Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Daffy napisał:

Jak na Wiiu rozwiązali dwa ekrany 3ds? Jeden na tv drugi na padlecie? Jakoś w przypadku switcha dwa ekrany na jednym ekranie przenośnym ciężko mi sobie wyobrazić 

 

Po co Ci mapka w MK7 na przykład? Ten ekran w wielu grach to tylko drobne ułatwienie, bo nie trzeba było włączać pauzy, żeby zobaczyć, gdzie się aktualnie jest. Większość gier spokojnie bez drugiego ekranu pójdzie, przy minimalnym bądź trochę większym nakładzie pracy, pytanie tylko, czy Panu Nintendo będzie się chciało?

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Daffy said:

Jak na Wiiu rozwiązali dwa ekrany 3ds? Jeden na tv drugi na padlecie? Jakoś w przypadku switcha dwa ekrany na jednym ekranie przenośnym ciężko mi sobie wyobrazić 

 

Na kilka sposobów. Możesz trzymać padleta pionowo. Jak trzymasz poziomo ekran może być podzielony horyzontalnie albo wertykalnie. Albo TV to jeden ekran a padlet drugi

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne 4 gierki wpadają do usługi:

 

Nintendo Expands Switch Online Game Boy, SNES & NES Service With Four More Titles | Nintendo Life

 

 

Nie grałem w Burger time na GB, wersja na automaty pomimo prostoty wciągała jak cholera. Musze to w koncu kupic na switchu. Side pocket grałem na NES i nie sprawdzałem nigdy czy w ogole wersja na SNESa istnieje więc miło, że kiedyś będzie okazja sprawdzić. Xeviousa męczyłem bardzo dużo za dzieciaka wiec nostalgia mocno. Kirby to nie mój typ gierek.

Odnośnik do komentarza

Wiem, może głupie pytanie, ale co zrobisz jak na tym zacofanym Switchu nie da się grać jednocześnie i rozmawiać online. Jest jakiś chwytak, że mogę sobie przypiąć telefon zaraz nad Switchem? xD

 

Z tymi padami to sobie bekę kręciłem z przyjaciela-biznesmena, gdy tu się okazuje, że niedługo dostanę swój i jeszcze jeden kolega z Niemczech, a trzeci jest dla jego brata, jeden kosztował 130$, ma rozmach skurczybyk xD

 

Do tego wziął dopłacił do rodzimego abonamentu i wszystkim wysłał zaproszenia :)

 

GoldenEye 007 forever <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od 12 kwietnia do NSO+ trafi Pokemon Stadium z N64. Ktoś ma jakiś pomysł... po cholerę to? Bo ja przeżyłem 29 lat na tym łez padole  i żyłem święcie przekonany, że Pokemon Stadium to rozszerzenie do klasycznych gier Pokemon na Game Boy i Game Boy Color żeby przenieść swój team z GB na N64 i toczyć pojedynki jako taki trening/symulacja i fajny bajer w dawnych czasach gdzie na N64 mogliśmy zobaczyć  swojego Bulbazorda w kolorze i 3D.
Tylko, że w usłudze NSO nie ma nawet klasycznych gier Pokemon w ofercie a jeśli będą to powinny najpierw wejść one do pakietu a dopiero później Stadium :sadkek: Nie ogarniam tej kuwety Ninmpendo

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że nie ma to sensu. Są gry z GBA więc dodanie Pokemonów byłoby bardzo sensownym rozwiązaniem. Sam bym chwilę pograł, bo nie grałem w to od dzieciństwa (1 i 2 generacja) i fajnie byłoby zobaczyć jak to wygląda obecnie. Ogólnie większości z gier, które są z N64 w tej ofercie NSO Expansion Pack dobrze by zrobiło gdyby ich nie umieszczali, bo jak się w to teraz gra to wygląda to bardzo źle :D (Pilotwings 64, Goldeneye...). Chyba tylko Ocarina of Time mi się spodobała, pograłem też w Majora's Mask ale według mnie jest zbyt przekombinowana. Aczkolwiek jest tam też gra, która się nazywa F-Zero - i jestem zdziwiony, że Nintendo nie wyda jej sequela. Też dobra gra, ale oprócz tych dwóch gier nie znalazłem tam nic ciekawego

 

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam wszystkich i proszę o pomoc.

Kupiłam grę NBA2k23 na kartridżu. Podczas pobierania gry wszystko się ładnie pobiera, ale na końcu pobierania wyskakuje Kod błędu: 2005-0003. Z tego co czytałam w internecie może to być wina karty microSDm, ale karta jest nowa.

Czy ktoś miał ten sam problem i może mi pomóc?

Pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza

Wyglada na problem z karta micro sd

 

Tutaj sa proponowane rozwiazania np. Wylaczyc konsole, wyjac karte, wlozyc ponownie i sprawdzic czy chula lub sprobowac innej karty sd

https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-Switch/Troubleshooting/Error-Code-2005-0003-1339080.html#:~:text=This error code may indicate,the microSD card being used.

 

Jaki to model karty? Moze da rade wrzucic zdjecie tej karty z napisami na niej?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.