Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Gdzieś przeczytałem, że GoldenEye 007 na Switchu miał mieć online, czy to był fake, bo nie mogę znaleźć, ktoś coś wie na ten temat? Chciałem pograć ze starą ekipą z PL, żeby przypomnieć sobie, że kiedyś to było i znowu skopać im doopy po ponad 20 latach, a tu nici z tego :(

Włąsnie jest i to chyba jako ex na nintendo. Byl jakis ból dupy w necie ze wersja na xboxa ma to wycięte. Tutaj info o online dla Switcha:

 

Nintendo Expands Its Switch Online N64 Service With GoldenEye 007 | Nintendo Life

 

"Enter a world of espionage as Bond in GoldenEye 007. Your covert operation to stop the GoldenEye weapon satellite spans the globe – you’ll infiltrate underground bases, charge through a military train and slink around the depths of a jungle. Along the way, M will brief you on your objectives and Q Branch will support your efforts with an array of gadgets, but the ultimate success of this mission is yours alone. Save the day, then go for the gold in spy-vs-spy action locally** or online in the four-player multiplayer mode and enjoy round after round of first-person competitive action."

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

Włąsnie jest i to chyba jako ex na nintendo. Byl jakis ból dupy w necie ze wersja na xboxa ma to wycięte. Tutaj info o online dla Switcha:

 

Nintendo Expands Its Switch Online N64 Service With GoldenEye 007 | Nintendo Life

 

"Enter a world of espionage as Bond in GoldenEye 007. Your covert operation to stop the GoldenEye weapon satellite spans the globe – you’ll infiltrate underground bases, charge through a military train and slink around the depths of a jungle. Along the way, M will brief you on your objectives and Q Branch will support your efforts with an array of gadgets, but the ultimate success of this mission is yours alone. Save the day, then go for the gold in spy-vs-spy action locally** or online in the four-player multiplayer mode and enjoy round after round of first-person competitive action."

 

Tylko, że w grze nigdzie nie ma? Już znalazłem, że niby jest, że jakoś dziwnie się to załącza, i że online jest na podzielonym ekranie, więc tak jak kiedyś widzisz kto gdzie się znajduje. Wrócę z pracy to sprawdzę, dzięki.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

dzięki tate, mnóstwo dobra jest wśród tych retro gierek :banderas:

 

Najbardziej polecam Banjo-Kazooie, ponadczasowy, nieśmiertelny platformer, skończyłem też trylogię DKya na SNESa, a teraz przechodzę GoldenEye 007. Dużo z tego retro się strasznie zestarzało i raczej bez sentymentu lepiej nie podchodzić, chyba że ktoś lubi, skończyłem jeszcze SM64, przerwałem gdzieś w połowie 2 najbardziej lubiane Mariany 2D i Super Metroida.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, funditto said:

Eh, czy odzyskiwaliście kiedyś hasło do logowania na Switchu ? Bez tego nie mogę dodać się do rodzinki, a tak chciałem dzisiaj pograć w Minish Cap :/

No nie jest to wielki problem chyba. Wchodzisz na strone, dajesz zapomnialem haslo i przez maila sobie zmieniasz. Dokladnie tak jak we wszystkich innych tego typu przypadkach

Odnośnik do komentarza

Pograłem z kumplami w GoldenEye do 2 w nocy i gra dalej rządzi, nieśmiertelny klasyk. Na początku był lekki wqurw, bo żeby mieć normalne sterowanie na 2 analogi to trzeba zmienić w opcjach gry na 1.4 (albo inne), a następnie w opcjach konsoli mapping przycisków (zamienić analogi miejscami i celowanie dać pod L2, a strzelanie pod R2), co działa tylko w singlu, bo w multi z automatu przypisuje nam 1.1, więc mapping na niewiele się zdaje, więc trzeba było grać jak za dawnych czasów na N64, z tym że teraz za c-pad odpowiada prawy analog. Na szczęście po chwili człowiek się przyzwyczaił i była przednia zabawa jak za dawnych lat :)

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, funditto napisał:

Eh, czy odzyskiwaliście kiedyś hasło do logowania na Switchu ? Bez tego nie mogę dodać się do rodzinki, a tak chciałem dzisiaj pograć w Minish Cap :/

Daj znać na PW jak to ogarniesz bo invate ma ważność 24h więc będę musiał wysłać kolejny

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...