Skocz do zawartości

PSX Extreme 240


Oceń okładkę PSX Extreme 240  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 240



Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Chciałbym podziękować akademii, za drugi druk mojego pościka w głosie ludu. Oprawie to sobie i będę chwalił się swoim dzieciom jak spłodzę jakieś, że stary pisał do szmatławca. Kiedy mogę podesłać jakieś teksty? ile płacicie?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Numerek wypchany po brzegi.Przeważają tematy lajtowe. W sam raz na hamak. Mam nadzieję, że to ostani raz ,gdy Roger tłumaczy na jakich zasadach funkcjonuje PE. Chyba już wszyscy zakumali i skończą się narzekania na ilość fontu na okładce.Cieszą goscinne teksty Ścierosława i Norbiego. Mazzi się mocno reaktywował. Hiv ciągle udaje że wymyślił na nowo kwadraturę koła. Co do tematu numeru dotyczącego konsol . Obecnie wybrałbym PS4, jako uzupelnienie Switcha, XOne nie przemawia do mnie kompletnie exami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

U mnie standard, prenumeraty nadal nie ma :lapka:

Ja też dalej nie mam. Mam nadzieję, że ktoś czyta maila prenumerata@psxextreme.pl, - też nie dostałem żadnej odpowiedzi... Trochę słabo. Miałem już poślizgi 2-3 dni w porównaniu do dnia premiery, ale teraz to już jakaś masakra.

Sorry za brak info, ale sezon urlopowy, ktory na dodatek nieco sie nam w firmie poprzestawial i chwilowo mail z prenumeratami byl nieobslugiwany. Jutro wszystko ogarniamy.

Odnośnik do komentarza

Niepokoi mnie brak wyraznego sprzeciwu dla  wypuszczana na rynek remake'ów i gier z subquestami za cenę co pierwotna gra. Już w 2003 Square Enix stworzyło kakę o nazwie FFX-2 (a mówię to jako wielki fan serii) i już wtedy powinien pójść jasny i klarowny komunikat: ''Mili gracze, jesteśmy prawdopodobnie świadkami zapaści rynek którymi kieruje zwykła żądza zarobienia łatwych pieniędzy. Nie kupujcie niczego ponad pierwotną grę bo będziecie oszukiwani przez twórców gier bardziej niż do tej pory. Zwalczajmy robactwo na każdym możliwym kroku by utrzymać rynek gier w równowadze. Gry video to zbyt poważna sprawa by przejść obok tego zjawiska obojętnie''. Pózniej ze smutkiem widzę jak rozsądni ludzie w PE wystawiają dobre noty kolejnym remake'om. Bić na alarm póki nie za pózno!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niepokoi mnie brak wyraznego sprzeciwu dla  wypuszczana na rynek remake'ów i gier z subquestami za cenę co pierwotna gra. Już w 2003 Square Enix stworzyło kakę o nazwie FFX-2 (a mówię to jako wielki fan serii) i już wtedy powinien pójść jasny i klarowny komunikat: ''Mili gracze, jesteśmy prawdopodobnie świadkami zapaści rynek którymi kieruje zwykła żądza zarobienia łatwych pieniędzy. Nie kupujcie niczego ponad pierwotną grę bo będziecie oszukiwani przez twórców gier bardziej niż do tej pory. Zwalczajmy robactwo na każdym możliwym kroku by utrzymać rynek gier w równowadze. Gry video to zbyt poważna sprawa by przejść obok tego zjawiska obojętnie''. Pózniej ze smutkiem widzę jak rozsądni ludzie w PE wystawiają dobre noty kolejnym remake'om. Bić na alarm póki nie za pózno!!

Jedyny sposób, to po prostu nie kupować takich gier, podobnie jak DLC, dlatego bojkotuje większość gier Capcomu. W samym szmatławcu było kilka dyskusji na ten temat, i nawet potępiono np. God of War 3 Remastered.
Odnośnik do komentarza

W numerze z okazji dwudziestolecia, poczytałbym m.in o tym, jak pismo zostało sprzedane nowemu wydawcy, jak do tego doszło, moze jakaś wypowiedz fenixa? Bo o początkach numeru, składanego na wakacjach '97 to już czytałem. A o tym chyba nic nie było, jeno ściera wspomniał, że szykuje sie nowy wydawca i jakie byśmy chcieli zmiany w piśmie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.