Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bardzo chętnie dołączę do rodziny

Edit.:

Jestem gotowy wykupić pakiet na rok.

Proszę osoby chętne żeby dały znak, sygnał czy dołączą 

Edit2.:

Pakiet kupiony. Zostały trzy wolne miejsca. Chętnych proszę o wiadomość prywatną. Pozdrawiam

Edytowane przez mikepl
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pytanko,

 

Jeśli chce kupić ten pakiet rodzinny - najbardziej wypasiony (ten za 290) na 8 osób. To na swoim obecnym koncie wykupuje tę usługę i potem jak wygląda proces udostępnienia usługi mojej "rodzince"?

 

Muszę dać passy do swojego konta?

Czy tworzy się jakieś niezależne hasło dla tych osób, którym chce udostępnić?

 

W skrócie czy trzeba tworzyć nowe konto NS żeby potem je udostępniać innym?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Problem z dołączeniem do rodziny, po wejściu w link i próbie zaakceptowania zaproszenia dostaje komunikat: You cannot join this family group. Your ability to join a family group has been restricted due to frequently joining and leaving family groups.

11letniego syna chciałem dołączyć po wykorzystaniu okresu próbnego, warto pisać na support czy już pozamiatane?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ggrzes napisał:

Problem z dołączeniem do rodziny, po wejściu w link i próbie zaakceptowania zaproszenia dostaje komunikat: You cannot join this family group. Your ability to join a family group has been restricted due to frequently joining and leaving family groups.

11letniego syna chciałem dołączyć po wykorzystaniu okresu próbnego, warto pisać na support czy już pozamiatane?

No pytanie co mowi regulamin i ile faktycznie tak robiles? Blad dosyc jasno precyzuje problem. Powinni byc w stanie latwo Ci to udowodnic.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pawelgr5 napisał:

No pytanie co mowi regulamin i ile faktycznie tak robiles? Blad dosyc jasno precyzuje problem. Powinni byc w stanie latwo Ci to udowodnic.

Przepraszam, ale nie rozumiem: co niby mówi regulamin i co robiłem, że powinni łatwo mi to udowodnić? :facepalm:

 

Napisałem do gościa, który mnie zaprosił: "powiem panu że to kolejny przypadek, nie wiem dlaczego tak, mam jescze 3 wolne miejsca, dobra jak nie działa to zwracam kasę"

odpisałem mu żeby się wstrzymał, bo najpierw napisze do supportu by wyjaśnili. I napisałem przed 40min, ktos sie orientuje ile to moze potrwac? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ggrzes napisał:

Przepraszam, ale nie rozumiem: co niby mówi regulamin i co robiłem, że powinni łatwo mi to udowodnić? :facepalm:

 

Napisałem do gościa, który mnie zaprosił: "powiem panu że to kolejny przypadek, nie wiem dlaczego tak, mam jescze 3 wolne miejsca, dobra jak nie działa to zwracam kasę"

odpisałem mu żeby się wstrzymał, bo najpierw napisze do supportu by wyjaśnili. I napisałem przed 40min, ktos sie orientuje ile to moze potrwac? 

Błąd jaki dostajesz sugeruje ze czesto zmieniasz rodziny na konsoli albo dla danego konta. Skoro go dostajesz to moze oznaczac ze zlamales jakis okt regulaminu który możliwe, że zaakceptowalismy wszyscy zakładając konto Nintendo. Ja bym pisal do supportu. Na stronie Nintendo widnieje tylko info ze takie coś sie pojawia jak niby szybko dolaczasz i zmieniasz rodziny. Jak tego nie robiles na zadnym koncie to pisz do nich.

 

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/63296/~/error-message%3A-you-cannot-join-this-family-group.-your-ability-to-join-a-family

Odnośnik do komentarza

odpisali już 2dni temu... niestety nic konkretnego się nie dowiedziałem:

Unfortunately, we're unable to assist.

The error message indicates that one or many members of the family group have left and/or entered a different Family Group in one or multiple instances on a short period of time. The ability to form a Family Group may be restricted in this case.

Please note that we are unable to share the details on which Nintendo Account is triggering this restriction.

We recommend you to please check with the owners of the other Nintendo Accounts about previous Family Group parti(pipi)tion or recent movements within this same Family Group.

 

także spróbuje ponowić po tygodniu dołączenie do rodziny...

Odnośnik do komentarza

No to pozostaje czekac. Swoje droga co to Nintendo tak zebra zebym odnowil NSO? Skonczylo mi sie niecale 2 tygodnie temu a teraz mail wpadl z informacja ze dostane 25zl gratis na zakupy na eShopie jak wykupie ponownie do 19 Maja:

 

Receive 25.00 zł worth of Gold Points when you start a new 12-month membership by 19/05/2024.

 

Jak poprzednio robilem przerwe to nic mi nie wciskali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...