Skocz do zawartości

krupek

Rodzicielstwo

Rekomendowane odpowiedzi

"Zapomniał wół" to raczej było a'propo zapomnienia jaki był styk na początku ojcostwa i przestawienie się na nowy tryb życia. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 minut temu, mozi napisał:

Za chwile jak zaczną chorować lub zaczną wychodzić zęby to dopiero będzie płacz. 

I jak zacznie sie kupa nie po mleku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie coś pasuje w ogóle Mejm czy nałogowo narzekasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie z dziećmi jest trochę jak ze zwierzątkiem. Jak małe to takie fajne, puchate super bo więcej śpi niż łazi. Potem zaczyna w(pipi)iać bo nie dość że trzeba się nic zajmować, chodzić na spacery to jeszcze choruje i trzeba łazić po lekarzach. Dlatego trzeba sobie odpowiedzić na pytanie jak dużym egoistą jestem i wtedy podejmować decyzję odnośnie dzieci. Oczywiście Reda i Wujka to się nie tyczy bo to przemyślane decyzje były. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem czy decyzja o posiadaniu dzieci moze byc przemyslana kiedy o tym zupelnie nic sie nie wie. Jest to jakiś naturalny etap, ale gdyby ktoś PRZED bylby świadomy co go czeka to na bank by się nie zdecydowal, w wiekszosci przypadków cnie.

Posiadanie dzieci? Wystarczy sobie wyobrazić, że toniesz i ktoś podaje ci dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co cie czekało po pierwszym a wziąłeś się za drugie, więc chyba da sie wytrzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo za późno wyjął. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.12.2017 o 21:05, mozi napisał:

Generalnie z dziećmi jest trochę jak ze zwierzątkiem. Jak małe to takie fajne, puchate super bo więcej śpi niż łazi. Potem zaczyna w(pipi)iać bo nie dość że trzeba się nic zajmować, chodzić na spacery to jeszcze choruje i trzeba łazić po lekarzach. Dlatego trzeba sobie odpowiedzić na pytanie jak dużym egoistą jestem i wtedy podejmować decyzję odnośnie dzieci. Oczywiście Reda i Wujka to się nie tyczy bo to przemyślane decyzje były. 

Przecież robienie bachorów to jest dopiero egoizm. Po chu.j je robicie? Bardzo szanuję Micha, że jak je mu się wysrywały to na forumku nic nie pisał. Nie to co to te piz.dy atencjusze chu.j wiedzące o ojcostwie. Ale bym was je.bał. 

• Plusik 1
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam dramatyzujesz, topic jak każdy inny o gierkach. Tukan minusuje bo strzela ślepakami od lat. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serduszko to akurat plusik xD

Btw

Po ch.uj wchodzic do tematu rodzicielstwo. Zeby poczytać o filmach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serduszko dla areka to minus dla nas, forumowych ojców Redziu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie znalazłem tajny chwyt na dzieciaka. Mój ma dni, że choćby najedzony i bez kolki to beczy. W nocy też dobre zamiast suszarki/odkurzacza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad 7 minut oglądania, napisz po prostu w którym momencie trzeba poluzować chwyt żeby nie umarło z uduszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kur.wa prawie rzygnąłem. Weź jj przy śniadaniu takich rzeczy nie wrzucaj. A propos, wrzuć zdjęcie Marzeny po ciąży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Superhparm promocja na pampersy, 29.99 zł za paczkę ~50 sztuk :lapka:

Mam nadzieję, że ten post jest przydatny dla tego grona 3-4 osób.

• Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zwieracze jeszcze trzymają ale dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi