Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

o ile faktycznie ta trylogia wyjdzie to serio zrobilo by ci to taka roznice ze zapowiedzieli by ja na koniec grudnia, a nie np w lutym na directie?

 

imo jesli wiedzieli o obsuwie mp4 to lepiej zapowiedziec trylogie po tej informacji na "oslode" niz pierw dac info o trylogii, a potem info, ze mp4 jest w dupie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Głupszego pytania to nie słyszałem. Ja wiem, że ubóstwiasz Nintendo i Switcha obecnie ale dla mnie to jest jeden wielki żart. Czekasz nie wiadomo na co  i wierzysz w powstanie tych zayebistych gier, które mogą nigdy nie nadejść. Tak czy siak odpowiem na to bzdurne pytanie. Tak zrobiłoby mi to różnice, zwłaszcza, że na Switchu nie gram od Listopada czyli od ukończenia dodatku do Xeno 2. Po prostu nie ma w co grać i nie ma na co czekać a ogrywanie staroci wydając na nie 150-200zł to śmiech na sali.

 

Zrobiło Ci różnicę, że Nintendo przyznało się do błędu i tworzy grę od nowa wraz z Retro Studios? Przecież mogli nawet na Game Awards zapowiedzieć, że gra zaliczy obsuwę (choć gry na jakichś konkretny rok nie zapowiadali) ale uspokoiliby publikę ogłaszając kto tworzy 4-rkę przy okazji by zapowiedzieli trylogię Prime'a chociażby na Luty łatając tą totalną pustkę wydawniczą (tym bardziej, że ploty mówią o tym, że Trylogia jest już gotowa do wydania). Zresztą to nie pierwsza i nie ostatnia gra, która będzie teraz czekać nie wiadomo do kiedy na wydanie w ich inkubatorze aż ludzie stracą zainteresowanie. Przynajmniej wiem, że ta trylogia będzie mi zwisać jeżeli zamierzają ją wydać 3/4 miesiące przed 4-rką.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ale o co Wy sie klocicie ? Ze lepiej nie wiedziec, siedziec jak na bombie i czekac nie wiadomo na co, ..... niz wiedziec, dostac krotke pilke co i jak i miec pewnosc xD ?

Odnosnie MP4, to jest Scalebound do kwadratu, tylko N od razu dalo info, ze nie skasowali, no i Retro, dobry PR,tyle.

A zachowania Ficusia, ktory przeczytal tweet jednego goscia i zachowuje sie jakby to bylo pewne na 120% ze trylogia na bank bedzie niedlugo - nie skomentuje. Jakby byli pewni to info polecialo by w tym samym video co news o restarcie,heh.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Akurat Nintendo już kilkukrotnie udowodniło, że nawet jak gra jest gotowa to przetrzymują jej premierę, tak wiec. Poza tym Scaelbound był ukazywany, miał dema wystawiane na targach do ogrania. Metroid Prime 4 to tylko logo, nie wiadomo ile przez te 2/3 lata zrobili, nie wiadomo czy cokolwiek było gotowe nazwać grą do ogrania lub ukazania a na tyle lat to nie wróżyło nic dobrego jak nie było żadnego teasera czy krótkiego trailera ala Luigi's Mansion 3.

Odnośnik do komentarza

8days, the geataway tez mialy cos pokazane, predzej bym to porownal do tej skasowanej gry santa monica choc tez nie do konca bo mp4 wyjdzie, a tamto nie i po tylu latach produkcji nawet tytulu nie podali

 

Zawsze mozna dyskutować co lepsze, zaczac prace nad tytulem od nowa z uwagi na obawy co do jakosci czy rozdrabniac sie byle wyszlo jak np lbp3, ktore po bardzo dobrze ocenianych czesciach 1 i 2 doczekalo sie trojki robionej przez innego deva z średnia z ocen 79mc i seria umarla

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
3 godziny temu, chrno-x napisał:

Akurat Nintendo już kilkukrotnie udowodniło, że nawet jak gra jest gotowa to przetrzymują jej premierę, tak wiec. Poza tym Scaelbound był ukazywany, miał dema wystawiane na targach do ogrania. Metroid Prime 4 to tylko logo, nie wiadomo ile przez te 2/3 lata zrobili, nie wiadomo czy cokolwiek było gotowe nazwać grą do ogrania lub ukazania a na tyle lat to nie wróżyło nic dobrego jak nie było żadnego teasera czy krótkiego trailera ala Luigi's Mansion 3.

