Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

K#rwa, czy oni w tym Kraftonie kiedyś ogarną dauna?
Paramo ma być mapką ekskluzywnie na dziewiąty sezon i na dziewiąty sezon ONLY.
Oznacza to, że po sezonie mapka zniknie. Nie wspomnę już o tym, że od kiedy nie ma już możliwości wyboru mapek, Paramo możemy nawet nie odwiedzić, jak gra wylosuje nam Miramar cztery razy z rzędu np.
Do tego jeszcze jakieś dziwne decyzje, że ona będzie tylko w trybie TPP, tylko w składach, nie będzie mozna na niej progresować w statystykach, ani podbijać wyników na skinach z battlestatem.
 


Jaki w ogóle jest sens robienia takiej mapy "na chwilę"? :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ech, ale tylko na PROsiaku i XOX - muszę poczekać na XSX, żeby sobie ten bajer przetestować.
Niższa rozdziałka? Ta gra już teraz nie grzeszy urodą, więc strach pomyśleć, co oni tam tną :yao:
Mogliby jakieś AA wreszcie ogarnąć, bo to w sumie jedyny zarzut, jaki mam do gierki (no OK, jeszcze wybór map by się przydał, na zasadzie "Duże Battle Royale", "Małe Battle Royale" - wraz z Paramo byłoby idealnie - trzy duże i trzy małe mapki). No i boty do likwidacji, bo czemu przez yebaną Stadię muszą cierpieć konsolowcy? Niech ich parują z PeCetami.

Odnośnik do komentarza

K#rwa, yebane ciule z PUBG Corp i ich dziwaczne decyzje...
Dali naprawdę zayebistą mapkę - świetnie wyglądającą, z masą fajnych patentów i miejscówek, to stwierdzili, że będzie tylko sezonowa i tylko w składach.
Ja yebię... Grałbym w to dzisiaj całą noc, gdyby dali solo i duety, a tak to lipa, bo skład już ciężko zebrać, a jak się udało to i tak kicha, bo składy to chaos i hałas, a tego w PUBG nie lubię.
Wychodzi na to, że dziewiąty sezon w większości spędzę na starych mapach, gdzie można pograć samemu i tyle będę miał z Paramo...

Odnośnik do komentarza

@Wredny Andrzeju, nie denerwuj się. 

 

Szkoda życia na to, żeby się wkurzać na gierki. Platynkę wbiłeś, jesteś w niej kozak, więc git. A poza tym Twój ostatni pozytywny komentarz na temat tej produkcji miał miejsce zapewne jakieś dwa lata temu, więc to wiele mówi o stanie tego tytułu. 

 

Poza tym pomyśl, ile za(pipi)istych, zafoliowanych gierek czeka na Ciebie na półeczce. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Fajne kurde to jest, z ciekawości pobrałem, zagrałem pierwszy mecz, byłem w pierwszej czwórce, więc całkiem nieźle. Podoba mi się strzelanie, jest takie 'realistyczne', trzeba walić po jednej pestce, a nie seriami. Strona techniczna jest dramatem niestety, chociaż na podstawowym PS4 jest te 30 klatek utrzymane.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

@Rozi Wraz z ostatnim update'm weszła opcja performance na 60fps dla mocniejszych konsol (PRO i XOX), więc ogólnie jest całkiem spoko.
Na podstawowej PS4 gubi klatki raczej tylko w miejscach, gdzie na początku ląduje masa osób, a tak to trzyma te 30.
Wygląda niezbyt wyjściowo, ale po pewnym czasie człowiek się łapie na tym, że ten czy tamten widoczek nawet nawet, niebo ładne itp :reggie:
 

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS_20200228193242.jpg

No i tak jak piszesz - strzelanie to największy plus tej gry (to plus klimat takiego survivalu, napięcie, radocha z każdego wygranego starcia).
Przez PUBG inne shooterki mnie drażnią swoją arcade'owością, a tutaj wszystko jest idealne - recoil (znajdowanie i mocowanie dodatków ma realny nań wpływ), odgłosy, nawet TTK (zależne od levelu armora noszonego przez przeciwnika).

