Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.12.2017 o 18:40, Shen napisał:

Na ppe coś piszą, że edycja specjalna tylko w usa? Mam nadzieję, że to ściema.

To był news czy tylko komentarz od jakiegoś randoma? Bo trochę mnie martwi, że pojawiły się preordery na zwykłą edycję, a o limitce ani słychu :( Komentarz od muve też nie wróży nic dobrego: "na razie nie otrzymaliśmy oferty na inne wersje tego tytułu", a w końcu tylko niecały miesiąc do premiery. Na amazonie.de jeśli chodzi o specjalną edycję to jest tylko us import (za 130 euro :rotfl:). Gdzie moja limitka? :dunno:

 

Edit: Zapytałem na fb playstation polska (w sumie zdziwiłem się, że o tej porze od razu odpisali) i póki co nie mają informacji o dostępności edycji limitowanej :ermm:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2018 o 21:54, Mani napisał:

Jak nie bedzie steelbooka to nie bede się śpieszyć z zakupem, Steelbooka bym przygarnął bo nie dość, że ładnie wygląda to w sumie i tak wkońcu chce zagrać w Kolosy (bo nigdy nie grałem).

 

To chcesz zagrać, czy jednak zależy Ci tylko na jakichś niepotrzebnych bonusach?
 

23 godziny temu, YETI napisał:

Następne Demon's Souls poproszę.


Byłoby super, zwłaszcza że Dark Souls wychodzi 25.05.2018 - może From Software pojedzie siłą rozpędu... Ech... pomarzyć....

Odnośnik do komentarza

Z tego, co wiem to prawa do Demon's Soul's ma Sony i było mała drama o ten tytuł, bo Sony chciało je na wyłączność, a From Software chciało na inne konsole jeszcze wydać, no ale nie mieli nic do gadania to następną część zmienili na Dark Souls i wydawali już na wszystkie platformy. Nawet byłoby spoko jakby z tego zrobili remaster Demon's Souls, bo ta gra jest jeszcze trudniejsza od tych Dark Souls.

Odnośnik do komentarza

Też wolałbym Demon Souls. Na takiej samej zasadzie, co teraz pierwsze Dark Souls. Poprawa oświetlenia, cieniowania, podciągnąć trochę tekstury. Najlepiej byłoby, jakby wrzucili grę na silnik z BloodBorne/Dark Souls 3. Podsjrzewam, źe Sony i tak to zrobi. Moźliwe, że przygotują pełnoprawny remake na PS5. 

Odnośnik do komentarza

Mam pre-ordered na Amazonie, w sumie wyjdzie mi 20 funtów, a czuję, że będzie jak z Okami HD, które w Pre-orderze wyszło 12 funtów, a po premierze cena skoczyła  na 19,99. 

Nigdy nie grałem w SoC, ciekawe czy mi się spodoba :dunno:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...