Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tomsyn napisał:

Ja również chętnie poznam nowych krewnych. Jest nas czterech. Może ktoś odważy się nas zaadoptować i być tatą.

cena za 4 już mi odpowiada bo jie chce czekać, może w między czasie jeszcze się ktoś znajdzie.

Mi pokazuje cenę 271,52 za rok expansion pack family. 

Na łeb 67,75

Piszecie się, @Eskimos @tomsyn @jimmyyy8?

Odnośnik do komentarza

Mi pasuje - jak rozumiem nie będziemy mieć pełnego roku, ale też zniżkę 2,25... (do kiedy masz abonament?). Jak ktoś dojdzie wtedy jego wpłatę dzielimy na 4, jak kolejny to na 5 itd. Bjały bym nam przelał te nadwyżki a my teraz Bjałemu po 67,75. Wszyscy muszą się zgodzić rzecz jasna. Resztę możemy uzgadniać na PM.

Edytowane przez tomsyn
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tomsyn napisał:

Mi pasuje - jak rozumiem nie będziemy mieć pełnego roku, ale też zniżkę 2,25... (do kiedy masz abonament?). Jak ktoś dojdzie wtedy jego wpłatę dzielimy na 4, jak kolejny to na 5 itd. Bjały bym nam przelał te nadwyżki a my teraz Bjałemu po 67,75. Wszyscy muszą się zgodzić rzecz jasna. Resztę możemy uzgadniać na PM.

Będziecie mieć pełny rok

 

Przykład:

Biały ma podstawowy abonament do 1 czerwca 2023

Biały kupuje dziś rodzinny abonament

Biały ma od dziś do 14 lutego 2024 abonament rodzinny 

Różnica za niewykorzystany okres podstawowego abonamentu czyli 14 luty 2023 do 1 czerwca 2023 to właśnie ten jego rabat przeliczany przez Nintendo proporcjonalnie 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2023 o 16:52, zdrowywariat napisał:

W piątek pograłem z 2 kumplami w GoldenEya, a teraz jeszcze jeden kupuje Switcha, żeby pograć z nami multi we 4 co piątek 2-3h jak za dawnych czasów, myślę nad zakupem pada z N64, bo normalnego sterowania na dwa analogi niestety nie da się ustawić w opcji online (tylko w kampanii).

 

GoldenEye 007 jest NIEŚMIERTELNY!

 

 

Chętnie pogram na multi w Bonda, ustawiłem sobie w trybie kampani ustawienia na joiconach ze fajnie się gra. W multi jest problem ale zauważyłem ustawienia w tym trybie że też coś można poustawiać ważne żeby było solitare. Trzeba ogarnąć te sterowanie na multi:) jeśli ktoś ma rozwiązanie piszcie.

Odnośnik do komentarza

Czy konto rodzinne ma jakieś ograniczenia? Myślę, żeby razem z kumplami, z którymi gram w GoldenEya zrobić jedno, a do tego bym dodał jeszcze syna od zmarłego przyjaciela, jakieś osoby się jeszcze znajdą, na razie byłoby nas 5, może 6.

 

I gdyby kiedyś już nie było chętnych to czy nie ma problemu z przełączeniem się z powrotem na zwykłe pojedyncze konto? Czy są jakieś utrudnienia, czy po prostu zmienia się z jednego na drugie kiedy nam pasuje?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko Golden Sun i biore Abo na rok. Liczę na to,że Zero Mission będzie dodane niedługo tak samo jak GS2. W ogole bilbiotreka na GBA jest mocna i sporo bym widział do ogrania. Problemem jak zawsze będą licencje ale moze kilka razy Nintendo mnie mile zaskoczy (jak z WinBack z N64 - zazdrosciłem tej gry z jakiegos powodu).

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że jest szansa w przyszłości na podobny myk z DSem/3DSem jak teraz z GB/GBA na rozszerzenie abonamentu? Wiem, że te konsole posiadają dwa ekrany, ale jest masa gier, które przy małym wkładzie dałoby się przeportować, w końcu w większości gier na drugim ekranie była tylko wyświetlana mapka. Takie DKCR i SM3DL na przykład na Switcha ile to roboty? Tyle co nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...