Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio dosyć często trafiam na jakieś ameby, które wygladają, jakby grały bez dźwięku, tudzież był to ich pierwszy raz w PUBG i okazuje się, że chyba tak własnie jest, bo z powodu coronavirusa gra przeżywa drugą młodość:
 


To również wyjaśnia moje 4 kille samochodem z rzędu parę dni temu :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
44 minuty temu, Wredny napisał:

Ale te boty tylko dla początkujących, zresztą to jeszcze nie teraz. Choć ostatnio tyle śmiesznych ludzików ubijam, że się zastanawiam, czy te boty to już czasem nie są zaimplementowane :yao:

Chyba w każdym meczu mają być, mają właśnie pomóc początkującym bo jak twórcy sami mówią gra jest trudna i noobki dostają baty i się szybko zniechęcają do gry. W późniejszym terminie mają wprowadzić Competitive Mode gdzie nie będzie botow.

Odnośnik do komentarza

Ta gra serio jest wymagająca. 2-3 tygodnie nie pogram i mam poważne problemy żeby się dobrze wcelować w jakiegoś typa. Ostatnio cisnąłem w Bloodborne z przerwami na gierki z ziomkiem w CoD Warzone i po odpaleniu PUBG nie wiedziałem co się dzieje xd

Ten CoD nawet nie jest taki tragiczny, ale to jest gra tak bardzo noob friendly, że aż mnie skręca grając :/

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo Warzone to ta sama półka co Apex - szybkie, efekciarskie, łatwe do ogarnięcia. 

PUBG to zupełnie inna bajka i dlatego rozgrywka jest tak satysfakcjonująca. 

Te boty to kolejny dziwny pomysł, ale na naszych serwerach możemy tego wcale nie odczuć, bo to mają być wypełniacze, jak będzie brakowało ludzi. 

Europa czy Ameryka raczej zawsze pełne, ale takiej Oceanii może się przydać. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj graliśmy składem, trafiło się kilka botów i było nawet zabawnie, ale dopiero dzisiaj, przy graniu duetów, zobaczyłem skalę problemu...
Botów w grze na oko wrzucają 50-60%. Przed ich implementacją dużo szybciej szukało mecz i ludzi, a teraz pokazuje lobby z 48 graczami i nagle robi się z tego 100 - ewidentnie zachwiali proporcje, żeby dzieciaki, skuszone skinami z Fortnite, mogły się wyżywać na głupim AI.
A to jest baaaardzo złe... Oj tragedia... Cały klimat zagrożenia i napięcia ulatuje wpissdu, nie ma satysfakcji z wygrywwanych pojedynków, bo te imbecyle potrafią przebiec obok, nie oddając ani jednego strzału.
 



A poniżej mój dzisiejszy duet, w którym akcja rozkręca się po śmierci mojego ziomka - 13 killów, z czego 10 to na 100% boty...
 

 

Odnośnik do komentarza

Odyebalo im kompletnie, jeszcze te 10-15 botów w meczu by przeżył ale nie tyle. W ogóle coś tu jest dziwnego bo wczoraj dwa mecze miałem gdzie było właśnie gdzieś 90 graczy a reszta boty, potem coś się przestawiło i nagle meczu mi szukało 3 minuty po czym wrzuciło do lobby z 40 graczami a resztę zapełniło botami. Tragedia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby tak, choć mi brakuje jedynie zabójstw granatem (jak znam życie to już dawno przekroczyłem wymagane 50, ale to jest PUBG - tu praktycznie żadne trofeum nie wpada wtedy, gdy powinno). Najlepsze jest to, że do tej pory ani jednego bota nie ubiłem granatem, bo nigdy ich nie mam, jak napotykam AI - jedyne moje dwa kille granatem w ciągu ostatnich dwóch dni to żywi gracze, w tym jeden finałowy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...