Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MBeniek napisał:

W sumie nie ma co się dziwić, że teraz w każdej grze musi być setki wspomagaczy, cały hud zawalony znacznikami i wszystko musi się świecić jak psu kulki, bo inaczej niektórzy by nie ogarnęli :gayos:

No już poczułeś się lepiej, że 15 letnie dziecko nie ogarnęlo, że trzeba ubić jakąś jaszczurkę przy pierwszym podejściu do gry? :reggie:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Shen napisał:

No troche beka, ze tak leciales na pale, ale nie ma co roztrzasac, teraz sobie ubijesz jaszczurki w full hd i 60 klatkach.

Z tym, że ja je ogarnąlem xD Za pierwszym razem w 8h się uwinąłem jakoś no ale w sumie to było 13 lat temu już dobrze nie pamietam, ale wiecej niż 10-11h przy normalnym trybie gry nie powinno wyjść :notbad:

 

Anyway mówienie komuś jak ma grać, robi się zbyt śmiesznie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Po prostu ta gra to sztuka i należy się nią delektować jak wytrawnym trunkiem. Czekam na oficjalny poradnik forum PSXE żebym mógł wyciągnąć jak najwięcej z tego sztosa. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Po prostu ta gra to sztuka i należy się nią delektować jak wytrawnym trunkiem. Czekam na oficjalny poradnik forum PSXE żebym mógł wyciągnąć jak najwięcej z tego sztosa. 

Ta gra polega na zabiciu  16  kolosów i obejrzeniu  zakonczenia. W trakcie tych czynnosci  mozna wczuc sie w klimat, opogladac widoczki,  pozachwycac sie, i  ubic 2 jaszczurki. Tak samo  jak  sie czyta swietna ksiazke.

Latanie by  zabic jaszczurki,  zebrac jajeczka,  zajrzec do  wiezyczki  bez paru tekstur to zabawa na miarę zagladania do encyklopedii  drzew czytajac nad niemnem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, milan napisał:

Ta gra polega na zabiciu  16  kolosów i obejrzeniu  zakonczenia. W trakcie tych czynnosci  mozna wczuc sie w klimat, opogladac widoczki,  pozachwycac sie, i  ubic 2 jaszczurki. Tak samo  jak  sie czyta swietna ksiazke.

Latanie by  zabic jaszczurki,  zebrac jajeczka,  zajrzec do  wiezyczki  bez paru tekstur to zabawa na miarę zagladania do encyklopedii  drzew czytajac nad niemnem.

Nie milan, musisz wejśc do wnętrza wieży dormina bo inaczej jesteś ch,uj nie gracz

Odnośnik do komentarza

A co z jakimiś dodatkami w nowej wersji? Dodano 17tego kolosa, którego szukaliśmy na PS2? Jakieś nowości pokroju sekretnego ogrodu na szczycie "katedry"? Zmieniono może sposób dostania się do tego miejsca? O tego typu zmiany pytam. Grałem od razu po premierze na PS2 i wtedy ta gra zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie, nawet jeśli to kalka z lepszą grafiką to z przyjemnością zagram jeszcze raz (niekoniecznie na premierę), ale fajnie jakby twórcy dołożyli nowe sekrety.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Niektórzy grają w grę a nie w zbieranie i nie liżą ścian. Ja przeszdłem też w ok 10-12 h. Dawno było i mało co pamiętam poza tym że grałem w nią i black prawie jednocześnie. Obie w podobnym czasie ukończyłem :D

Jak gralem, to o grze nic nie wiedzialem, poza jakims newsem z Psx Extreme, po prostu bylem ciekaw, czy gra oferuje cos wiecej niz bicie kolosow. To byly czasy, jak jeszcze polowa gry nie byla pokazana na youtube przed premiera. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...