Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

On whether Nintendo has an idea of when Metroid Prime 4 will be coming out…

“Internally, we have expectations about when [Metroid Prime 4] is going to be released. We haven’t announced it, but yeah, the game is well in development.”

https://nintendoeverything.com/reggie-says-nintendo-has-internal-expectations-about-when-metroid-prime-4-will-be-released-more/

 

14 listopad 2018

Teraz, zdrowywariat napisał:

Muszą coś mieć na ukończeniu, skoro Nintendo dało im MP4 teraz. I pewnie coś dobrego, skoro mają do nich takie zaufanie.

remaster trylogii metroid prime z premiera w tym roku

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
2 godziny temu, Rezoo7 napisał:

Z drugiej strony nie podoba mi się polityka Nintendo odkąd za sterami siedzi (Baby face ) Furukawa. Dzisiaj kolejne świeże newsy obniżki konsoli nie będzie , o pro też możemy zapomnieć . 

To jest akurat rozsadne. Ogolnie to jest tak, ze poki co N szlo ze Switchem po najmniejszej linii oporu, poki co sie udaje.

Odnośnik do komentarza

Juz sie pogodzilem ze direct opusci styczen i bedzie w lutym lib nawet marcu ale po tym dzisiejszym info odzyly we mnie nadzirje, ze do czwartku sie pojawi bo to by bylo nsjrozsadniejsze bo pomimo weekendu kreski na giełdzie pojda w dol

 

Co do samej decyzji - niesamowicie odwazna, na prawde mało jaka firma zdecydowalaby się na taki krok bo gigantyczna sprzedaz ta gierka ma zapewniona nawet jakby splodzili tytul na 7-8, widac ze nie chce dac plamy z flagowcem

 

Szkoda jedynie czasu bo gierka wyjdzie najpewniej w 2022, a tak mp4 mogliby fajnie spasowac ze startem konkurencyjnych nextgenow, szkoda tez samego retro bo tez pojawia sie obawa, ze te piec pustych lat to tylko porcik donkeya i x skasowanych projektow

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ficuś napisał:

Co do samej decyzji - niesamowicie odwazna, na prawde mało jaka firma zdecydowalaby się na taki krok bo gigantyczna sprzedaz ta gierka ma zapewniona nawet jakby splodzili tytul na 7-8, widac ze nie chce dac plamy z flagowcem

 

 

Nie ma w tym nic odważnego, jak masz kasę i widzisz ,że to w co zainwestowałeś mnóstwo czasu czy hajsu nie bardzo spełni swoje zadanie to przestajesz finansować albo zaczynasz od nowa. Bo cię na to stać. Przecież to się cały czas dzieje od dawien dawna, studia kasuję mega duże projekty lub zaczynają je od nowa. Mnie kiedyś mega bolało ciągłe przekładanie Duke Nukem Forever czy niejasny Epizod 3 do HL2. A dwa z tą gigantyczną sprzedażą bym nie szarżował, Metroid nie sprzedaje się jakoś szałowo na tle innych marek Nintendo dlatego też tak w niego nie inwestują. Czasem mam wrażenie ,że jest dla nich cierniem którego by się pozbyli bo nie bardzo pasuje do ich portfolio. Retro pewnie ku ich zaskoczeniu wyniosło tą serię na wyżyny i mają teraz problem bo co do gry są bardzo duże oczekiwania. A dwa zastosowali w tej grze widok z pierwszej osoby a Japończycy nie bardzo czują takie gry. 

 

 

Ja tam w sumie się cieszę bo już raz eksperymentowali z daniem tej marki komuś innemu i dostaliśmy Metroid Other M dla którego kupiłem Wii i jeszcze szybciej je sprzedałem ;d 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...