Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Serio w kwestii gameplayu na PC jest to samo co na PS4? Bo ja widzę PES 2017 z blaszaków (z drobnymi różnicami oczywiście) w innej oprawie.

Odpaliłem w nocy jeden meczyk na pc i zdecydowanie nie jest to 2017 :) online dzisiaj będę badał.

 

Szakalek, grasz na ps4?

Odnośnik do komentarza

te patche wyglądają sensownie w opisie, ale jestem chyba za słabym hakerem by je ściągnąć:

https://www.pes-patch.com/2017/09/pes-2018-ope-of-beta-ps4.html

https://www.pes-patch.com/2017/09/pes-2018-wehk-community-of-v0-1-for-ps4.html

 

Wiecie jak to zrobić? 

 

Cały czas kończę na jakiejś stronie z 'fikołkami'...już mnie ręka boli. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Zagrałem parę meczy wczoraj wieczorem i dziś jeden z rana,szkoda ale brak czasu gralem my club, wyszukiwanie w pesie jak zawsze raz za szybko raz długo ale znalazłem ,w porównaniu do PESA 17 na premierę to niebo a ziemią,zero lagów czułem się jakbym grał prawie offline, wszystko płynne eleganckie,dziś wjechały do my club nowe piłki i promocję.

Ogólnie system na plus, pamiętam z poprzednich wersji że mając Team spitit na niskim poziomie ,obrona glupiala totalnie twraz,czuję jakbym miał większą kontrolę co robię no i bramkarze dropnelem moye 75 ovr i chłop wyciąga czasami takie bomby jak masakra,w poprzednich częściach jak miało się niski ts to bramkarz wpuszczał każdy strzał to też na plus.

Przegrałem 75% swoich męczy się bawiłem się elegancko

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

pajgi@ Łączy cię z serwerami?

 

Właśnie odkryłem, że w zakładce System settings -> Render settings są zaawansowane ustawienia graficzne. Pierwszy raz widzę tyle opcji graficznych w PES-ie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

pajgi@ Łączy cię z serwerami?

 

Właśnie odkryłem, że w zakładce System settings -> Render settings są zaawansowane ustawienia graficzne. Pierwszy raz widzę tyle opcji graficznych w PES-ie na PC.

Nie, Konami dało dupy z serwerami, z tego co wiem problem jest globalny. Tzn. w skali PC, gra online po prostu nie działa. 

 

Testuję cierpliwie singla i tutaj nie mam zastrzeżeń, działa idealnie. Rozgrywka chyba jest ciut szybsza niż w demie, nie jest już tak łatwo się zastawić.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że poprawili agresywność cpu na superstar, już nie można sobie biegać z piłka przez pół boiska, obrońcy szybciej doskakują.

Ogólnie poprawili agresywność zawodników w obronie, już nie ma tyle miejsca na boisku co w demie, jest o wiele 'gęściej', lepszy pressing.

Edytowane przez tjery14
Odnośnik do komentarza

 

Ten of to jedynie chwilowe rozwiązanie, bo łata tylko pierwsze ligi. 2 ligi nie ruszone. Nadal jest trochę fakowych drużyn. No i brak bundesligi, ale spoko, jest potencjał i dobry option pewnie zaraz będzie.

 

Gra się bardzo dobrze, gameplay sprawia mnóstwo frajdy, ale pewnych opcji muszę się nauczyć. Obrona mi nie wraca w myclub albo robią się luki, przez to tracę bramki. Jakieś rozwiązanie? Messi i inne gwiazdy nie są cyborgami tak jak chociażby w fifie. Nie odczuwam, że jak ktoś ma Ronaldo, a ja miałbym randomów to jestem bez szans. Bolta da się dogonić i odebrać mu piłkę. Łączy się trochę za długo, ale lagów nie ma. Fun z gry powrócił. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...