Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, _Be_ napisał:

Niesamowite wnioski wyciągasz. 

 

Dziękuję :). Tak powiedział pan Nintendo. A tak serio wierzę, że team MP4 i Retro dostaną tyle czasu ile potrzebują. Mam takie przeczucie po rewolucyjnej Zeldzie i SMO. To będą dobre gry, zarówno nowy Metroid jak i nowy projekt Retro.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rayos napisał:

 

Mam nadzieję, że Retro zwieńczy nową trylogię DK grą, która będzie conajmniej takiej jakości jak TF, a nie jak Returns :fsg: 

 

Każdy szanujący się gracz wie, że dwie najlepsze gry Retro to Metroid Prime i Returns, mistrzowskie powroty! Dopracowane do mm. Niestety z TF trochę zawiedli, przez pośpiech zapewne, bo na WiiU brakowało gier. Ale teraz dostaną tyle czasu ile potrzebują, więc oczekujcie ich trzeciego mesjasza!

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mi się najbardziej z Metroidów podobał Metroid Prime Pinball na DSa, ale to był sztosik:obama: Od reszty się odbiłem, nie mój styl gry. Jednak na czwórkę czekam z wypiekami, liczę ,że zrobią z tą serią to samo co z Zeldą. Albo pójdą w stronę space opera, Halo nie trzyma ostatnio zbytniego poziomu jeśli chodzi o kampanię więc jest miejsce na rynku. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Mi się najbardziej z Metroidów podobał Metroid Prime Pinball na DSa, ale to był sztosik:obama: Od reszty się odbiłem, nie mój styl gry. Jednak na czwórkę czekam z wypiekami, liczę ,że zrobią z tą serią to samo co z Zeldą. Albo pójdą w stronę space opera, Halo nie trzyma ostatnio zbytniego poziomu jeśli chodzi o kampanię więc jest miejsce na rynku. 

 

Nintendo i Cinematic Experience to obecnie jedyny developer jaki robi wstawki na poziomie to Monolith. Retro w Metroidach nigdy nie mogło zaszaleć, zaś w Other M to CGI stworzone przez zewnętrzne studio a nie w Team Ninja. Jeżeli za nowego Metroida odpowiada wewnętrzny team Ninny z Japonii to można liczyć co najwyżej na bzdety rodem z Breath of the Wild. Tym bardziej, że w 343 połowa zespołu na początku wywodziła się z Bungie (najwidoczniej została ta słabsza ekipa). 

Odnośnik do komentarza

Nie no, dobre te MP są, ale ze pod koniec gry trzeba napier.dalac cała grę od nowa szukając jakies pierduf żeby odblokwoac final bossa czy etap to gigantyczny hói w doopala tym grom. Jak sobie przypomnę jak mi się podobało MP1 a potem plask - drałuj cała gre od nowa bo trzeba cos znaleźć\aktywować, w każdej części ten sam schemat.

 

Metroidy 2D >>> 3D

Odnośnik do komentarza

 

17 godzin temu, Basior napisał:

Kurde przydałby się remaster trylogii. Nie grałem w żadnego Prime'a, a słyszałem dużo dobrego. 

 

Może tak na VGA razem z minitrailerem 4...

Jakiś tam remaster już był na Wii ale to MP i Echoes był a trójak już normalna. 

 

Oczywiście sam też nie pogardze a nawet będę ucieszony jak wydadzą trylogię w 1080p na Switcha. Najlepiej parę miechów przed MP4.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frost napisał:

Czyli bedzie czy nie bedzie?

 

Jak będzie to będzie, a jak nie będzie to nie będzie.

 

2 godziny temu, Rayos napisał:

 

Muszą to dać na przeczekanie do premiery nowego Metroida, to więcej, niż pewne!

 

Ficuś w końcu zagra w sztosa od Retro, bo jara się tym developerem, a nawet w nic mega konkretnego od nich nie grał. Mam nadzieję, że będzie się grą delektował, a nie (pipi)nie speedruna z wrażenia w 1.25h.

Edytowane przez zdrowywariat
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie bijcie, ale chociaż Prime'y są genialnymi i bardzo dopracowanymi grami to obawiam się, że obecnie wielu nie pozna się na ich geniuszu niestety. W momencie premiery robiły niesamowicie, ale dzisiaj gracze są znacznie bardziej wygodni. Z tego powodu obawiam się, że MP 4 będzie mieć sporo zmian (lub/i ułatwień), bo będą chcieli podbić sprzedaż. Biorąc to pod uwagę jestem ciekaw czy nie próbowali by czegoś zmienić w MP Trilogy

Odnośnik do komentarza

To zależy na jaką platformę trafią. DKTF nie jest stricte nastawiony na niedzielniaków, którzy ledwo sobie z padem radzą i liczą na same wygody w grze jak to ująłeś, tak jednak wersja na Switcha już przebiła łączną sprzedaż na Wii U (a port ten ma zaledwie parę miechów) Z Bayonettą było podobnie. Breath of the Wild to chyba najtrudniejsza Zelda od wielu wielu lat a jednak sprzedała się już w 10mln na samego Pstryka. Kwestia dobrego marketingu i normalni gracze zwrócą uwagę na tą serię bo akurat Switch potrzebuje trochę bardziej core;owego mięska. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...