Skocz do zawartości

PSX Extreme 242


Oceń okładkę PSX Extreme 242  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 242



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po ja odpisuję na te żałosne wypowiedzi, ale przecież ty sam sobie przeczysz.

 

Czy szanowny Pan Mejm rozumie, do czego służy ten temat? Do wyrażania opinii, więc każdemu wolno

a post wcześniej

 

Dobra, ale wypie.r.dalać z tym mędrkowaniem i smutami o blacharstwie.

 

(...)

 

To tyle. Tak trzymać, podoba mi się dokąd to wszystko zmierza, robić swoje i nie przejmować się biadoleniem, w szczególności tych, którzy regularnie pisma nie czytają, tylko kupują raz na ruski rok albo wcale.

 

No więc z łaski swojej spójrz sobie na to co mam nad avatarem, zastosuj się i oszczędź nam już swoich wypocin.

Odnośnik do komentarza

 

 

jest to imo jedyna Osoba z branży kręcąca filmiki i prowadząca aktywnie swój kanał na YT, Którą lubię pooglądać i posłuchać.

 

Jest to twoim zdaniem jedyna osoba z branży, którą lubisz pooglądać i posłuchać?

 

:geek:

 

Ważne mieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza

raven_raven: Przecież Ty dzieciaku i tak nie czytasz regularnie PE, więc Twoje zdanie jest tyle warte, co funt kłaków. Wyraziłeś swoje zdanie - wrzućmy blacharstwo do PE i na tym poprzestań, bo Twoje "argumenty" ad personam są żałosne i tymi tanimi tekstami, podszytymi mędrkowaniem tylko psujesz sobie reputację, którą zdążyłeś tutaj sobie wyrobić.

Odnośnik do komentarza

 

Zredukowac dzial smutnych listow z 4 do 2-3 stron i zrobic 1-2 strony getta dla pctowych tytulow. Kiedys w nieodzalowanym Secret Service na jednej stronie miescily sie 3 recenzje takich tuzow jak Mario 64 i Shadows of the Empire i wszyscy sie cieszyli, wiec czemu by nie zaeksperymentowac z podobnym czyms w PE.

Kącik Pc-towy w PE. Historia lubi robić sobie jaja.

Odnośnik do komentarza

Kosa ksiązka jest unikatem na rynku. Chylę czoła i polecam wszystkim.

Ze Starej Gwardii brakuje jakiegoś info o Lokim,Starze. Najbardziej boli,że Aju tak diametralnie odciął się od PE.Smutne. Co z tego ,że nie interesują go gry?Mam nadzieję,że na 20 lecie"swojego dziecka" nie zawiedzie.

"Skandal" z ankietą-pomimo tego,że uratowano magazyn od upadku-budzi niesmak.

Podobał mi się szczery tekst Norbyego o handlu grami, oraz wnikliwe studium Silenta- Komoda.

Co do nowych twarzy-NRGeeka -nie znam człowieka(nie oglądam Youtubersów),Rayos -recka przerost formy nad treścią, Gość z Polygamii-pisze sensownie.

Co do tekstu Dżuja o programach TV. Moimi ulubionymi był M.O. na Polsacie,oraz Game One-niemiecki program z recenzjami gier video okraszonymi humorystycznymi przebierankami

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rayos -recka przerost formy nad treścią

 

Pewno chodzi o Phantom Triggera? Przyznaję, że mnie poniosło, ale nie miałem ochoty pisać kolejnej zwykłej recki, zwłaszcza, że druga już jest w standardowym tonie.  :dunno: Dzięki jednak za uwagę, każda krytyka to cenna opinia. 

 

Nadal mnie zadziwia fakt, że ludzie dopiero przy okazji jubileuszowego nr zwrócili uwagę na to, że gdzieniegdzie pojawia się mój podpis w PE, pomimo tego, że pojawia się tam już od dobrych paru miesięcy :v 

Odnośnik do komentarza

 

 

ej, a czemu w hajdparku nie ma ściery?

 

edit: I SZIWY też, a o nowym peesie to znowu ten koso będzie pisał?

PS Jakieś przytyki [vide Koso] w stronę redakcji zachowaj dla siebie.

a niby czemu?

 

 

Nie w takiej formie, jak było wrzucone przed moją edycją. 

 

Atencjuszu ZM.

 

@perez Oran przeca hiperbolizuje.

 

Niech hiperbolizuje inaczej. 

Odnośnik do komentarza

 

Rayos -recka przerost formy nad treścią

 

Pewno chodzi o Phantom Triggera? Przyznaję, że mnie poniosło, ale nie miałem ochoty pisać kolejnej zwykłej recki, zwłaszcza, że druga już jest w standardowym tonie.  :dunno: Dzięki jednak za uwagę, każda krytyka to cenna opinia. 

 

Nadal mnie zadziwia fakt, że ludzie dopiero przy okazji jubileuszowego nr zwrócili uwagę na to, że gdzieniegdzie pojawia się mój podpis w PE, pomimo tego, że pojawia się tam już od dobrych paru miesięcy :v 

 

Zbierało Ci się ,zbierało i uzbierało ;)

Odnośnik do komentarza

Czytam sobie te teksty wspominkowe w nowym Extrimie i pomyślałem, czy naprawdę musieliśmy czekać do "urodzin", by przeczytać tekst Kosa o książce, czy o prowadzeniu sklepu przez Norbiego? :)

Dla mnie, w PE częściej powinny być takie teksty. Nie tylko felietony o gierkach/branży, ale także o samych zgredach.

Pamiętam kiedyś - chyba CD-A skrytykowało PE, za to że piszą jak spędzili weekend (nawiązanie do Hyde Parku), ale dzięki temu możemy bardziej poznawać zgreda. To tworzy ten klimat. A w takim np. Pixelu wszyscy są jacyś tacy bezpłciowi.

Dlatego tak jak już pisałem, Roger, postaraj się częściej namawiać zgredów do pisania o sobie:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chętnie przeczytałbym w kąciku komiksowym teksty o początkach uniwersum Marvela,DC, twórcach,genezie superbohaterów.

Natomiast w regionie filmowym marzy mi się cykl o klasykach popkultury czasów VHS autorstwa Kuby. Notabene zgadzam się z Butchem ,że Kuba to jego najlepszy transfer ( nie ujmując nic Monice :good2:)

Dziękuję.

 

Region pozostanie Regionem, ale w temacie oldskulowych klasyków się zadzieje. To już postanowione jakiś czas temu :) Już w najbliższym numerze znajdzie się sporo dobra dla fanów klasyki. Jeśli tylko Roger mnie pogoni to w miarę regularnie będzie się tego pojawiało więcej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.