Nom, ze fakt ze plany wydawniczne tez graja role odnosnie premiery to wiem, ale tak jest wszedzie. Nie wypuscili remastera Mario rok temu, bo by nie bylo nic do marca tego roku, hehs.

Jak robili 2/3 lata to spokojnie mozna zalozyc ze trzon byl gotowy, najtrudniejsza czesc developingu za nimi. 

Scalebound to mial byc dodatek tylko do line upu MS, to zeszlo by w 2 M na X, tylko chcieli zdywersyfikowac i zrobic dobry PR, a MP4 to swiety graal N, wymieniany jako mocniejszy punkt w line upie.

 

I teraz co, premiera z nextgenami albo po, nie widze tego, zwlaszcza ze to info o restarcie sprawi ze wymagania beda na kosmicznym poziomie.

N za wczesnie wystrzelalo sie z najlepszych gier, chcieli zbudowac szybko market share to maja, ale teraz zaczynaja sie prawdziwe schody. Nowa Zelda nie bedzie nawet w polowie takim skokiem jak BOTW itp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

@Paolo de Vesir Ja mam ambiwalentne odczucia do co jedynki. Niekiedy gra się w nią bosko, a niekiedy masz ochotę walnąć głowa w ścianę, bo jest w niej wiele rozwiązań, które aż krzyczą do gracza 'hej, jestem gra z 2002 roku'. 

 

W każdym razie mimo wszystko dobrze ja wspominam i coraz częściej myślę o zagraniu w dwójkę. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ale mnie te dupki z Nintendo denerwują podejściem do Metroida. Czekam na remaster tej trylogii, chociaż bardziej przydałby się pełnoprawny rimejk, a oni cały czas cisza. Podobnie M4, przecież to powinien być jakiś system seller, żeby przywrócić serię do łaski..

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Że retro robi gierkę 4 lata i nie jest jeszcze gotowa, a Nintendo ma rozkmine na co ją wypuścić jestem w stanie w pełni zrozumieć jeśli to byłaby prawda.

 

Do mnie największą zagadką jest ta dziura między Donkeyem Wiiu, a informacją, że przejęli prace nad MP4. Pięć lat pustki (przecież ten remaster Tropical Freeze to powinni studenci robić). Niewiarygodne jak na takie studio. Robili coś i im to Nintendo skasowało zanim oficjalnie ogłoszono prace nad jakimś projektem? No archiwum X po prostu

 

Plotki o nowym Donkeyu były popularne rok temu ale to głównie chyba dlatego, że w Nintendo World Theme Park w Tokyo zapowiedzieli prace nad nową częścią parku tematycznie poświęconą małpie. Zaraz pojawiły się teorie, że to będzie miało związek z nową grą.

 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Że retro robi gierkę 4 lata i nie jest jeszcze gotowa, a Nintendo ma rozkmine na co ją wypuścić jestem w stanie w pełni zrozumieć jeśli to byłaby prawda.

 

Do mnie największą zagadką jest ta dziura między Donkeyem Wiiu, a informacją, że przejęli prace nad MP4. Pięć lat pustki (przecież ten remaster Tropical Freeze to powinni studenci robić). Niewiarygodne jak na takie studio. Robili coś i im to Nintendo skasowało zanim oficjalnie ogłoszono prace nad jakimś projektem? No archiwum X po prostu

 

Plotki o nowym Donkeyu były popularne rok temu ale to głównie chyba dlatego, że w Nintendo World Theme Park w Tokyo zapowiedzieli prace nad nową częścią parku tematycznie poświęconą małpie. Zaraz pojawiły się teorie, że to będzie miało związek z nową grą.

 

Robili gierkę, byly nawet płoty że to jakaś gra z Zelda w tytule ale poszła do śmietnika i zajęli się MP.

Odnośnik do komentarza

Gierka z uniwersum Zeldy znowu nie pasuje do kolejnej teorii spiskowej.

 

Fotka którą dał Reggie gdy żegnał się z Nintendo. Pożegnanie od Retro. Jaką tajemniczą postać zasłania statuetka Mario? Nie pasuje do niczego nad czym oficjalnie pracowali. Bohater skasowanej gry czy jakoś nowy bohater z MP4?

 

 

D4Yw9XhX4AUe01u.jpg

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...