@LukeSpidey ziom, ja to wszystko wiem, ale uwielbiam ten tytuł, kocham go wręcz - kiedy w niego nie gram to oglądam na YouTube chocoTaco i jego przygody w PUBG.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że mógłbym zaliczyć w tym czasie jakąś zaległość, ale jest to tytuł, w który zawsze chętnie pyknę, jak znajomy zagai.
Platynka owszem wbita, ale jak za długo w to nie gram to zwyczajnie tęsknię i w sumie już nie mogę się doczekać, jak kupię to na XSX i pogram w 60fpsach :xboss:

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2020 o 15:27, Wredny napisał:

No i tak jak piszesz - strzelanie to największy plus tej gry (to plus klimat takiego survivalu, napięcie, radocha z każdego wygranego starcia).
Przez PUBG inne shooterki mnie drażnią swoją arcade'owością, a tutaj wszystko jest idealne - recoil (znajdowanie i mocowanie dodatków ma realny nań wpływ), odgłosy, nawet TTK (zależne od levelu armora noszonego przez przeciwnika).

@LukeSpidey ziom, ja to wszystko wiem, ale uwielbiam ten tytuł, kocham go wręcz - kiedy w niego nie gram to oglądam na YouTube chocoTaco i jego przygody w PUBG.
 

 

Mam to samo. :D Specjalnie dla PUBGa kupilem używanego XOne (w sensie dokupiłem do PS3 i PS4), jak jeszcze nie był dostępny na PS, oglądałem gameplay'e jak szalony i obczajałem taktyki, najlepsze miejscówki itp. :D

PUBG pompuje tyle adrenaliny i emocji, że jak się człowiek wciągnął, to każda inna gra wydaje się nudna i nie chce mi się sięgać po nic innego. PES, DIRT Rally 2.0 i SnowRunner leżą prawie zapomniane...

Szkoda, że teraz czasu bardzo mało na giercowanie, ale święta coraz bliżej, urlopik, to wróci się na pole bitwy! 

 

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Temat trochę ucichł, widać amatorów fajnego strzelania coraz mniej...
@Yakubu się chyba zapił na śmierć, bo w ogóle na forumku go nie widać :sapek:
W każdym razie developerzy szykują podobno nową, dużą mapę (8x8), wzorowaną na koreańskich przedmieściach i terenach wioskowych, na której będą... respawny, podobne do tych z APEXa.
Pożyjemy, zobaczymy, a póki co dali jakiś wyścigowy zapychacz, który może chwilkę pobawić, ale to bardziej popierdółka i ciekawostka, aniżeli coś, dla czego odpalałbym ten tytuł.
 


A poniżej filmik Choco z tego trybu:
 

 

Odnośnik do komentarza

No nie przesadzajmy już z tą grafiką - prędzej poziom PS3 już.
Poza tym nie jest źle i przede wszystkim jest funkcjonalnie.
No i 100% bardziej wolę realistycznie wyglądające mapy PUBG, niż te sztuczne, frankensteinowskie twory od konkurencji (Warzone/APEX), nawet jeśli graficznie nie są tak dopieszczone.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Temat trochę ucichł, widać amatorów fajnego strzelania coraz mniej...
@Yakubu się chyba zapił na śmierć, bo w ogóle na forumku go nie widać :sapek:
W każdym razie developerzy szykują podobno nową, dużą mapę (8x8), wzorowaną na koreańskich przedmieściach i terenach wioskowych, na której będą... respawny, podobne do tych z APEXa.
Pożyjemy, zobaczymy, a póki co dali jakiś wyścigowy zapychacz, który może chwilkę pobawić, ale to bardziej popierdółka i ciekawostka, aniżeli coś, dla czego odpalałbym ten tytuł.
 


