Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No ale to jak to jest? Nie można pisać negatywnie o grze? Jaracie się do gifa a ja odpaliłem Forzę na full detalach na PC i nie wyglądała w połowie tak dobrze jak na tym gifie.

okej okej ale już to wcześniej napisałeś. Każdy to zaakceptował i zrozumiał twoją opinie 

 

Śmieszy po prostu twoje zachowanie 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Ludzie jarają się z dwóch powodów:

 

1. Mają zwykłego One'a i gra wygląda na nim obłędnie, śmiga w 60 klatkach przy pełnym HD. Aż dziw bierze, że wykrzesali taką grafikę z tak słabej konsoli.

2. Widzieli materiał w natywnym 4K, przy 60 klatkach z HDR i obiektami wyglądającymi lepiej, niż na One i PC.

 

Po prostu z perspektywy konsolowca jest kosa. Ty grasz na PC, lepiej niż na One, ale dalej nie jak na Scorpionie.

Odnośnik do komentarza

Dlatego, że Forza na Scorpionie wygląda ładniej, niż na PC.

Sarkazm? Jest wręcz przeciwnie, co widać na porównaniu DigitalFoundry. Na PC lepszy AA, odbicia w autach mają większą częstotliwość odświeżania/klatek oraz cienie wyższej rozdzielczości. Chyba, że do premiery xoxa się to jeszcze zmieni.

 

Sama Forza wygląda świetnie i nie ma ładniejszej gry tego typu. Gra na PC jednak może blokować maksymalne detale, mimo że je wybraliśmy, o czym kiedyś pisałem. W menu trzeba ustawić jakość dynamicznego renderowania na ultra. W pierwszy dzień dema, miałem to na "zalecane" i mimo ustawienia max detali np. auta nie prezentowały zapowiadanej "jakości z forzavista/menu". Dopiero przestawienie tej jednej opcji na ultra, dało super jakość, mimo że detale był ustawione tak samo jak wcześniej. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@bocieq: bardziej szczegółowe modele aut. Gdzieś w temacie przewinęły się już screeny. Z resztą, po co AA w 4K?

To właśnie Ci piszę, że jak się ustawi ultra, to auta w grze są takie jak w menu :) Takie jak na tych screenach w XoX. Nie ma szans żeby mogły być jeszcze lepsze.

 

Natomiast AA to podstawa nawet w 4k. No chyba, że ktoś siedzi 3 metry lub dalej od TV. Ja dużego odbiornika nie mam (43 cale), ale jak gram to siedzę w odległości 1.2 metra. To w 4k i nawet na MSAAx4 widzę minimalnie "poszarpane" krawędzie w niektórych, nielicznych miejscach. Gram i tak na x2, bo przy x4 karta już nie wyrabia z trzymaniem 60fps gdy na ekranie dużo aut jest. Oczywiście nawet bez AA, obraz w 4k jest świetny, niesamowicie ostry, no ale krawędzie są lekko ząbkowane ;p.

 

Duży plus, że w końcu dali hdr na PC. Bo Horizon 3 do tej pory nie dostał. Choć mój TV ma tylko 400-430 nitów, więc bieda hdr ;p. To nawet taki daje lepszy obraz niż sdr. Niebo i chmury dostały głębi, a światła reflektorów na Nurbie w deszczu i reflektory aut, przednie i tylne w końcu świecą, a nie są zmulone jak w sdr. Niebo na ostatniej prostej na Nurbie - bajka.

Odnośnik do komentarza

9 godzin rozgrywki z wersji na xone https://www.twitch.tv/videos/177893880. Polecam zobaczyć w 02:03:05 Hockenheimring o poranku we mgle :banderas:

Co do grafiki to oczywiście gra nie zawsze będzie wyglądać tak super, nawet na pc. W ruchu będzie ok, ale podobnie jak w GTS czy PC2 wystarczy się zatrzymać i zacznie się dostrzegać niedoróbki graficzne jak rozmazane tekstury otoczenia, drzewa 2d itp.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...