Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie róbmy z Metroida takiego system sellera. Jasne sama marka i trochę inny typ gier robi swoje, ale wątpię żeby nawet do 5mln dobili. Chociaż to switch to kto wie. Plus ciekawe jak trylogia się sprzeda.

 

Sprawdziłem sprzedaż na vgczarts bodajże i mimo że średnio im wierzę coś tam oddaje.

MetroidChart.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Frost napisał:

To jest pewne ze Retro ma jakas gre na ukonczeniu w tej chwili?

 

To jest właśnie wielka tajemnica której nikt nie potrafi odgadnąć poza Retro.

Może majstrowali Trylogię pod Switcha kto wie .

Według tego Amira trylogia miała być zapowiedziana w grudniu podejrzewam że na Game Awards razem z zajawką MP4, tylko nie pyklo im i biedny Reggie się wygłupił z tą koszulką .

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

tak dalej pojdzie developing tej gierki to bedzie jak z botw - crossgen

 

Biorąc pod uwagę ostanie czasy, bo naprawdę wyszło kilka sztosów, nie tylko na Switcha, które sprzedały się w milionach, co z pewnością wydawcy widzą, i biorąc pod uwagę, że Retro nie jest dużym studiem, to myślę, że tak właśnie będzie i nowy Metroid wyjdzie pod koniec życia Switcha, heh.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Te (pipi)olo o tym jakoby tylko kilkuset osobowe studia mogą w 2/3  lata wydać grę to bzdura. Xenoblade 2 powstał w 3 lata a pracowało nad nim ledwo 54 osoby. Swego czasu Retro posiadało ok. 150 pracowników a jako, że już mają jakieś doświadczenie w konwersji DKCTF i od lat znają ostateczną specyfikację Switcha (nie to co Monolith) to myślę, że 3 lata to bardzo wiarygodny okres, tym bardziej, że obecnie już wiemy, że Retro stworzyło demo MP4 dzięki któremu dostali ten projekt.

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, że nie zapowiedzieli na Game Awards tej Trylogii MP. Co ma 4-rka do Trylogii? Przecież to i tak jest idealny moment aby każdy ograł ten prześwietny trójpak wzdłuż i wszerz a do momentu wydania MP4 ludzie ponownie nabiorą ochotę na Metroidy. To nie Nintendo przecież wie lepiej czego chcemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...