A poniżej filmik Choco z tego trybu:
 

 

 

Kurcze aż dodałem do listy życzeń, ten tryb wyścigowy przypomina mi mody multiplayer wyścigowe do GTA SA. Kupię na promce i chwile pewnie pogram. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Wredny napisał:

No nie przesadzajmy już z tą grafiką - prędzej poziom PS3 już.
Poza tym nie jest źle i przede wszystkim jest funkcjonalnie.
No i 100% bardziej wolę realistycznie wyglądające mapy PUBG, niż te sztuczne, frankensteinowskie twory od konkurencji (Warzone/APEX), nawet jeśli graficznie nie są tak dopieszczone.

Nie no ja również bardzo PUBG szanuje ale szkoda że gra nie została jakoś zupdatowana do teraźniejszych czasów. I tak jak mówisz klimatem, realizmem to najlepszy BR.

Odnośnik do komentarza

Czytam i nie wiem o czym Wy tam piszecie. W swoim czasie pabg, albo gówno, jak nań mówiono był KWINTESENCJĄ yebanego rywalizacyjnego gamingu. No panowie, z dobrym teamem to kochany przeze mnie od zawsze /no, od bad company/ battlefield chował się pod dywan. A tu jakieś jazdy, że grafika nie ta, a to, a tamto. W pierwszych erpegach grafika była, jaka była, a człowiek przepadał na dziesiątki godzin, wiem - to zupełnie inny rodzaj gry, ale tu jest ta iskra, której nie miała żadna gra z kiełkującego wówczas battle royale. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, ale nie przeginajmy w drugą stronę...
Nadeszły czasy ogólnie dostępnego 4K/60fps i pewne wymagania wobec współczesnych produkcji należałoby mieć.
Inna sprawa, że PUBG jest chujowo zoptymalizowane i potrafi spocić najmocniejsze komputery.
Ale akurat do oprawy nic nie mam, bo jest spoko, a przede wszystkim spełnia swoją funkcję - jest czytelnie, no i jak człowiek pomyśli, jakie to wielkie mapy, że 100 graczy, tony lootu i masa zależności, opcji i możliwości, których żadna inna strzelanka multi nie oferuje, to jest w stanie wybaczyć pewne uproszczenia graficzne.
A i fajne widoczki też można znaleźć:

49049878_348355765992525_6559652754602590208_n.jpg.47de15ede8d630179ab9d1e31e3019e2.jpg

69713253_522337398594360_5549643099904409600_n.jpg.51ceee132dea2c80fb7ac11f003052f3.jpg

330344227_PLAYERUNKNOWNSBATTLEGROUNDS_20200228193242.thumb.jpg.1a4144df432f175bb85f197068764670.jpg
 

RNFetchBlobTmp_pb5voxrvie5qyoc4xxkcl.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauważyliście ostatnio spore stężenie botów? :( Gram bez cross platformy (tylko PS) i w squadach średnio na mecz mam jakieś 80% botów, więc jest tylko jakieś 4-5 ludzkich zespołów... Fakt faktem, że bestie się zrobiły agresywne i są w stanie ubić nieogarniętego żywego gracza, ale jednak to jest już inne doświadczenie... 

 

Może na crossie z Xboxami jest ich mniej, ale znów tam trzeba walczyć z kolesiami na myszkach, co jest tak naprawdę jeszcze bardziej irytujące.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale jeszcze niedawno boty stanowiły niewielki procent całej obsady meczu, a teraz to jest regularnie zdecydowana większość (przy dość szybkim matchmakingu). Osobiście wolałbym dłużej poczekać na matchmaking i mieć na przykład stosunek 50:50. 

 

Cross play z Xami grając na PS nie ma sensu moim zdaniem, bo pad kontra myszka zabija radość z zabawy jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...