Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie wiem czego chce większość a czego nie. Dla mnie Konami robi dobry gameplayowo produkt, płace jej za to i tyle, nie uważam, że jest wybrakowany bo ma coś czego konkurencja nie ma a gry kupuje po to, żeby dobrze się bawić a nie mieć 80 lig z których nigdy nie skorzystam dlatego nie uważam, że koniecznie musi być taniej. Wyceniają produkt na tyle ile uważają, że jest wart jak ci się to nie podoba to nie kupujesz proste. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Cytat

Wyceniają produkt na tyle ile uważają, że jest wart jak ci się to nie podoba to nie kupujesz proste.

Tutaj masz rację i to od konsumentów zależy, jak sprzedaje się dany tytuł. FIFA sprzedaje się lepiej, więc sam widzisz na co jest popyt, a jeśli KONAMI pasuje kwota jaką obecnie zgarniają, ich sprawa. Myślałem, że każda firma dąży do maksymalizacji zysku. Ja tylko wyrażam swoją opinię potencjalnego klienta. Tańszy PES miałby szansę sprzedać się w większej ilości i ceną przyciągnąć część klientów konkurencji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No większość osób odrzuca ten brak licencji. Co pojawi się dyskusja z znajomymi na temat PESa (tacy bardziej każualowi, grają na PS4 w fifkę i jakieś tam gierki) to jest gadka, no ale ten PES nie ma strojów nie? I ch,uj, nie pogadasz :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze jest to problem, ja wiem ze gameplay fajny ale serio zaraz tu wyjdzie wniosek ze mogliby dac dwie druzyny, jeden stadion, 249zl na premiere i super, po co wiecej, a jest edytor

 

do mnie mega imersje podnosza oryginalna koszulki, herby, stadiony, przyspiewki kibicow itp

 

mialem na ps2 na piracie winning eleven 6 final evolution - nie dosc ze imo najlepszy pes ery ps2 to jeszcze spiracony byl genialnie - wszystko oryginalne, muza w menu, nawet oryginalne chantsy kibicow w trakcie meczu - jezu jak to podbilalo wrazenia z grania

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, a wie ktoś, jaki jest powód braku nawet fake'owej Bundesligi albo samego Bayernu? Ilu oni klientów przez to tracą, przecież takich fanów niemieckiej ligi/niemieckich zespołów są miliony. Teraz jest lepiej, ale w którymś PESie było chyba +- 10 stadionów (w tym San Siro/Meazza jako dwa), a nie pofatygowali się nawet żeby dorobić te 10 fałszywych więcej dla urozmaicenia samej murawy. Dobrze, że przynajmniej wizerunki licencjonowanych zawodników są bardzo OK. No i dodają je w bezpłatnych DLC, czego w FIFIE nie ma. Live Update też się chwali, zawsze jakiś krok w przód.

 

Ja jestem mega fanem piłki nożnej i gier, więc połączenie jednego z drugim mocno mnie grzeje i co roku sprawdzam obie gry, jakie by nie były. Nie mam powodu hejtować ani jednej ani drugiej, bo nikt nie każe mi wybierać. Niektórzy nie mają wystarczająco czasu na obie lub nie chcą podwójnie płacić, bo wystarcza im jedna. I wtedy mają znaczenie cechy obu serii.

Odnośnik do komentarza

Może licencja na składy to jedno, a na wizerunek klubowy drugie. Bo na pewno nie z lenistwa, skoro jest portugalska i drugie ligi.

 

Fałszywa Bundesliga z fałszywymi zawodnikami to jednak przegięcie trochę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OsciBosci@ OF dedykowany PS4, ale działa też na PC. Jakościowo (wykonanie) zdecydowanie najlepszy. Pobierz i wrzuć na pendrive folder WEPES. Reszta roboty w grze.

https://mega.nz/#F!yXYwlCDR!66L3DiWOyuhGB2Bx9Xd3Ow

 

Nawet jeśli wgrasz OF dodający Bundesligę, stroje dla niej tylko stąd:

http://peswdownloads.blogspot.co.uk/p/peu-league-add-on.html

 

 

_Be_@ Niestety nie... Też mi brakuje strojów tej repry. Może KONAMI ogarnie z okazji MŚ. Jakiś czas temu chciałem sam sobie zrobić Bayern (bo to jednak top level), transferując wszystkich zawodników. Domyślałem się, że 100% składu nie będzie, ale jednak wielu brakuje w grze, a nie przepadam za zawodnikami ze skillsami ustalanymi przez zwykłych użytkowników/fanów. Tylko oryginał pod tym względem.

 

Znalazłem tylko domowe:

http://download1494.mediafire.com/b2s4q75h6s6g/x92vjuqdv2nphn9/World+Cup+Kits+2018+vol+1.0.rar

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
21 godzin temu, krzyhu923 napisał:

Jakiś czas temu chciałem sam sobie zrobić Bayern (bo to jednak top level), transferując wszystkich zawodników.

Ale tam dużo w Bayernie nie brakuje, kogo nie ma? Riberego i Rafinhy?

 

Dzięki za ten OF

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, _Be_ napisał:

Ale tam dużo w Bayernie nie brakuje, kogo nie ma? Riberego i Rafinhy?

 

Dzięki za ten OF

Ribery, Rafinha, Bernat, Sandro Wagner, Ulreich (chyba), Starke, Dorsch, Coman. Pomyślę, może wezmę dla nich statsy z PES 2017.

 

34 minuty temu, kamilradom1910 napisał:

Daj źródło pliku jak możesz. W sensie link do grupy, forum które to robi. Sprawdze co tam jest z ciekawości.

Te stroje Urugwaju to z twojego OF - tego który podałeś wyżej. :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...