, a XSX na tej z XONEX, który był mocniejszy, więc i na XSX chodzi lepiej niż na PS5).
Ale w samej grze raczej tych różnic nie widać, tylko od razu przełącz antialiasing na ten drugi, bo to, co jest fabrycznie to tragedia i wszędzie jest migotanie i ząbki (wprowadzili w patchu lepszy, który to eliminuje, ale cholera wie czemu defaultowo zostawili stary, który nie działa i trzeba samemu zmienić).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale odkopaliscie trupa. ;) W sensie temat, a nie grę. Też jeszcze cioram od czasu do czasu i na PS5 śmiga zajebiscie. Jak sobie przypomnę początki na XOne kilka lat temu to jest inna gra. Nadal nie trafiłem na nic co by zapewniało podobny poziom adrenalinki, a z czasem nauczyłem się czerpać też z tego bardziej każualową radochę bez parcia na wynik, bo początkowo było śledzenie rankingów, dbanie o ratio itp. Teraz już wywalone i fajnie sobie czasem pobiegać po lesie. :D

Odnośnik do komentarza

My się z ziomkiem trochę wkurzamy, jak nam nie idzie, ale zdajemy sobie sprawę, że lamusy z nas, więc to takie bardziej wycie nad własną niemocą, aniżeli parcie na jakiś sensowny wynik. Choć na ostatnim posiedzeniu dwukrotnie wygraliśmy - takie meczyki cieszą najbardziej.
Gramy wieczorami, żeby botów nie było, bo w ciągu dnia raczej nie ma sensu gry odpalać, a w tym akurat meczu był cały jeden bot (na którego zresztą nie trafiliśmy), więc zajebiście.
Zrzutekranu2024-02-22205044.thumb.png.29580bf123073134ec712c17c751a359.png

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...